-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Bogusik - wszystkie wpłaty zgodnie z regulaminem są uwzględnione na pierwszej stronie i ładnie zsumowane - zarówno aktualny stan konta jak i łączna suma miesięcznych deklaracji :) Na dzień dzisiejszy stałych deklaracji jest 130zł. A na koncie Fado uzbierane póki co na jeden miesiąc hoteliku lub transport i weterynarza, co raczej będzie liczyło się w pierwszej kolejności. Aktualnie 480zł.[/QUOTE] Dzięki!Czyli trzeba nadal zbierać,bo choć to już i tak bardzo dużo,to jednak brakuje...
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Doszły wpłaty od: +100zł Panna Marple deklaracja stała za 3 miesiące z góry + jednorazowa wpłata +20zł gluchypies +50zł ewu +50zł Maruda666 bazarek Ewy Gonzales + jednorazowa wpłata +5zł mdk8 deklaracja stała +5zł Agneszka103 deklaracja stała +50zł Bogusik +5zł halszka bazarek Ewy Gonzales +80zł rzepek +10zł zebrazebra Pięknie dziękujemy, szok!!! :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] Kochana,na to wygląda,że chyba jesteś skarbnikiem Fado?Jeżeli tak,to proszę sumuj od razu ile jest na + na jego koncie.W ten sposób,będziemy znać stan konta i ile jeszcze brakuje...?
-
Bosiu kochany,przecież to sama skóra i żebra na wierzchu...:-(Oby tylko jak najszybciej udało się go zabrać z tego miejsca...
-
Ale był spacerek po lesie!Psiaki wybiegane i zadowolone!A na tym zdjęciu,Sawanka taką ma słodką minkę:smile: http://images63.fotosik.pl/307/acf4e14a72044d48med.jpg
-
[quote name='Zofija']jesteś Kochana!!!!:). A masz konto Muminków??? To to samo. Jak nie, to wstawię po południu[/QUOTE] Aha,mam!Tylko dopiszę,że dla Tirana :smile:
-
Poproszę o nr.konta na pw.Deklaracja stała 10zł,ale przeleję za 5-mcy z góry,czyli 50zł.
-
Gabi na razie zapiszę,a jutro pomyślę jak pomóc....
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Bogusik replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Najświeższe wiadomości mam takie,że transport Cinduni odbędzie się w tą niedzielę 27.10.Odezwała się Pani,która wraz z mężem przewiozą sunię,bezpośrednio z Dąbrowy G. do p.Ani.Wszystkie namiary są podane do Gabi i Pani ma się z nią skontaktować i omówić szczegóły.Czekamy zatem na dalsze info od Gabrysi... Kurcze,jak teraz to nie wyjdzie,to ja już chyba sobie tylko...:flaming: -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Jak każdy szczylek,śliczniusia jest! :smile: -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Bogusik replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Tak,to nie jest wszystko niestety takie proste...Ja mam również mieszane uczucia:z jednej strony fajny,bardzo psiolubny domek,w którym pies jest traktowany jak członek rodziny,kochany i zadbany,a z drugiej,ten przeciągający się termin transportu.Moim zdaniem,jeżeli w najbliższym czasie ta sprawa jednak nie zostanie dograna,to będzie trzeba szukać Cinduni innego domku.Ze względu na trudności z dowozem,sunia nie może w nieskończoność tkwić u Gabi. Oczywiście,jeżeli Cindusia przyjedzie do p.Ani,to będę na miarę swoich możliwości czuwać nad nią.Nigdy nie pozwoliłabym jej skrzywdzić,bo chyba serce by mi pękło!Najwyżej zabiorę ją do siebie i dalej będziemy myśleć...Tfu,tfu mam nadzieję,że nigdy do tego nie dojdzie,choć wszystko trzeba brać pod uwagę.Sunia nie jedzie "w nieznane",bo dom sprawdzony i ma jeszcze w razie czego awaryjnie mnie... -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Bogusik replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Gabi,odgruzuj skrzynkę...! -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Bogusik replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='tamb']Ja bardzo boję się adopcji tak daleko. Był wcześniej kontakt osobisty z Panią Anią? Przez telefon ludzie często wypadają doskonale a przy kontakcie osobistym okazuje się, że katastrofa. Mnie teraz po 14 miesiącach wróciła z adopcji Zuzia a dom wydawał się bardzo dobry. Im dłużej zajmuję się adopcjami tym bardziej jestem nieufna.