Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/716/fxl5.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/9937/fxl5.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/366j.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9541/366j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Dziękujemy za uwagę :)
  2. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/nivx.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/6193/nivx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/716/zm9v.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/6191/zm9v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/km9g.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/5371/km9g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Taaaki byłem zmęczony...... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/46/bm09.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/4923/bm09.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Powaga o poranku :D [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/513/wo6.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/4148/wo6.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  3. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/bxx3.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/9689/bxx3.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/31/qk2.JPG/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/8932/qk2.JPG[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] I spacer z Waldkiem :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/mgcu.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/2777/mgcu.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/idtz.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/7103/idtz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/bmzm.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/7754/bmzm.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  4. Fotek nigdy nie za wiele :D Babo po co Ci telefon jak go nie używasz???!!!!!:mad::angryy:
  5. Super, super super! :) Dziękujemy za zdjęcia i filmik :) Widać, że czuje się bardzo dobrze w stadzie psów :)
  6. Mój syneczek jedzie w piątek na prześwietlenie bioder, kiedy dłużej pobiega to później ciężko mu wstać i kuleje na tylną łapkę :-( ciągle zastanawiam się co mu jest, mam nadzieję że szybko się to wyjaśni... Swoją drogą ma dopiero 2 latka, żadnego urazu łapy... Oby to nic poważnego... Trzymajcie kciuki!
  7. Domku nie ma bo za stary i wybrakowany... :-( Przykre... :-(
  8. [quote name='sleepingbyday']lili, odpowiedziałam ci na pw - dif jest idealna, bo stanisławów ma pod nosem dosłownie.[/QUOTE] Wiem, też do niej napisałam :)
  9. [quote name='Majkowska']Heheh nie znałam prawdę mówiąc :D Rinaldo, szykuj się na jutro na spacerek ;)[/QUOTE] Już się z nim nigdzie nie wybieram :diabloti:
  10. [quote name='Ellig']Jest pytanie!!!!!!!![/QUOTE] Już chyba do wszystkich napisałam... Cioteczki help :Help_2: Może ktoś tam będzie przejazdem ? :-(
  11. Wzięliśmy mordę wczoraj na spacer, ładnie idzie do puki nie zobaczy innego psa za płotem... :roll: Jak zobaczy to skacze, ciągnie, skomli, szczeka... Ale wstyd :oops: A Ciocia Lili jedzie na butach prawie jak w zaprzęgu :roll: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/607/1vel.jpg/"][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/7733/1vel.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/202/39kc.jpg/"][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/9530/39kc.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/209/zw6h.jpg/"][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/3630/zw6h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Bliźniak twierdzi, że to się samo stało jak wyszliśmy... :roll: No cóż... I wyjdź tu człowieku na spacer... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/24/5gaj.jpg/"][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/1408/5gaj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  12. Poszukuje kogoś na wizytę przed adopcyjną dla Nutki w [B]Stanisławowie[/B] 15 km od Mińska Mazowieckiego :modla::Help_2: Przychodzi Wam ktoś do głowy?
  13. Cioteczki szukam kogoś na wizytę PA ze Stanisławowa 50 km od Warszawy... :modla:
  14. Powodzenia w nowym domku piesku! :)
  15. [B]Zapraszam na bazarek dla Naszych podopiecznych :)[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246850-CHUSTY-Szukam-domu-naklejki-PIES-KOT-W-SAMOCHODZIE-do-13-09-godz-20-00-ZAPRASZAM!?p=21274319#post21274319[/URL]
  16. [B]Zapraszam na bazarek dla Naszych podopiecznych między innymi dla[COLOR=#008000][SIZE=4] Dropsia[/SIZE][/COLOR] :)[/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246850-CHUSTY-Szukam-domu-naklejki-PIES-KOT-W-SAMOCHODZIE-do-13-09-godz-20-00-ZAPRASZAM!?p=21274319#post21274319[/url]
  17. [B]Zapraszam na bazarek dla Naszych podopiecznych :)[/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246850-CHUSTY-Szukam-domu-naklejki-PIES-KOT-W-SAMOCHODZIE-do-13-09-godz-20-00-ZAPRASZAM!?p=21274319#post21274319[/url]
  18. Zapraszam na bazarek dla Naszych podopiecznych :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246850-CHUSTY-Szukam-domu-naklejki-PIES-KOT-W-SAMOCHODZIE-do-13-09-godz-20-00-ZAPRASZAM!?p=21274319#post21274319[/url]
  19. Piękna, piękna, piękna! :loveu: Zaraz zmieniam zdjęcia w ogłoszeniach :) Domki, domki gdzie jesteście?
  20. Ale cisza tu u Ciebie Bobuniu... :-( Ostatnio chłopak Nam się strasznie rozszczekał, usłyszy że jakiś pies szczeka bądź jest za głośno albo moje a głośno sie bawią to szczeka i szczeka i szczeka i końca nie ma... :roll: Poza tym wszystko dobrze, łapinka już prawie cała zarosła sierścią :) Sprawność też powoli wraca do normy :)
  21. Ciocie bez przesady, nie było aż tak źle ;)
  22. Nasz dom wrócił do dawnej równowagi, Rinaldo bez przeszkód może przechadzać się po domu i ogrodzie bez obawy że ktoś go uszczypnie w łapiska :) Wyprzytulany przez tymczasową maminkę szczęśliwy śpi w łóżku :)
  23. Jestem za stara na takie małolaty :evil_lol:
  24. Mela w nowym domu (wybaczcie że do góry nogami ale imageshack mi tak obraca :-() [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/194/glvl.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/618/glvl.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
×
×
  • Create New...