Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. [quote name='Majkowska']o matko, Basti... a ja napisałam Brutus:oops: banerek wklejasz tak : wchodzisz w swój panel ->edytuj sygnaturę w tym miejscu gdzie masz pole podpisu wklejasz obraz ( kopiujesz jego adres Url i naciskasz na ten krajobraz i tam wklejasz), a potem podlinkowujesz - zaznaczasz obraz, a potem klikasz na ten globusik z pętelką i tam wklejasz link do wątku. Nie wiem czy jasno napisałam, ale powinno działać ;)[/QUOTE] Taki z niego Brutus jak z koziej dupy trąba :D Hehe, ja wiem jak się wkleja banerek ale zwyczajnie tego nie umiem robić....
  2. [quote name='Gosiapk']Złe? Właśnie odwrotnie. Ładne, ostre, dobre kolory nawet we wnętrzu. Muszę sprawdzić ile on kosztuje.[/QUOTE] OOO...! Pierwszy raz słyszę, że moje zdjęcia są ładne :) a może to zasługa Rinalda? :D [quote name='Majkowska']A jak brat blźniak Brutus się czuje? Jaka diagnoza? Mogłam wam Waldka zostawić żeby nikt tam się nie nudził :evil_lol:[/QUOTE] Basti ma problemy ze stawem w lewej łapie.... Banerki ładne :D Ale ja nie potrafię wstawiać ;) Może ktoś się poczęstuje banerkiem? :) Rino ma nową ksywę - Dynia :D Nie pytajcie skąd się to wzięło... długa historia :D
  3. Po tak długim braku fotek teraz warto czekać :)
  4. [quote name='Agnieszka103']Jestem na zaproszenie. Poproszę dane do przelewu. Póki co wpłacę przynajmniej 10 zł[/QUOTE] Dziękujemy! Pinczerka podeśle numer konta :) [quote name='pikola']W jakiej okolicy Dt potrzebne?[/QUOTE] W Bielsku-Białej bądź okolicach... :roll:
  5. [quote name='pikola']Pytalyscie? U Kasiprzystal jest Liderek,samiec..[/QUOTE] No jasne, my mamy u Kasi stałe miejsce ale tak jak mówię tylko dla suczki... Gdyby Lider poszedł do domu może była by szansa ale więcej niż jednego samca nie przyjmie.
  6. Myślałyśmy, że DT wypali... a na razie nic nie ma... Musi zostać w lecznicy biedny Maluszek.... kto się nad nim zlituje?
  7. [quote name='ewunian']Lili, a tam gdzie były Rudzia i Tina? U kasiaprzystał? Pewnie tam tylko psiaki w miarę zdrowe...[/QUOTE] Ona nie przyjmuje samców niestety :-(
  8. [quote name='mdk8']nie jestem pewna ale chyba gdzieś okolice Wrocławia. Najlepiej do niej napisać. Może też będzie wiedziała o jakiś sprawdzonych DT lub Hotelikach bliżej Was. kikou też ma psiaki z dogo.[/QUOTE] Najbliżej Nas jest ULKA12 ale też nie ma miejsca :-(
  9. [quote name='majowa']podczytuje o maluszku dorzucę jakiś grosik, najchętniej na konto Fundacji, bo to od koleżanek z pracy :)[/QUOTE] Dziękujemy! Już przesyłam konto :)
  10. [quote name='mdk8']no daleko... a może kikou ?[/QUOTE] A skąd ona jest?
  11. [quote name='mdk8']spróbujcie u Amadorki może ma miejsce [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226056-Hotel-dla-zwierząt-4łapy?highlight=hotel[/URL] jest u niej kilka psów z dogo. Hotel sprawdzony.[/QUOTE] Tylko daleko... Cholercia...
  12. [quote name='Majkowska']matulu... mysle intensywnie, ale nic mi do glowy nie przychodzi[/QUOTE] Ja też mam w głowie kompletne pustki a w lecznicy nie może długo siedzieć... Może Cioteczki mają jakieś pomysły?