[/QUOTE] Tak,był kontakt osobisty,ja robiłam wizytę pa.Jest opis kilka stron wcześniej i tak jak napisałam,to właściwie do niczego nie mogłam się doczepić.Niestety,ale nikt nie da 100% gwarancji,czy coś za jakiś czas się nie odmieni,jak w wypadku Twojej Zuzi :-( Na to niestety,ale nie ma reguły,choć gdyby tylko kierować się brakiem zaufania,to niewiele zwierzaków znalazło by domek... -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Bogusik replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Dlatego napisałam, że warto poczekać ;)[/QUOTE] Proszę uwierzcie mi,że to nie takie proste...Pani Ania gdzie mogła to napisała swoją prośbę o transport.Mam z nią kontakt,choć nie o wszystkim tutaj piszę.Było kilka osób,które się zgłosiły,ale po zapoznaniu się z sytuacją,po prostu zrezygnowały.Samo pytanie...a czy ja sobie poradzę?Bo to wie Pani pies bez opiekuna...a w razie kontroli policji?Czy aby papiery nie fałszywe? itp.Ludzie się boją,dlatego potrzebny jest ktoś psiolubny... Z drugiej strony,to też nie może się ciągnąć w nieskończoność...Nie wiem,może określić jakiś czas,czy co? Szkoda mi Gabi bo bardzo razem z Tz już przywiązali się do Cindusi i z wzajemnością,więc czas w tym wypadku,działa tylko na niekorzyść...No może,ten Pan z Bochum,jutro zadzwonię... -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Bogusik replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anula']Zbliża się okres przedświąteczny tj.Wszystkich Świętych,sporo ludzi z Niemiec odwiedza groby,może na ten transport Pani Ania liczy? Ja już wszystkie portale przeglądam związabe z transportem i to co wymodziłam jest na tym wątku podane,inaczej nie mogę pomóc,ponieważ osoba zainteresowana transportem powinna dogadać szczegóły.Też myślałam o tym,że dla Pani Ani transport za 100 E wydawał się drogi to może w części byśmy pomogły,uzbierały pieniążki,to wychodzi około 430zł.Już sama nie wiem jak problem transportu rozwiązać.[/QUOTE] Anulka,tak sporo ludzi jeździ i raczej nie ma problemu z zabraniem OSOBY.Natomiast,zabranie psa i to bez opiekuna,to już jest jednak problem.Myślę,że skoro p.Ania wzięła na siebie koszty transportu,to niech tak zostanie.Tam oprócz tej opłaty,to jeszcze cos było nie tak... [quote name='AgusiaP']Jeżeli, Pani Ania zapewniała Gabrysię, że są zdecydowani na 100% adoptować Cindunię to myślę, że trzeba jeszcze troszkę poczekać...w sumie już troszkę trwa, to załatwianie tego transportu, ale nie dziwię się Gabrysi, że głupio jej tak dzwonić i pytać czy na pewno są zdecydowani na adopcję Cindusi.[/QUOTE] Nic mi o tym nie wiadomo,że ma jakikolwiek zamiar zrezygnować...Jest jeden Pan z Bochum,ale nie wiem,czy to zostało dograne.Jutro zadzwonię do p.Ani i dowiem się. -
Dobrze,że Sawanka ma już "uporządkowane"ząbki.Śliczna z niej dziewczynka!A główeczka przekrzywiona,jak na pierwszym zdjęciu,po prostu dodaje jej uroku.
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Bogusik replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anula']Tak wiem,że Cindunia pojedzie w kontenerku.Napisałam to tylko dla innych osób gdyby chciały skorzystać z tej oferty,ponieważ dzisiaj przeczytałam,że suczka Milka zwiała przypadkowemu przewoźnikowi na parkingu i uciekła w las.Przewoźnik chciał ją tylko wyprowadzić aby rozprostowała kości i załatwiła się.Sunia nie została do tej pory odnaleziona.[/QUOTE] Tak Anulka,ostrożności nigdy za wiele!Mimo,że tyle się o tym bębni,to czasami jak "grochem o ścianę" Eh...! -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Bogusik replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anula']To jest dosyć fajny portal,wpisuje się skąd dokąd transport i wyświetla się szereg propozycji,jest kontakt tel i mailowy,tylko tyle,że transportując psa nie ryzykowałabym przewożenie bez kontenerka psa ze względu na postronność osób oferujących transport.[/QUOTE] Pani Ania zalogowała się, napisała do jednej osoby z tego portalu i czeka na odpowiedź...Cindunia pojedzie w kontenerku,bez względu na osobę przewożącą,jak i środek transportu.Inna opcja nie wchodzi w rachubę dla jej bezpieczeństwa. -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Bogusik replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Dzięki Anulka,już przesłałam p.Ani link.Z tym transportem,to jakiś koszmar!Bardzo ciężko coś znaleźć.Aktualnie są dwie osoby,z którymi p.Ana pertraktuje,ale czy coś z tego wyjdzie...Musimy czekać.Jak jeszcze coś znajdziesz,to proszę napisz. -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Śliczna "kolankowa" dziewczynka!:loveu: