Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Asiu nie ma za co.Bardzo mi żal Tani,bardzo :( Bidulka powinna być w domowym dt aby tam można było pracować z sunią i wszystkiego nauczyć.Tylko skąd takie wytrzasnąć...? :(
  2. Dziękujemy Haniu za wiadomość i zdjęcia.Jak dobrze,że wszystko dobrze! :)
  3. Bogduniu zrobiłaś to ogłoszenie? jeżeli tak to wstaw kochana link.Co do jesj stosunku do dzieci itd. to jest w poście informacyjnym na samym końcu: W kłębie ma 35 cm. Nadal jest bardzo pokojowo nastawiona do ludzi w tym dzieci, psów i kotów. 
  4. Mixior z Kolii na pewno jest i kto wie co tam w przodkach było...:) Asiu może na Poznań? Na Wrocław zrobi Anulka :)
  5. Asieńko Kolia jest już gotowa do ogłaszania.Wszystkie potrzebne info jest zebrane w poście informacyjnym i nr stron ze zdjęciami.Będziemy bardzo wdzięczne za pomoc :)
  6. Fajne zrobiła postępy :) To co było na początku,a teraz to niebo i ziemia....:)
  7. Dziękujemy Haniu za zdjęcia plenerowe :) Widzę,że już się dogo naprawiło i można normalnie wstawiać zdjęcia :) Dwa trochę przycięłam i jeszcze inne trochę poprawię....
  8. Bardzo się cieszę,że wizyta wypadła tak dobrze :) Czekamy teraz na ustalenia transportowe....
  9. Poczytałam piękne posty o górskich szlakach i wędrówkach.Zachwyciłam się zdjęciami cudnej Pesteczki i życzę z całego serca takiego domku Korusiowi :) Ogłoszenia lecą więc mocno trzymam kciuki!
  10. Smutne to wszystko bardzo....:(
  11. Nie piszę do Jaaga tylko,że obiecałam pieniądze dla staruszka,który trafi do niej.Pisałam o tym na zamojskim ale nie zostało to tu przeniesione jako deklaracja jednorazowa.Jesteś skarbnikiem więc logiczne,że prośba z danymi do przelewu jest skierowana do Ciebie Elu :)
  12. Widzę,że zmiana terminu wizyty p/a na wtorek,więc będę od rana trzymać kciuki.
  13. Hania jeszcze porobi zdjęcia na ogrodzie jak tylko będzie trochę słońca.
  14. Tak są problemy ze wstawianiem zdjęć i trzeba przez np. Fotosik...
  15. Wiem i wielki szacun za to, bo rola skarbnika jest nie lekka i odpowiedzialna :) Każdy z nas,którzy tu są i się udzielają, ma jakąś swoją misję na tym forum. My też staramy się pomóc i zdarza się tak,że wyciągamy po kilka psów ze schronu.Dbamy o to, żeby zebrać fundusze na utrzymanie psiaków w hoteliku, weta i prowadzone są rozliczenia przez skarbnika.Opłacamy w części lub cały transport.Jak już psiak jest gotowy,to robimy ogłoszenia i je wyróżniamy.Załatwiamy wizyty p/a co też kosztuje wiele czasu i rozmów A jeżeli akceptacja, to dalsze dogrywanie ustaleń z tym związanych.Po adopcji nadal kontakt z ds. czy wszystko jest dobrze...I na tym się nie kończy, bo podtrzymanie kontaktów aby mieć info o psiakach, też nadal zajmuje wiele czasu. To też nie jest takie proste jak by się komuś wydawało.Hop siup zabrali-wydali=i po wszystkim! Opiekunowie jeszcze muszą zawsze się liczyć ze zwrotem z adopcji mimo wszystkich zastosowanych procedur.Też to musimy wziąć na swoje barki i zacząć wszystko od nowa.... Nam wszystkim nie jest łatwo...Ale wszyscy jesteśmy na pewno zgodni co do jednego: Jesteśmy tu po to aby pomagać psiakom w potrzebie i każdy to robi na miarę swoich sił i możliwości.Dzięki temu to pomocowe forum jeszcze istnieje i oby trwało w swoich założeniach jak najdłużej! :)
  16. Nie wiem czym i dlaczego moim wpisem miałabym urazić Asię i doprowadzić do tego aby zrezygnowała z prowadzenia zbiórki pieniążków na kolejnego staruszka. Asiu jeżeli poczułaś się urażona to przepraszam.Nic złego naprawdę nie miałam w zamiarze... :) Trochę mnie znasz więc nie posądzaj mnie o to :)
×
×
  • Create New...