-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/716/fxl5.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/9937/fxl5.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/366j.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9541/366j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Dziękujemy za uwagę :)
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/nivx.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/6193/nivx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/716/zm9v.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/6191/zm9v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/km9g.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/5371/km9g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Taaaki byłem zmęczony...... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/46/bm09.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/4923/bm09.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Powaga o poranku :D [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/513/wo6.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/4148/wo6.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/bxx3.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/9689/bxx3.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/31/qk2.JPG/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/8932/qk2.JPG[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] I spacer z Waldkiem :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/mgcu.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/2777/mgcu.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/idtz.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/7103/idtz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/bmzm.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/7754/bmzm.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Lili8522 replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Fotek nigdy nie za wiele :D Babo po co Ci telefon jak go nie używasz???!!!!!:mad::angryy: -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Super, super super! :) Dziękujemy za zdjęcia i filmik :) Widać, że czuje się bardzo dobrze w stadzie psów :) -
Mój syneczek jedzie w piątek na prześwietlenie bioder, kiedy dłużej pobiega to później ciężko mu wstać i kuleje na tylną łapkę :-( ciągle zastanawiam się co mu jest, mam nadzieję że szybko się to wyjaśni... Swoją drogą ma dopiero 2 latka, żadnego urazu łapy... Oby to nic poważnego... Trzymajcie kciuki!
-
[quote name='Majkowska']Heheh nie znałam prawdę mówiąc :D Rinaldo, szykuj się na jutro na spacerek ;)[/QUOTE] Już się z nim nigdzie nie wybieram :diabloti:
-
Wzięliśmy mordę wczoraj na spacer, ładnie idzie do puki nie zobaczy innego psa za płotem... :roll: Jak zobaczy to skacze, ciągnie, skomli, szczeka... Ale wstyd :oops: A Ciocia Lili jedzie na butach prawie jak w zaprzęgu :roll: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/607/1vel.jpg/"][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/7733/1vel.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/202/39kc.jpg/"][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/9530/39kc.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/209/zw6h.jpg/"][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/3630/zw6h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Bliźniak twierdzi, że to się samo stało jak wyszliśmy... :roll: No cóż... I wyjdź tu człowieku na spacer... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/24/5gaj.jpg/"][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/1408/5gaj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
Nutka - szczęśliwa w wymarzonym domu :)
Lili8522 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Poszukuje kogoś na wizytę przed adopcyjną dla Nutki w [B]Stanisławowie[/B] 15 km od Mińska Mazowieckiego :modla::Help_2: Przychodzi Wam ktoś do głowy? -
Powodzenia w nowym domku piesku! :)
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[B]Zapraszam na bazarek dla Naszych podopiecznych między innymi dla[COLOR=#008000][SIZE=4] Dropsia[/SIZE][/COLOR] :)[/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246850-CHUSTY-Szukam-domu-naklejki-PIES-KOT-W-SAMOCHODZIE-do-13-09-godz-20-00-ZAPRASZAM!?p=21274319#post21274319[/url] -
[B]Zapraszam na bazarek dla Naszych podopiecznych :)[/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246850-CHUSTY-Szukam-domu-naklejki-PIES-KOT-W-SAMOCHODZIE-do-13-09-godz-20-00-ZAPRASZAM!?p=21274319#post21274319[/url]
-
Nutka - szczęśliwa w wymarzonym domu :)
Lili8522 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla Naszych podopiecznych :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246850-CHUSTY-Szukam-domu-naklejki-PIES-KOT-W-SAMOCHODZIE-do-13-09-godz-20-00-ZAPRASZAM!?p=21274319#post21274319[/url] -
Yoda "zaprojektował" sobie swój własny dom u Pana Jacka:)
Lili8522 replied to asiuniab's topic in Już w nowym domu
Super wieści :multi: -
Nutka - szczęśliwa w wymarzonym domu :)
Lili8522 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Piękna, piękna, piękna! :loveu: Zaraz zmieniam zdjęcia w ogłoszeniach :) Domki, domki gdzie jesteście? -
Ale cisza tu u Ciebie Bobuniu... :-( Ostatnio chłopak Nam się strasznie rozszczekał, usłyszy że jakiś pies szczeka bądź jest za głośno albo moje a głośno sie bawią to szczeka i szczeka i szczeka i końca nie ma... :roll: Poza tym wszystko dobrze, łapinka już prawie cała zarosła sierścią :) Sprawność też powoli wraca do normy :)
-
Ciocie bez przesady, nie było aż tak źle ;)
-
Nasz dom wrócił do dawnej równowagi, Rinaldo bez przeszkód może przechadzać się po domu i ogrodzie bez obawy że ktoś go uszczypnie w łapiska :) Wyprzytulany przez tymczasową maminkę szczęśliwy śpi w łóżku :)
-
Mela po błyskawicznej adopcji już w wymarzonym domku :)
Lili8522 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Jestem za stara na takie małolaty :evil_lol: -
Mela po błyskawicznej adopcji już w wymarzonym domku :)
Lili8522 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Mela w nowym domu (wybaczcie że do góry nogami ale imageshack mi tak obraca :-() [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/194/glvl.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/618/glvl.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]