-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Mela po błyskawicznej adopcji już w wymarzonym domku :)
Lili8522 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']oj nieee, przepraszam:oops: Pomylilo mi sie :oops: Majkowska wykupila ogloszenia innemu przytulniastemu ogromnemu psu, ktory podobnie jak Rinaldo od dawna czeka na DS :oops: Wybaczcie, mialam dzis ciezki dzien.[/QUOTE] Ojjj... nic się nie stało [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [quote name='Majkowska']Jestem tuż tuż, ale ciotka Lili mi go pokazać nie chce :evil_lol: Chowa go dla siebie. Ogłoszenia? Ja? Nieee... Jeszcze wszystko przede mną. No chyba że już się stałam niepoczytalna i nie wiem co robię :D[/QUOTE] Hahaha jakbyś się postarała to nawet byś go z okna zobaczyła :D -
Mela po błyskawicznej adopcji już w wymarzonym domku :)
Lili8522 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Melunia już w nowym domu :) [quote name='Mattilu']To jedz go ogladac w te pedy, skoro sama ogloszenia mu wykupilas! :)[/QUOTE] Jak to jak to? Jakie ogłoszenia? Czemu ja nic nie wiem? :mad: -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Cudowne wieści :):multi: Wstąpiła we mnie nadzieja że to w pełni adopcyjny pies! :) Zakasam rękawy i piszę nowy tekst do ogłoszeń :) A tym co sugerowali uśpienie... :mad::angryy: -
Piękny pies to i telefonów dużo :) Super! Oby to był 'ten' domek :)
-
Mela po błyskawicznej adopcji już w wymarzonym domku :)
Lili8522 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Myślałby kto, że tak się cieszysz... ;)[/QUOTE] Ja się cieszę?? Nieeee.... :diabloti:;) -
Wpadam ze spóźnionymi życzeniami urodzinowymi dla słodkiej Kropeczki :loveu::new-bday::BIG: Jak Vilenko noga? :)
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Mela po błyskawicznej adopcji już w wymarzonym domku :)
Lili8522 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[B]Mała Łobuziara jedzie dziś do nowego domu :cunao::) [/B] Ewu dziękuję za wizytę raz jeszcze :):loveu: -
Mela po błyskawicznej adopcji już w wymarzonym domku :)
Lili8522 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Po kąpieli :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/59/u82h.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/8718/u82h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Takaaa jestem piękna :loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/109/h1s7.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/6210/h1s7.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Mela po błyskawicznej adopcji już w wymarzonym domku :)
Lili8522 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Mela i niezadowolona Niania a raczej Nianiek :diabloti: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/547/7jn5.jpg/][IMG]http://img547.imageshack.us/img547/8371/7jn5.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/844/asav.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/6759/asav.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Miała być fotka z Rinaldem lecz ten odmówił współpracy.... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/825/oisb.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/3193/oisb.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Ciocia Majkowska sprezentowała zabawkę dla Rinalda... Niestety... Baba mu ją zabrała :diabloti: (a raczej go odstraszyła:D) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/694/fb81.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/3948/fb81.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/89/4yid.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/2369/4yid.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Nutka - szczęśliwa w wymarzonym domu :)
Lili8522 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Ale tutaj cisza... Ciekawe co u Nutki... :lol: -
