Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. [quote name='inka33'][CENTER]Zapraszam serdecznie na świeżutko otwarty bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247443-*-CIUCHOWISKO-od-g%C5%82%C3%B3w-do-st%C3%B3p-*-na-Kajtuna-i-Dropsa-*-do-10-X-2013-g-22"][COLOR=#b22222][B][SIZE=3]CIUCHOWISKO od głów do stóp[/SIZE][/B][/COLOR][/URL] [B]czynny do 10 X 2013 godz. 22[/B] w 20% przeznaczony na Dropsa! :grins: [/CENTER] [/QUOTE] Dziękujemy :D
  2. Rinaldo od dwóch dni ma ochotę na robienie dzieci swoim współlokatorom :stupid: Na dodatek wczoraj nie chciał jeść co się okazało później dlaczego... Wieczorem rzygał jak kot, niestety wybrał sobie fatalne miejsce bo zarzygał wszystkie swoje legowiska :mdleje:
  3. Daj numer konta, wpłacę skromny grosik dla chłopaka :)
  4. Dzwoniłam dziś do Meluni, ma się bardzo dobrze jest rozrabiakiem i łobuziarą :diabloti: Znalazła Państwu wszystkie dziury w płocie, także mieli co łatać :lol: Na początku nie mogła się dogadać z kotem ale teraz jest już wszystko dobrze :)
  5. Kochane cioteczki, przepraszamy, że tak długo milczałyśmy, ale dużo wydarzyło się przez ostatnie dni w życiu Mikusia... Wczoraj znalazł się właściciel! Udokumentowano nam prawo do psa, książeczkę zdrowia oraz aktualne szczepienia. Miki uciekł na kilka dni przed tym, kiedy został przez nas znaleziony, stąd brudna sierść i głód. Sprawdziliśmy warunki, Miki mieszkał w domu, gdzie był ukochanym psem syna właścicieli. Co do faktu, że Miki miał stare złamanie, które doprowadziło do amputacji łapki oraz guza - wszelkich informacji udzielimy każdemu zainteresowanemu na PW. Najważniejsze jest to, że Miki (tak naprawdę nazywa się Fred) poznał właścicieli i widać, że przede wszystkim jest tam kochany. Właściciele w ramach możliwości będą regularnie spłacać nam koszty, jakie ponieśliśmy w związku z ratowaniem mikusiowego życia. Dziękujemy wszystkim za pomoc, po raz kolejni okazaliście się niezawodni!!! Wszystkie pieniążki, które są zgromadzone na koncie Mikusia przeznaczymy na cel wskazany przez wpłacającego. Możemy również pozostawić je w naszej "skarpecie" i przeznaczyć na leczenie kolejnego potrzebującego psiaka, na którego pewnie długo czekać nie będziemy. A to Mikulec\Fred na pożegnanie :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/99z7.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/5990/99z7.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/5/g5gg.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/8378/g5gg.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  6. Pięknota!!!! Dziękujemy za wieści :loveu:
  7. Basterek miał prześwietlenie bioder i kręgosłupa, niestety w kręgach coś ma nie tak ale przede wszystkim ma problem ze stawem, jakiś ubytek czy coś w tym rodzaju... Dostaliśmy tabletki i zobaczymy jak będzie dalej do weekendu z nogą było fatalnie, teraz jakby lepiej... Ale nie zapeszam tfu tfu... :) Synuś :loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/19/sb2d.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/8840/sb2d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Mysia :loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/404/rvhe.jpg/][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/8339/rvhe.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  8. Pamiętam, że jak był u mnie i na podłodze leżały maskotki to podbiegał chwytał w pysk, nieruchomiał i puszczał... Tak jakby się zastanawiał po co w ogóle to zrobił ;)
  9. [quote name='Mattilu']Slysze i ...nie grzmie, bo mnie fotki Bonusia rozbroily:iloveyou: A zabaweczka znajomo wyglada ;)[/QUOTE] Tak, zabaweczka bazarkowa, mimo iż Bobo zębów prawie nie ma to została już prawie rozbrojona :diabloti:
  10. Zaglądam, i trzymam kciuki za domek... Ja mam w domu od prawie pół roku 2 tymczasowiczów których nikt nie chce :-(
  11. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/560/lo47.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/3558/lo47.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/96/dxz2.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/5188/dxz2.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/689/w2tq.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/8972/w2tq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/s5u1.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/3718/s5u1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/7ss0.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/743/7ss0.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/812/ql5n.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/115/ql5n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  12. I zabawa aparatem :) Czyli Bobo w czerni i bieli :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/6/yfs5.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/299/yfs5.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/33uh.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/9100/33uh.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/812/2v1k.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/7131/2v1k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/33/q5x.JPG/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/567/q5x.JPG[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/689/k3ty.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/5721/k3ty.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/ojmh.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/1540/ojmh.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  13. Bobulek ma ostatnio "fazę" na pluszaki... Niestety muszę mu zabierać takie co mają oczy, uszy, ogony bo on je odgryza i je :crazyeye: Tu walka z żabą :diabloti: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/wzl2.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/9598/wzl2.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/694/6k14.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/7009/6k14.