Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. A ja przypadkowo,jeszcze takie zdjęcie znalazłam naszego Hrabcia :loveu: [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/p480x480/993735_685807388111200_849755428_n.jpg[/IMG]
  2. A wesoło tu i tak naleśnikowo!Mniam,mniam! :smile: A Dziunia też,mniam,mniam i niemal że,do schrupania!;):smile:
  3. Nasz Kochany Hrabalek! :loveu::multi:
  4. Oby tylko udało się to wszystko zgrać...!Mocno zaciskam,za całą akcję! :kciuki:
  5. [quote name='Gabi79']Nasze mieszkanie ma 26 m kw[/QUOTE] To rzeczywiście bardzo malutkie...
  6. [quote name='Gabi79']To prawda!!! Mogę się założyć, że salon p. Ani jest wielkości całego naszego mieszkania[/QUOTE] Ha,ha,ha...no nie wiem,ale jest naprawdę bardzo duży!
  7. Kanap u Pani Ani nie brakuje,więc mają po czym skakać i na czym odpoczywać...:smile:
  8. A co wy chcecie ode mnie,przecież minkę mam "niewiniątka"..... ;) [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1001597_10151917481508808_1726471529_n.jpg[/IMG]
  9. Jak tylko poszczekają,to nic złego,gorzej jak by capali zębami...:cool3:;)
  10. Super wieści!:multi: Pico,to bardzo spokojny piesek i przyjazny do wszystkich.Teraz po "naukach" Cinduni,będzie strach przekroczyć próg domu....;)
  11. Bardzo cieszę się,z tak dobrych wiadomości...:multi:
  12. To raczej jakieś dziwne z tymi połamanymi łapkami :shake: Ja swojego czasu jak je kupowałam,to były całe...Tutaj niestety w ogóle nie ma kurzych łapek i bardzo żałuję,bo swojej Julice też bym gotowała...
  13. Przyznam,że jednak oczekiwałam chociaż małej,ale poprawy.Jeżeli nic się nie zmieniło od ostatniego badania,to znaczy,że stanęło w miejscu. Ciocia kakadu nie martw się :calus:bo różne cuda już człowiek widział i wszystko jeszcze może się zdarzyć.Ja jestem nadal dobrej myśli :smile::kciuki: Jeżeli,masz taka możliwość,to rób jej galaretkę z kurzych łapek,tak jak to tu polecano.
  14. Dzięki za zdjęcie :smile: Nasz Hrabcio śliczny,przystojny i baaaaaardzo zadbany!!! :loveu:
  15. [quote name='AgusiaP']Wiem, że Ci ciężko, ale trzeba się cieszyć z takich wiadomości :):):) a jeszcze w tym tygodniu Bogusia ma iść odwiedzić Cindusię, może zrobi zdjęcia:cool3: Dzięki Gabrysiu:loveu:[/QUOTE] Oj kochana!Dobrze,że nie mogę na piechotkę odwiedzać Cinduni,bo bym tam latała co dziennie i zapewne p.Ania by mnie w końcu pogoniła...:mad: ;) A tak na poważnie,jeżeli uda mi się w tym tygodniu pojechać,to zdjęcia na pewno będą! :smile:
  16. Ale się dzieje u Tirana!Oby wszystko się tylko udało! :smile::kciuki:
  17. Na filmiku rzeczywiście zero reakcji na gwizdanie.Spróbuj Poker jeszcze z plastikową butelką.Czy zareaguje na jej zgniatanie.Moja Julika też bardzo poważnie niedosłyszy i nie reaguje na imię,wołanie i wiele innych dźwięków.Reaguje /nie zawsze/ na klaskanie,gdy coś spadnie na panele i bardzo, na trzask,plastikowej butelki...
  18. Ale super!Są naprawdę śliczne i jakie zadbane!!!:loveu: Za wizytę Tusi u weta, jak zawsze mooooocno zaciskam! :kciuki::kciuki::kciuki:
  19. [quote name='Martika@Aischa']Upłynie troszeczkę czasu i Cindusia zacznie śpiewać po niemiecku ;) kochana nasza maleńka :loveu:[/QUOTE] Wszystko jeszcze przed naszą królewną, z tą nauką języka...;) Skoro Pico jest dwujęzyczny,to tak jak piszesz,Cindunia jeszcze zaśpiewa Oj! zaśpiewa...
  20. [quote name='Gabi79']Napisałam do p. Ani i czekam na odp. Mam nadzieję, że wszystko ok. W domu strasznie smutno i dziwnie bez Cinduni. Z jednej strony bardzo się cieszę, że ma wspaniały DS, a z drugiej jest mi strasznie przykro, że już nigdy jej nie pogłaszczę, nie przytulę, nie zobaczę na żywo. Ale cóż taki los tymczasowych opiekunów.... Edit Wiadomość od Pani Ani: "Dobry wieczor Pani Gabrysiu Sindunia super bardzo szybko sie przyjela ,dzis caly dzien byla na podworku ,szczeka,skacze ,bawi sie lata z szybkoscia pocisku.Apetyt ma dostaje sucha karme i ryz z puszka,spi razem ze mna i Pico na lozku jest bardzo spokojna.Siku robi na dworzu i zaraz wraca do domu po nagrode .Dzis z Pico spiewala szkoda ze nie moglam tego nagrac smialam sie sama do siebie ale moze bedzie jeszcze okazja abym to nagrala.Nie zalatwia się w domu, nie niszczy jest wszystko dobrze"[/QUOTE] :multi::multi::multi: Gabi tylko się cieszyć z takich wiadomości!!!
  21. [quote name='Energy']U Hrabalka wszystko dobrze, pani Jola napisała mi, że Hrabcio dobrze dogaduje się z psiakami, jest bardzo grzeczny, daje wiele radości i dziękuje za cudnego i kochanego psiaka :) Jutro wybierają się do fryzjera i potem może będzie fotka słodziaka :)[/QUOTE] Dzięki za wiadomości :smile: Aż łezka się w oku zakręciła,że nasz Hrabcio ma taki wspaniały domek!!!:loveu: Ciocia,skrzyneczka zapchana na amento...!
  22. Rozmawiałam z p.Anią,tak więc u Cinduni wszystko ok.Wczoraj koopki nie było,ale dzisiaj już całkiem okazała ;) Je i nie grymasi,ale na "żebry"pod lodówkę,chętnie się udaje..;)Zaczepia Pico do zabawy,podgryzając go w łapięta ;) Także,Pani Ania nie narzeka i jest szczęśliwa,że Cindunia jest u nich...:smile:
  23. Też jestem i zapisuję sobie przystojniaka...! :smile:
×
×
  • Create New...