Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Bonikowi skończyły się puchy więc zamówiłam mu nowe plus pudełko ciasteczek :) Z nowych wieści to Boni chodzi już bez kołnierza :multi:
  2. Taks trzymaj się i dużo zdrówka dla Ciebie i psiaczków! :kciuki::kciuki::kciuki:
  3. [quote name='kama210']rzeczywiście taks nie logowała się od miesiąca , a zawsze była aktywna !!! Ma ktoś telefon do taks, ja miałam ale po wymianie karty straciłam dużo numerów , poszukam może w jakiejś wiadomości będę miała .[/QUOTE] Ja niestety nie posiadam numeru telefoonu do Taks:-(
  4. [quote name='inka33']A serio jest? To potwierdzone...? :hmmmm: I jakie rokowania dla łapy? :kciuki: wciąż![/QUOTE] Tak, zaćma jest potwierdzona :-( bardzo rzadko ale można zauważyć, że nie widzi dokładnie :roll: Łapka powinna dojść do pełnej sprawności z biegiem czasu a być może do końca życia będzie ją odciążał tak jak teraz... Ehhh... Kciuki trzymamy!!
  5. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ludziom zawsze coś przeszkadza... :([/QUOTE] Gdyby go poznał nawet by nie przypuszczał że z jego wzrokiem jest coś nie tak...:roll:
  6. Wczoraj miałam pierwszy od baaaaardzo dawna telefon o Bonika... Gdyby nie jego zaćma i noga to pewnie szukała bym kogoś na wizytę PA... A tak... Czekam na telefon od Pana bo ma się zastanowić :roll: Gdzie ten wymarzony domek... ?
  7. [quote name='tiggi']Podajcie proszę numer konta to wyślę deklarację z góry do końca roku, przyda się teraz na bieżące koszty[/QUOTE] Już przesyłam, dziękujemy :)
  8. Wieści od Kasi są takie że Nutka ma się dobrze, odpoczywa i dużo śpi :)
  9. Doszło 28 zł od Madziakato :) Dziękujemy :)
  10. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Haha, te pierwsze to prawie jak sweet focie z rąsi :evil_lol: :evil_lol: :diabloti: :diabloti:[/QUOTE] Ciekawe który trzyma aparat :evil_lol: [quote name='Nutusia']Czy po znajomości mogłabym zaprosić Szanowne Ciocie po bluzeczki - po złotóweczce - na mojego desanciarza Kajtusia? Link w podpisie ;)[/QUOTE] Po znajomości zawsze :loveu:
  11. Kto kciuki trzyma? :) Dziś sterylka!
  12. Ekspresowy - cegiełkowy bazar na transport dla Dropsa... pomóżcie, rozsyłajcie... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246395-2-złote-i-jestem-bezpieczny-Pomożesz-Ekspres-dla-Dropsa-Do-23-08-godzina-20-00?p=21214863#post21214863[/URL]
  13. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/825/3ecq.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/3694/3ecq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/716/2m89.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/981/2m89.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/189/vmo0.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/5222/vmo0.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  14. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/189/lr4t.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/5340/lr4t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/3hwr.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/8519/3hwr.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/812/c73a.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/9601/c73a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/x9ly.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/658/x9ly.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/0xap.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/4321/0xap.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  15. 30 zł od Tianku jest już na koncie Dropsa [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240451-DROPS-za-kilka-dni-na-ulicy-nie-mamy-pieni%C4%99dzy-ani-miejsca-dla-niego/page111[/url] Dziękujemy! :)
  16. [quote name='yolanovi']czy kasa przekazana od Tianku wpłyneła na konto Dropsa?[/QUOTE] Gdzieś mi uciekł ten wpis, tak dotarło 30 zł :) Dziękujemy :)
  17. Ogłoszonka [LIST=1] [*][URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/boni-z-nadzieja-wypatruje-rodziny-ktora-go-pokocha-515073860[/URL] [*][URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/185469/Boni-z-nadzieja-wypatruje-rodziny-ktora-go-pokocha/[/URL] [*][URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/185469/Boni-z-nadzieja-wypatruje-rodziny-ktora-go-pokocha/[/URL] [*][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Boni-z-nadzieja-wypatruje-rodziny-ktora-go-pokocha,93799[/URL] [*]Tablica- do aktywacji [*][URL]http://www.do-adopcji.pl/psy/fundacje-i-stowarzyszenia/boni-z-nadzieja-wypatruje-rodziny-ktora-go-pokocha_i2493[/URL] [*][URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/boni-z-nadzieja-wypatruje-rodziny-ktora-go-pokocha.html[/URL] [*]Pupil- do aktywacji [*]Kokosy- do aktywacji [*][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Boni-z-nadzieja-wypatruje-rodziny-ktora-go-pokocha-id71870.html[/URL] [*]Zwierzaki.nasza-lista- do aktywacji [*][URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1523702939/krakow-Boni-z-nadzieja-wypatruje-rodziny-ktora-go-pokocha.html[/URL] [*]Lento- do aktywacji [*]Olx- link przyjdzie na maila [*][URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,80499,Lw==.html[/URL] [*]Petsy- do aktywacji [*][URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/59642/boni-z-nadzieja-wypatruje-rodziny-ktora-go-pokocha/[/URL] [*]Owi- do aktywacji [*]Petworld- do aktywacji [*]Ale gratka- do aktywacji [*]Pineska- do aktywacji [*][URL]http://www.psy.pl/adopcje/art16721,boni.html[/URL] [*]Cwirek- do aktywacji [*]Kup sprzedaj- do aktywacji [*]E-oferty- do aktywacji [*]Bezrodowodu- do aktywacji [*]Malopolskatablica- do aktywacji [*][URL]http://sloniu.pl/27/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/43051-Boni_z_nadzieja_wypatruje_rodziny_ktora_go_pokocha.html[/URL] [*][URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/72218/[/URL] [*][URL]http://www.neeon.pl/887341-boni-z-nadzieja-wypatruje-rodziny-ktora-go-pokocha.html[/URL] [/LIST] [LIST=1] [*][URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/czestochowa/wyjatkowy-pies-bono-bedzie-wspanialym-przyjacielem-rodziny-515044289[/URL] [*][URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/185455/Wyjatkowy-pies-Bono-bedzie-wspanialym-przyjacielem-rodziny/[/URL] [*][URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/185455/Wyjatkowy-pies-Bono-bedzie-wspanialym-przyjacielem-rodziny/[/URL] [*][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Wyjatkowy-pies-Bono-bedzie-wspanialym-przyjacielem-rodziny,93793[/URL] [*]Tablica- do aktywacji [*][URL]http://www.do-adopcji.pl/psy/fundacje-i-stowarzyszenia/wyjatkowy-pies-bono-bedzie-wspanialym-przyjacielem-rodziny_i2491[/URL] [*][URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/wyjatkowy-pies-bono-bedzie-wspanialym-przyjacielem-rodziny.html[/URL] [*]Pupil- do aktywacji [*]Kokosy- do aktywacji [*][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Wyjatkowy-pies-Bono,-bedzie-wspanialym-przyjacielem-rodziny-id71860.html[/URL] [*]Zwierzaki.nasza-lista- do aktywacji [*][URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/489181144/gliwice-Wyjatkowy-pies-Bono-bedzie-wspanialym-przyjacielem-rodziny.html[/URL] [*]Lento- do aktywacji [*]Olx- link przyjdzie na maila [*][URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,80495,Lw==.html[/URL] [*]Petsy- do aktywacji [*][URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/59641/wyjatkowy-pies-bono--bedzie-wspanialym-przyjacielem-rodziny/[/URL] [*]Owi- do aktywacji [*]Petworld- do aktywacji [*]Ale gratka- do aktywacji [*]Pineska- do aktywacji [*][URL]http://www.psy.pl/adopcje/art16720,bono.html[/URL] [*]Cwirek- do aktywacji [*]Kup sprzedaj- do aktywacji [*]E-oferty- do aktywacji [*]Bezrodowodu- do aktywacji [*]Slaskatablica- do aktywacji [*][URL]http://sloniu.pl/11/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/43050-Wyjatkowy_pies_Bono_bedzie_wspanialym_przyjaciele.html[/URL] [*][URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/72213/[/URL] [/LIST] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=8367[/URL]
  18. [quote name='inka33'] [COLOR=#808080][SIZE=1]PS. Przypomnijcie mojej koszmarnej sklerozie, co właściwie Bonik ma/miał z łapinką...? :oops:[/SIZE][/COLOR][/QUOTE] Bobo miał zerwane więzadło :roll: [quote name='from_wonderland']No, to Bonek jaka sesje miał zdjęciową. Pięknotek, jakie łapki ma duże.[/QUOTE] E tak, wcale nie takie duże ;) [quote name='Gosiapk']Jak mu się słodko fafelek podwija z prawej strony :)[/QUOTE] Podwija mu się fakt, na jedynym dolnym kle :evil_lol:
  19. Dziewczyny się nie odzywają bo ciągle działają :roll: [B][I]Drops w ostatni weekend sierpnia jedzie do Murki koszt transportu to około 400 zł a miesięczny koszt hoteliku u Murki to 450 zł... [/I][/B] Prosimy o deklaracje, rozsyłanie wątku, bazarki robi się coraz bardziej nieciekawie... A czeka Nas jeszcze jeden rachunek od szkoleniowca... + transport + hotel :placz: [B]Może ktoś się podejmie cegiełkowego na transport Dropsa[/B]...? :modla::modla::modla:
  20. Sesja piękna! :) Czekamy z niecierpliwością na zdjęcia wakacyjne :)
  21. [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]<--- Na poprzedniej stronie dużo nowych zdjęć :)[/B][/SIZE][/COLOR] Kara :diabloti: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/534/vas7.jpg/"][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/1097/vas7.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Tak Boni nie lubi mojego drugiego tymczaska :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/401/15z5.jpg/"][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/7954/15z5.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Głaskaj :D [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/7/f81t.jpg/"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/3218/f81t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/855/prr9.jpg/"][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/6396/prr9.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Żeby nie było monotonnie to Boni z koleżanką :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/822/9usy.jpg/"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/1738/9usy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  22. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/wmu3.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/1435/wmu3.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/32/ymgk.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/8022/ymgk.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/9wv9.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6273/9wv9.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/2p4c.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/6965/2p4c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/90/3l79.jpg/][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/1233/3l79.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  23. To jak Ciocie tak zachwalają to nowa porcja zdjęć :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/209/1mfv.jpg/][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/6121/1mfv.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/41/s1rb.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/5180/s1rb.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/694/zld9.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/8317/zld9.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/zi7c.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/4543/zi7c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/5akp.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/1949/5akp.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  24. Taks się dawno nie logowała na dogo, wiadomo co się dzieję?
  25. Vilenna ale z Ciebie chudzielec!! :) Zazdroszczę ;) ale wypadku z nogą współczuję :-( Na początku Twojego urlopu myślałam, że wyciągnę Cię na jakiś spacer a później to się już nie odzywałam ;) Dziewczyny, Rudzielec i Lostek jak zwykle piękni :)
×
×
  • Create New...