Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Nasz nowy, znaleziony, nieprzewidziany i awaryjny podopieczny... Za złamaną łapą i guzem.... Siedzi w lecznicy... pomysłów brak co z nim zrobić... :-( POMOCY.... :placz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246987-TRAGEDIA-porzuconego-psiaka-guz-z%C5%82amana-%C5%82apa-bezdomno%C5%9B%C4%87-co-dalej-POM%C3%93%C5%BBCIE!-%28[/url]
  2. Nasz nowy, znaleziony, nieprzewidziany i awaryjny podopieczny... Za złamaną łapą i guzem.... Siedzi w lecznicy... pomysłów brak co z nim zrobić... :-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246987-TRAGEDIA-porzuconego-psiaka-guz-z%C5%82amana-%C5%82apa-bezdomno%C5%9B%C4%87-co-dalej-POM%C3%93%C5%BBCIE!-%28[/url]
  3. Moje wczorajsze znalezisko... nie mam co z nim zrobić, ma złamaną łapę i guza z boku... siedzi w lecznicy :-( Macie jakieś pomysły? Proszę zajrzyjcie...:modla: http://www.dogomania.pl/forum/threads/246987-TRAGEDIA-porzuconego-psiaka-guz-z%C5%82amana-%C5%82apa-bezdomno%C5%9B%C4%87-co-dalej-POM%C3%93%C5%BBCIE!-%28
  4. [CENTER][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/345/dy14.jpg[/IMG] Miki to pies średniej wielkości, jego wiek to ok. 5 lat. Plątał się skołowany wśród ruchliwej ulicy na obrzeżach miasta. Znaleźliśmy go wycieńczonego, głodnego i poranionego. Ledwo trzymał się na łapach... Czy to kolejna z ofiar wakacji? A może nigdy nie miał domu? Jego historia zawsze pozostanie już dla nas tajemnicą. Stan Mikiego jest bardzo poważny. Ma skomplikowane złamanie prawej łapy, która w znacznej części jest bezwładna i której nie może wyprostować można powiedzieć, że szedł na zgiętym łokciu :roll:. Pojawiły się również niebezpieczne odparzenia. Dodatkowo z boku ciała posiada groźnie wylądającego guza, który jak najszybciej musi zostać usunięty. W tej chwili Miki awaryjnie przebywa w lecznicy. Jak najszybciej zostanie operowany ze względu na paskudne złamanie, guz oraz babrzącą się ranę. Jest potwornie wycieńczony, rzucił się na jedzenie, jak gdyby nie jadł długi, długi czas... Na dzień dzisiejszy wymaga poważnego stacjonarnego leczenia :-( Nie mamy co z nim zrobić - w lecznicy jest wyłącznie awaryjnie, a cena za dobę przerasta nasze najśmielsze marzenia. Nie mamy gdzie go umieścić, nie mamy za co go utrzymać, jest fatalnie :-( Jeśli wspólnie czegoś nie wymyślimy Miki wyląduje na ulicy, jeśli nie będzie czekać go schronisko... Błagamy o pomoc :-( Pomóżmy razem stanąć na nogi temu cudownemu psu, który pomimo wielkiego bólu i cierpienia, jakie musi w tej chwili odczuwać zaufał człowiekowi, pozwolił ze sobą zrobić wszystko. Wszystko, aby w końcu poczuć się bezpiecznie... [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/6852/xjza.jpg[/IMG] Łapa: [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/2244/yqge.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/2259/b1ee.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4319/deyb.jpg[/IMG] [/CENTER]
  5. A czemu to jesteś rzadziej na dogo? Czekam na zdjęcia :)
  6. Mam wieści, że Melka rozrabia, dokazuje i próbuje się jakoś dogadzać z kotem ;) Fotki będą jak Pan wróci z delegacji :)
  7. Z psami tak jak z człowiekiem, zależy czy Waldek jest uczulony na jad osy :roll:
  8. Adresatka również już wysłana do Dropsika :)
  9. Rino co oni tu o Tobie piszą... :shake:
  10. Jasne, że byłam w Nakarm Pupila, jeszcze miesiąc temu jeździłam tam regularnie na zakupy :D Zapytaj czy kojarzy parę co przyjeżdża po Joserę i gumowe piłki na sznurku haha!!!! :D:D:D gdzie Ty tam pracujesz? Niestety w niedzielę nie dam rady bo najpewniej będę przekazywać psiaka do DS a na dodatek mój Bast ma prześwietlenie w piątek i nie wiem co za diagnozę mu postawią :nerwy::nerwy::nerwy:(pewnie będzie musiał się oszczędzać co będzie dla niego największą karą na świecie....)
