Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Wstępnie wizyta p/a w Radomiu jest umówiona na czwartek.
  2. Kochani puki co to ustalenia są takie,że będzie przeprowadzona wizyta p/a w Radomiu.Dzisiaj rozmawiałam też z domkiem ze Świdnicy,który dobrze też brzmi, ale jednak poczekamy na wyniki z pierwszej wizyty.
  3. Haniu dziękujemy za zdjęcia i info. :) Wiem,że transport jest ogłaszany zawsze na Fb bo nie raz widziałam :)
  4. Bogduniu,pięknie dziękuję :) Dopisz tylko wo. lubuskie Elu Tobie też pięknie dziękuję :) Będę mocno trzymać kciuki, aby los się uśmiechną i znalazł się jeden domeczek dla suń :)
  5. Bardzo dziękuję :) Może na Poznań Tu są linki do ich ogłoszeń: Kami  https://www.olx.pl/oferta/mlodziutka-kami-o-oryginalnym-umaszczeniu-czeka-na-nowy-dom-CID103-IDyXkTr.html Emi https://www.olx.pl/oferta/cudna-4-miesieczna-emi-kto-ja-pokocha-CID103-IDyXlg5.html Emi na Poznań https://www.olx.pl/oferta/emi-najpiekniejszy-szczeniaczek-na-swiecie-CID103-IDyXt3V.html Dziękuję Asiu i Tobie :) Na Wrocław jak możesz.
  6. Ogłoszenia już lecą ale na adopcję osobną.Teraz to tylko można im zrobić dodatkowe do wspólnej adopcji. Kochani,czy ktoś zrobiłby dziewczynkom takie ogłoszenie?
  7. Blusieńko bądź szczęśliwa w swoim domku :) Trzymam kciuki, aby nie chorowała!
  8. Zgadzam się w tym co napisałaś Ainana.Nie każdy jest skłonny z różnych przyczyn wyłożyć sporą kwotę na transport.Dla jednego 300 czy 400zł jest kwotą,którą na co dzień noszą w portfelu i lekką ręką mogą ją wydać, a dla innych stanowi sporym majątkiem.Również cel na jaki będą one wydane też ma znaczenie. Dowiedziałam się od Hani,że transport wynosi 680zł.Jeżeli jechały by 2 psiaki to po 340zł.Powiadomiłam p.Anię i ponieważ męża nie ma w domu bo jest w pracy,to po uzgodnieniu da mi dzisiaj wieczorem ostateczną odpowiedź.
  9. Skarpeta Talcott przyznała Fado pomoc w wysokości 200zł za co bardzo dziękuję :) Elu, podaj skarbnikowi skarpety asikowska nr konta do przelewu.Znasz już procedury i nie zapomnij wstawić banerek z wątku skarpety na pierwszą stronę https://www.dogomania.com/forum/topic/73552-skarpeta-imtalcott-pomaga-psom-staruszkom/?page=166
  10. Bardzo dziękuję za przyznanie Fado pomocy w kwocie 200zł. Zaraz poproszę skarbnika aby przesłał nr konta do przelewu
  11. One są takie śliczne i naprawdę boskie! :) Tak sobie pomyślałam,że może zrobić im jednak jedno ogłoszenie,że szukają wspólnego domku.Co o tym sądzisz Poker? Mają bardzo ładne zdjęcia,na których są razem i jak widać bardzo są ze sobą zżyte.Szkoda by było je rozdzielać, nie dając im takiej szansy...Może jakiś cud się zdarzy i ktoś zechce je w dwupaku? :)
  12. Tego nie wiem,na jaką odległość byli by w stanie niesprawnym autem podjechać ale oczywiście dopytam.Na razie jeszcze nie otrzymałam info od Hani ile wyniesie koszt bezpośredniego dowozu.Pani Ani wysłałam wiadomość,że jutro jej podam. Dziękuję bardzo za ofertę przeprowadzenia wizyty p/a przez koleżankę :) Nawet nie wiem jeszcze czy kogoś z dogo nie mamy w Radomiu ale jeżeli nie to chętnie skorzystamy :) Czy koleżanka ma jakieś doświadczenie? Dziękujemy bardzo za wspaniałe życzenia :)
  13. Wstawiam na prośbę Toli filmiki szałowe :) Wspaniale widzieć tak radosną i rozbawioną gromadkę :)
  14. Poczekamy i zobaczymy.To była wstępna rozmowa,z której odniosłam bardzo pozytywne wrażenia i myślę,że nawet jeżeli do niego nie trafi Kolii a inny piesek,to będzie miał na prawdę super domek :)
  15. Cudeńka miały odwiedziny i chyba pazurków nie trzeba będzie obcinać :) Yoi jest bardzo związana emocjonalnie z Nelcią i gdyby zaistniała taka potrzeba,to chyba by ją broniła od złego, całym swoim malutkim ciałkiem,a raczej ząbkami...:)
  16. Sunie są od świtu w drodze więc na pewno bardzo zmęczone i głodne.Przed nimi kolejne nowe i obce miejsce ale przynajmniej mają siebie i będzie im łatwiej to przejść i zaakceptować nowe warunki.Jeszcze troszkę i dotrą do hoteliku i Hania o nie odpowiednio zadba :)
  17. Też mam taką nadzieję Asiu,że jakoś to się wszystko dobrze ułoży :) Dziękuję za kciuki :)
×
×
  • Create New...