  13. [quote name='Majkowska']I nadal żaden DT lub hotel nawet się nie tli? :([/QUOTE] Niestety, nic kompletnie :-(
  14. [quote name='__Lara']Cioteczki, on jest nadal w lecznicy?[/QUOTE] Tak :placz: Doba - 25 zł :-(
  15. Zajrzyjcie na bazarek w chwili wolnego - fajne miski dla psiaków, książki i inne :) http://www.dogomania.pl/forum/threads/247079-Miski-dla-ps%C3%B3w-ksi%C4%85%C5%BCki-psie-i-nie-tylko-i-wiele-innych-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-Do-21-09-godz-20-00
  16. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/qmf3.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/5259/qmf3.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/4hn2.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/5209/4hn2.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/1wh7.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/464/1wh7.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  17. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/djr4.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/2723/djr4.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/59/grxy.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1826/grxy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/593/dzhr.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/5835/dzhr.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Zapoznanie z moją sunia... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/9w1p.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/4528/9w1p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]I I z moim psem... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/cijr.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/4002/cijr.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/199/4bq.JPG/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/2958/4bq.JPG[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  18. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/6/qhb7.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/4245/qhb7.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/30/2cn.JPG/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/4183/2cn.JPG[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/exgs.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/2273/exgs.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/96/0h73.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/7999/0h73.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/197/61c.JPG/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/3523/61c.JPG[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  19. Zapraszam na bazarek dla Dropsia :) [SIZE=1]i nie tylko[/SIZE]... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247079-Miski-dla-psów-książki-psie-i-nie-tylko-i-wiele-innych-różności-Do-21-09-godz-20-00?p=21304454#post21304454[/URL]
  20. Zapraszam na bazarek dla [SIZE=2]Naszych podopiecznych :)[/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247079-Miski-dla-ps%C3%B3w-ksi%C4%85%C5%BCki-psie-i-nie-tylko-i-wiele-innych-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-Do-21-09-godz-20-00?p=21304454#post21304454[/url]
  21. Zapraszam na bazarek dla Jogusia :) [SIZE=1]i nie tylko[/SIZE]... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247079-Miski-dla-ps%C3%B3w-ksi%C4%85%C5%BCki-psie-i-nie-tylko-i-wiele-innych-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-Do-21-09-godz-20-00?p=21304454#post21304454[/url]
  22. [quote name='Gosiapk']Pewnie w smutnie spadające z nieba krople szarego, jesiennego deszczu. Pogoda adekwatna do nastroju Rinusia. PS. Lili jakim aparatem robisz zdjęcia?[/QUOTE] Akurat wtedy było ładnie :D Teraz pada :-( Ja robię zdjęcia Nikonem Coolpix 3300 a czemu? Aż takie złe?:oops:
  23. [quote name='diana79']widzę że pojawił się dt z Zawiercia więc ostrzegam przed nim, osoby nieuczciwe, wyłudzają pieniądze, są na czarnych kwiatkach, wątek do poczytania na dogo [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244903-malutki-staruszek-wrócił-do-swojego-domku/page2[/URL] na dogo jest jako Basiura[/QUOTE] Dziękujemy! Miałyśmy nosa co do tego DT!!!!!!
  24. [quote name='diana79']poproszę numer konta, ja nie mogę wesprzeć ale poleci od taks 200zł :)[/QUOTE] Pięknie dziękujemy Tobie i TAKS :loveu: Byłam dzisiaj uuuu JOGUSIA! Tak na niego mówią w lecznicy, ładnie nie? :) Jest mega, mega pozytywny! Rozdaje buziaki, zgadza się z kotami, psami, lubi małe dzieci, strasznie go chwalą, jest bardzo grzeczny :) Guz już wycięty tak jak mówiłam, natomiast co do amputacji łapki będzie to jeszcze poważnie rozważane, ponieważ łapa go nie boli i się na niej podpiera, tylko gdyby została trzeba ją chronić przed obtarciami, będzie musiał chodzić w jakimś buciku i przyszły właściciel będzie musiał o to dbać. Teraz łapinka jest w opatrunku bo się goi :)
×
×
  • Create New...