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Tutaj zabawka bezpieczna :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/138/agj9.jpg/][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/4175/agj9.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/138/cdwl.jpg/][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/117/cdwl.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/v3ye.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/5365/v3ye.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  14. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/46/btks.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/5471/btks.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/kqb1.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/785/kqb1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/bmeq.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/9608/bmeq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/el43.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/3834/el43.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/vo6j.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/2475/vo6j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  15. Proszę nie idealizować warunków u mnie, też mam klatki... nawet 3 :diabloti: HA! W niedzielę było trochę zabawy aparatem... nie widzę ich obiektywnie bo rozdzielczość mojego ekranu nabrała wczoraj dziwnych wymiarów więc sami oceńcie :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/2qn9.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/7079/2qn9.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/y7qi.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/3766/y7qi.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/yzyp.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8042/yzyp.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/rsnz.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/7394/rsnz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/tawz.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/6526/tawz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  16. [quote name='Majkowska']a jakieś newsy są? Ciotka coś rzadko ostatnio się pojawia. No chyba że to ja tak często...[/QUOTE] Czasu brak :-( Miki ma się dobrze, nie chce siedzieć w pokoiku dla psiaków raczej ciągnie do człowieka i woli jak Panie weterynarz są w pobliżu ;)
  17. [quote name='zebrazebra']Obiecany mały bazarek dla Mikiego [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247312-***-Dla-Mikiego-po-amputacji-łapy-Błysk-i-Nadzieja-do-30-09?p=21338468#post21338468[/URL] Bardzo, bardzo proszę o podrzucanie i reklamę - w najbliższych dniach będę krótko na forum...[/QUOTE] Dziękujemy za piękny bazarek!! :) [quote name='monika083']Sliczna psina z bursztynowymi oczetami! Trafilam do Mikusia z bazarku zebryzebry, na poczatku przyszlego tygodnia bede mogla Was wspomoc, poprosze nr. konta.[/QUOTE] Pinczerka podeśle jak tutaj zajrzy, dziękujemy! :)
  18. [quote name='Panna Marple']Dieta-cud?! Niech się Bobek podzieli sekretem:eviltong:[/QUOTE] Ciocia Lili się stara ograniczać jedzenie i jego podjadanie + umiarkowana ilość ruchu bo rzadko i krótko biega za zabawkami ale coś tam sobie spaceruje po ogródku :) (gdybym przy swojej diecie też była taka konsekwentna było by pięknie:diabloti:)
  19. [quote name='Panna Marple']On ma to "coś"...:loveu:[/QUOTE] Tylko czemu nikt go nie chce :roll::-( My własnie wróciliśmy od weta, Bobuś był prawie grzeczny ;) szczepienie 75 zł, odebraliśmy też 15 kg karmy dla Bomulka zakupionej z darowizn wpływających na konto Fundacji Zmieńmy Los :) Chwalimy się też, że Bobo waży........ 11,5 kg!! :multi: Myślę, że taka waga jest prawidłowa i tak już zostanie. Na ostatnim ważeniu wyszło ponad 15 kg czyli że spadło mu 4 kg :) Jestem ciekawa ile w sumie stracił od pobytu w schronisku bo zaraz po zabraniu go nie został zważony ale obstawiam że 8-10 kilogramy poszło w zapomnienie :)
  20. Mam wieści że Miki czuje się bardzo dobrze :)
  21. Dopisujemy do rozliczenia Dropsa 244 zł z bazarku z chustami i naklejkami :multi:
  22. [quote name='Mattilu']To chyba dobrze? :)[/QUOTE] Nie do końca ;) Wtedy Rino nie ma prawa nawet drgnąć bo będzie afera... Coś w stylu "możesz tu być ale się nie ruszaj" :roll: Cwaniaczek Bobuś nie chce być długo na dworze bo jak to tak... Wtedy stoi pod drzwiami i szczeka i szczeka iii... szczeka... Niestety ma problem bo na Ciocię Lili bez serca jego szczekanie nie działa i psia dupka marznie:diabloti: Dlatego garnie się bardziej do mojego TZ który go ciągle tuli i przytula... Ahh te chłopy z miękkimi sercami :diabloti: A tu Bobulek z zabawkami (wszystkie zgarnia do siebie :D) Czupryna mokra bo akurat u Nas deszczyk padał... :-( [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/96/td2z.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4707/td2z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  23. Rino ma się jak zwykle świetnie :) Ostatnio przeszkadza mu że śpię do 6.30 (kto to widział tak długo spać :shock:) i twierdzi że trzeba obudzić mnie wcześniej...Wskakuje na łóżko i dźga mnie mokrym zimnym nosem :mdleje:
  24. Miki pozdrawia :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/9utl.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/8308/9utl.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/32/gwq3.jpg/"][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/5377/gwq3.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/23/6kdo.jpg/"][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/5867/6kdo.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/692/knab.jpg/"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/4594/knab.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/405/2t6x.jpg/"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/2686/2t6x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
×
×
  • Create New...