Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Cudowne wiadomości z nowego domku.Aby było jak najwięcej takich zbzikowanych na punkcie zwierząt rodzin!:smile:
  2. Tusia jest niesamowita i ma to coś w sobie,że chyba bym ją zagłaskała na amen :smile: Na tych zdjęciach,chyba pierwszy raz widzę ją z opuszczoną łapeczką...:smile:
  3. Ale smakowitości dla piesków!To sobie pojedzą dobrego i zdrowego jedzonka:loveu:
  4. Saruniu,szczęścia i wszystkiego dobrego,w nowym domku!!!:multi:
  5. [quote name='rodzice']bo ja właśnie w trakcie odchudzania jestem i dlatego takie nieludzkie zachcianki mam .w dodatku dzisiaj sie smarkam okrutnie i kaszlę i jest mi źle i sama nie wiem co chcę .[/QUOTE] Ach te jedzonkowe zachcianki,kto ich nie ma...?Dużo,dużo zdrówka życzę :smile:
  6. Ciocia,ty nie masz chyba sumienia,pokazując tu takie smakowitości! ;) I jak tu się odchudzać,jak ślinka leci na sam widok i do tego w brzuchu zaczyna burczeć...:evil_lol:
  7. Dogo "muli" u mnie okropnie...?!:shake: Mam nadzieję ciocia kakadu,że u chomiczka wszystko w porządku?:kciuki: Czy pieniążki /przelew poszedł 20.03/ dla chomiczka dotarły?
  8. Leonku [*]... [IMG]http://stalowka.eu/vardata/nowosci/10000696.jpg[/IMG]
  9. Niech służy psiakom,bo pchły nic dobrego,a ukąszenie przez kleszcza jeszcze gorsze i wiadomo czym grozi!:cool3: Mam zapisane i na początku kwietnia zamówię drugie opakowanie arthrovetu,tak aby nie było przerwy w kuracji. Bastuniu, staruszku ciągle o Tobie myślę...:smile:
  10. Bardzo smutna wiadomość:-( Malutka chyba nawet nie miała imienia... [*]
  11. Petycje też podpisałam Mam nadzieję,że chomiczkowy opatrunek został nienaruszony:kciuki:
  12. Ciocia kakadu...:smile: [INDENT] [IMG]http://zs28.torun.pl/Data/Sites/1/akta/bukiet_kwiatow2.gif[/IMG] [/INDENT]
  13. [quote name='kakadu']jeszcze czekam na wpłatę od jednej dziewczyny z mojego drugiego bazarku; pisała, że wpłaciła, ale nie mam tej wpłaty więc czekam, a ona obiecała sprawdzić na poczcie czy poszło na dobry rachunek; jak się bazar zamknie to minus się zmniejszy bo będzie jeszcze ponad 400 złotych; ale i tak musze pomyśleć nad nowymi bazarkami, bo koszty przed nami spore; już 27.03 jedziemy na wizytę i trzeba będzie uśpić chomika, żeby się nie ruszał, bo to zdjęcie rtg po prostu musi być perfekcyjnie zrobione; więc wizyta pewnie 50, plus zdjęcie 30-40, plus znieczulenie 20,00... nie mówiąc o operacji zwichniętego kolana, ale to i tak pieśń przyszłości... najpierw kości musza się zrosnąć; no nic, mam parę rzeczy na czarną godzinę, może z pracy jeszcze pozbieram po ludziach, koleżanka mi obiecała coś przynieść - będę sie na chama upominać o fanty, nie mam wyjścia ;)[/QUOTE] Tak też myślałam,że z finansami nie najlepiej.Dzisiaj,a najpóźniej jutro poleci 50zł ode mnie dla chomiczka.
  14. Wczoraj nie miałam dogo,ale już dzisiaj zaglądam.Zdjęcia chomiczka w nowej "pirackiej" odsłonie,powalające...:evil_lol: Czy rozliczenie na pierwszej stronie jest aktualne? Bo wynika z niego,że chomiczek jest na dużym minusie...
  15. Jejku,czy ja może coś nie tak napisałam,że nie ma tu wiadomości z popołudniowej wizyty u weta? I wo ogóle nikogo nie ma...:-( Mam nadzieję,że z kruszynka wszystko w porządku...
  16. Ciocia kakadu i drugi raz muszę na Ciebie tą pałkę wyciągnąć :mad:;) Jak mogłaś pomyśleć,że źle opiekujesz się chomiczkiem :shake: Jesteś jedną z najwspanialszych opiekunek,jaką udało mi się spotkać tu na dogo.Wraz ze swoja rodziną,tworzycie taki dt,którego ze świecą szukać!Wielkie,wielkie dzięki!!! :calus::Rose:
  17. [quote name='dziuniek']Ach, żebym się jeszcze mogła zabawić w Pana Jezusa i dotykiem uzdrowić, co chore...[/QUOTE] Ciocia, może dotykiem nie uzdrowisz,ale ten dotyk sprawia to,że te staruszki pod Twoja opieka czują się kochane i bezpieczne.Biedny Sajgonek odszedł,ale Kłębuszek dzięki Tobie żyje i jeżeli przyjdzie kiedyś czas na niego, to nie odejdzie w samotności skulony w schroniskowym boksie.Będzie miał przy sobie oddanego i koczającego CZŁOWIEKA...
  18. Zaglądam do naszej ,ślicznej kruszynki :smile: Zmartwiły mnie wiadomości o kolejnej operacji :-( Ale jestem optymistką i wierzę,że wszystko będzie dobrze :smile:
  19. Więc czekamy i mocno kciuki trzymamy:kciuki::smile::kciuki:
  20. Ja również coś dorzucę dla malutkiej.Tak jak napisałaś,ciocia Gabi79, to prawdziwy Anioł i nie wahałabym się ani sekundy:smile:. Tylko czy ta wspaniała propozycja jest aktualna?
  21. To w takim razie,mocno trzymam kciuki,aby tylko choć trochę, pomógł Bastusiowi:kciuki::smile::kciuki:
  22. [quote name='Poker']2.letnia jest poprawnie, nie pisze się już od dawna 2-letnia.[/QUOTE] No tak, teraz widzę, jak bardzo jestem do tyłu z "nową" poprawną polszczyzną:oops: Teraz już będę wiedziała,że to prahistoria...:evil_lol:
  23. Tekst bardzo dobry i jedynie to co bym zmieniła to: zamiast " ok.2.letnia suczka" na "ok.2-letnia suczka" Coś za dużo tych kropoli w jednym miejscu;)
  24. Wszyscy czekamy na wiosnę,bo już tej zimy chyba każdy ma dosyć:cool3: Wszędzie pełno soli i trudno sobie poradzić z psimi łapkami.Horror! Czy Bastuś już bierze arthrovet? Czy jeszcze kończy AptoFlex?
×
×
  • Create New...