-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Trafiłam,przez bazarek do Najeczki,Śliczna sunia,a po kąpieli jak pięknie błyszczy sierść :smile: Poker,masz następne cudeńko...:smile:
-
Tyle co wiem,to właśnie są u weta w Legnicy...
-
O jej,ale wiadomości...Nic się bez przyczyny nie dzieje,tak więc trzeba poczekać przynajmniej na wyniki krwi...Bardzo się zmartwiłam:-(
-
[quote name='farmerka63']Przy którymś z poprzednich telefonów/maili zostałam upomniana, że nie informuję podczas pierwszego kontaktu o wizycie PA i umowie... Poinformowałam...też źle :( Wymiękam, dziewczyny... Może ktoś to lepiej poprowadzi. Ja się nie czuję kompetentna . Zajmę się "słupkami" , tak jak pierwotnie plan zakładał. Zmieńmy, proszę, osobę do kontaktów.[/QUOTE] Ciocia,jak widać bez tego "narzędzia" się chyba nie obejdzie...:mad:;) Bardzo dobrze sobie radzisz i nie widzę tu potrzeby zmieniania osoby do kontaktu :shake: Rozmawiałam z Tobą kilka razy i jestem przekonana,że super nadajesz się do tej roli :smile: Poker jest bardzo doświadczoną osobą w sprawach adopcji i to co napisała,to bardzo celne uwagi na przyszłość.Nikt się nie urodził wszechwiedzący i całe życie to jedna wielka nauka...Tak więc powiem krótko: Baczność! I do ataku! Pani Kapitan...:smile:
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='kakadu']czyli za jedno opakowanie będzie 16,35 euro, czyli razy 4,20 wychodzi 68,67 złotych; to ja powiem dziś koleżance niech decyduje czy chce; trzeba będzie jeszcze doliczyć koszty przesyłki więc to by było jakieś siedmedziesiąt pare złotych; ok, dam znać na pw - dziękuję serdecznie :)[/QUOTE] Tak,zgadza się.Zawsze zamawiam tutaj: [URL]http://www.ebay.de/itm/2x-Arthrovet-plus-180-Tabletten-cp-pharma-Hund-Gelenke-/190876062720[/URL] Dalsze info masz na pw. ciocia :smile: -
Z całych sił...:kciuki:
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Ciocia kakadu, zamawiałam 2 op. arthrovetu,bo to mi się lepiej opłacało.Koszt za 2 to 32,70e już z przesyłką do mnie.Mam jeszcze to opakowanie w domu,więc jak koleżanka będzie reflektowała to chętnie odstąpię.Koszt wysyłki do Polski to 5,50e Mój syn bedzie jechał w tą sobotę do Polski,to może zabrać i ztamtąd wysłać,moze będzie taniej... -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Kruszynka kochana :smile: Legowisko sobie znalazła,że hej!:loveu: Ciocia Kakadu,czy Tusia już przyjmuje arthrovet? I jaka decyzja co do dawki? -
Taka tu cisza,więc rozumiem,że nie ma żadnego zainteresowania w sprawie adopcji Hrabcia...?Ani jednego zapytania...? :shake:
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
To teraz pozostaje mooooooocno zaciskać kciuki,za pomyślne zrastanie, chomiczkowych kosteczek!Czego z całego serca życzy:chomiczkowa fanka, ciocia Bogusik :kciuki::calus::kciuki: -
Powodzenia,Figuniu w nowym domku :smile::kciuki:
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Bardzo dobry pomysł z wyjazdem Tusi, na wakacje do Twoich rodziców,ciocia kakadu :smile: Opieka zapewniona,a nóżka nie będzie tak forsowana. -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
Bogusik replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zofija']wiesz co, wydaje mi się, ze wszystko wrzuciłam, a kiedy dokładnie był zrobiony przelew i od kogo????[/QUOTE] Ciocia,o to chodzi,że właśnie prawdopodobnie,przelew w ogóle nie został zrobiony...Powinna go zrobić jo ka prowadząca i rozliczająca bazarek. -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Zgodnie z obietnicą potwierdzam,że tableteczki dzisiaj dotarły i już są w drodze do Tusinki...:loveu: -
Dzięki ciocie za tekst do ogłoszeń dla Hrabcia. Jest krótki,bo taki ma być,więc ok :klacz::Rose: Może tym razem się uda...? :kciuki:
-
ISKIERECZKA kozienice potem dt i wreszcie własny dom :)).
Bogusik replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Mocno trzymam :kciuki: za wieczorną wizytę. -
[quote name='Energy']Tia ale weny u mnie też niet :( I do tego nie wiem jak pisać ewentualnie o Hrabalu czy Kondziu?[/QUOTE] Ciocia za wenę :kciuki: Ogłoszenia lecą na Kondzia,wiec może już niech tak zostanie?Sama nie wiem...Pustka we łbie :mad:
-
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
Bogusik replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lili8522']Czy dotarł do Was zysk z tego bazarku dla suczek? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243550-PRZEDŁUŻAM!!-CIUCHOWISKO-dla-kobietek-dla-BONO-i-3-zabiedzonych-KUNDELKÓW-29-05-g-22[/URL] Był robiony też dla mojego podopiecznego a pieniędzy ani widu ani słychu...[/QUOTE] Wątpię,aby te pieniądze wpłynęły,ale to jeszcze potwierdzi Zofija. Z drugiego bazarku dla Amfi na budę,też nie widać na wątku wpłaty...:shake: -
O to fajnie! Ja osobiście dałabym jedną z tych dwóch,ponieważ widać na nich mordeczkę i sylwetkę... [URL]http://i39.tinypic.com/2jfe38.jpg[/URL] [url]http://i42.tinypic.com/dbnqxe.jpg[/url]
-
Ciocia,wielkie dzięki!:smile: Ale z tym tekstem,to ja nie wiem...Mnie dopadła jakaś zupełna pustka w głowie :cool3: Może ktoś ma więcej weny i wrzuci tu jakiś pomysł? Jak już coś będzie,to wtedy łatwiej coś dodać,zmienić...
-
Zapisuję wątek niedźwiadka...:smile:
-
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
Bogusik replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Desti już w drodze do dt...:multi:Teraz,to już musi być tylko lepiej!:smile: -
Wow!I ciocia halszka zaszalała z ogłoszeniami dla Hrabcia :loveu: Ciocia,a dlaczego nie zamieściłaś tego ślicznego zdjęcia? [url]http://i39.tinypic.com/2jfe38.jpg[/url] Przepraszam,za marudzenie :mad:ale jak dla mnie, to właśnie na tym zdjęciu jest taki sobie,słodziutki Hrabcio :smile:
-
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
Bogusik replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Amorku :-(