  11. [quote name='necianeta89']Przypełzłam tutaj z myślą, że rino grzeje dupkę w domku a tu zaskoczenie ;) A może Lili Rina nie chce oddać?;)[/QUOTE] Ktoś tu chyba nie zna realiów adopcji... Ale jak chcesz pomóc w szukaniu domu to zapraszam :)
  12. [quote name='Majkowska']Lili - z Rinkiem? :D Mam nadzieję że ciocia Majkowska jeszcze przyjedzie. Bo niestety w niedzielę kończymy pobyt na naszej ukochanej wioseczce :( Ale napewno będzie jeszcze okazja. Mam tylko nadzieję że nie masz takich szybkich psów jak Llili :D Bo Waldek dośc się zasmucił jak okazało się że ktoś jest go w stanie dogonić i stłamsić. Zawsze to on był górą nad wszystkimi, a tu wyskoczył taki duet i pokazał mu kto rządzi :D Cztery na jedenego to by było już za wiele :P[/QUOTE] Nie, z Bobo :D:D:D Nooo musisz przyjechać bo jak inaczej? Słyszałam, że ma być piękna złota jesień... :hmmmm: poza tym... wiesz jak moi sportowcy po śniegu zasuwają? Vileny Kropeczki chyba też? ;) Hmmm... jak 4 psy to za dużo... to co będzie jak go 6-stka zaatakuję? :crazyeye::chaos:
  13. Wizyta dla Nutki umówiona na środę, zrobi ją jola_li :) Bardzo dziękujemy :Rose: i trzymamy kciuki!
  14. Spokojniutko, cierpliwości, będą wieści :)
  15. Pan z Nakarm Pupila! Też czasem do niego chodzę, ale jak przyszłam z tymczasem żeby mu kupić kaganiec to Pan nie był tak chętny do przymierzania :D:D:D Vilenko zdrowiej i zawitaj do Bystrej, my tu z Ciocią Majkowską szalejemy psiowo-spacerowo, przydało by się żeby Nasze psiury się w końcu poznały :)
  16. Mamy to mają wyobraźnie :D Moja wczoraj stwierdziła że Rino ma dogowatą posturę :D
  17. [quote name='Nutusia']O matko... :( Niech ktoś odczaruje moje tymczasowiczki, co?...[/QUOTE] I moich tymczasowiczów.... :roll:
  18. Ma tutaj ktoś słabość do długich suczek ze smutnymi oczami? Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  19. Chyba się trochę zmieniłem co? :D [IMG]http://imageshack.us/a/img842/960/dscn3837w.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img203/5051/dscn3836e.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img835/4158/dscn3822x.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/546/7te8.jpg/"][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/5309/7te8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/694/myqo.jpg/"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/1641/myqo.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/191/lbk1.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/2995/lbk1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/10/irrd.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/7042/irrd.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/40/x08.JPG/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/8138/x08.JPG[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/7te8.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/5309/7te8.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/59/orhj.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/2593/orhj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/689/eev9.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/1892/eev9.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  21. Bobo :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/eum6.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/548/eum6.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/707/pfea.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/6938/pfea.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Bobo na spacerku :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/30/o3d.JPG/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/5003/o3d.JPG[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/7iiz.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/5291/7iiz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/694/myqo.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/1641/myqo.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  22. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/35/nivx.jpg/"][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/6193/nivx.jpg[/IMG][/URL] Brudas :D:D:D [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/199/vr6t.JPG/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/7535/vr6t.JPG[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  23. Spacerkowe zdjęcia z Rinaldem :) Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/824/idtz.jpg/"][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/7103/idtz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/819/bmzm.jpg/"][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/7754/bmzm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/716/zm9v.jpg/"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/6191/zm9v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/827/km9g.jpg/"][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/5371/km9g.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...