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Rinek na smyczy? Nie wyobrażam sobie ;)[/QUOTE] Słabą masz wyobraźnie :) [quote name='Majkowska']Dlaczegoo? Przecież napisałam żeby on zabierał pańcie na smycz, a nie odwrotnie :P Pozatym Lili ma takie piekne łąki pod nosem, aż szkoda nie skorzystać ;)[/QUOTE] Rinaldo jest na etapie focha że dziś na spacer nie poszedł :) Ale może niedługo? ;)
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Lili8522 replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Do admina już zgłoszone :diabloti: (żartuje!) Nasze psy to dwie rozmazane plamy :D Ale nie ma co się dziwić jak mają takie dopalacze w tyłkach :D Wcale nie jest tak źle z wyszkoleniem Waldka, po prostu jest meeega podekscytowany spacerem a Pańcia mu przeszkadza w wąchaniu, tropieniu i bieganiu... Jak to tak ;) -
Mela po błyskawicznej adopcji już w wymarzonym domku :)
Lili8522 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vilena']Ale cudowne maleństwo! Lili jak zawsze jesteś WIELKA! :Rose:[/QUOTE] :oops: [quote name='pikola']Lilu to Ty jestes jak dinozaur co dawno wyginal:evil_lol: A tak na powaznie SZACUN! Jak bede wysylac deklaracje to wplace na Twoj BDT. A tej cudnej istocie zycze najlepszego domku pod sloncem. Czy Ja wysterylizuja?[/QUOTE] Dlatego jestem po ochroną :evil_lol: Będę wdzięczna za każdą wpłatę :) Mela oczywiście będzie sterylizowana (będą to mieli zawarte w umowie). -
[quote name='Nutusia']Myślałam, że to Rinaldo był super-nianią...?!?!?!?[/QUOTE] Nie, nie. To mój Basterek jest super nianią :) Riinaldo nadal uważa że im dalej od Meli tym lepiej :diabloti:
-
[quote name='Nutusia']Szkoda, że ludziki Melanii nie chcę Niańki w pakiecie...[/QUOTE] Nutusiu ale Niańki nie oddam :diabloti: Co ja zrobię bez nauczyciela wszystkich tymczasów :roll:
-
[quote name='Gosiapk']Faceci boją się dzieci :D[/QUOTE] Eeee tam... Ktoś musiał zostać Niańką Meli i na kogo padło ? Na mojego psiaka kumpla Rinalda :diabloti: Dzielnie przejął obowiązki Niani, bawi się z nią czy chce czy nie :diabloti: Ciekawa jestem ja Rino zniesie ponurą jesienną pogodę :roll:
-
Mela po błyskawicznej adopcji już w wymarzonym domku :)
Lili8522 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Majkowska']i jak państewo- raczej zdecydowani? A Melka do dzieci? My w tej chwili jestesmy spłukani :( Ale może się znajdzie jakaś dobra cioteczka, która pomoże maliznie.[/QUOTE] Państwo bardzo zdecydowani, są z okolic Mikołowa :) Melka kocha wszystko co się rusza :) Dom z ogrodem, jestem dobrej myśli :) -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Super wieści! :) Dropsiku oby tak dalej.... Doszło 30 zł od madziakato :) Dziękujemy! -
Mela po błyskawicznej adopcji już w wymarzonym domku :)
Lili8522 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy Ewu! Już wczoraj Państwo z trójką dzieci byli oglądać Melkę... Oczywiście zakochali się bo jak mogło by być inaczej ;) Dziś byliśmy w lecznicy... odrobaczenie, czyszczenie uszu, obcinanie pazurków, szczepienie, odpchalanie... 103 zł :roll: Może ktoś dorzuci grosika? :modla: -
[quote name='Gosiapk']Jak się mają ogłoszenia Rinalda? Nadal są w sieci?[/QUOTE] Oczywiście, co mogę to sama mu odnawiam i tak zero telefonów... Porażka :shake: Rinaldo od wczoraj jest w mega stresie bo Mela (szczenior) się rozkręciła i patrzy kogo by tu uszczypać i zaczepić kiedy padnie na Rinalda ten ucieka w popłochu albo wskakuje na łóżko bo Mała tam go nie dosięgnie... Wiecie jaki to widok kiedy wielki pies kuli ogon i ucieka przed małym szczeniakiem? Niezpomniany :diabloti: a wieczorem tak się obraził że zszedł na dół i położył się w swoim kenelu :roll: Z wyrzutem patrzy tymi swoimi wielkimi oczami na mnie, ze spuszczonymi uszami 'jaki ja jestem 'nieszczęśliwy' :evil_lol:
-
Mela po błyskawicznej adopcji już w wymarzonym domku :)
Lili8522 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Mała jest piękna i grzeczna :) Większość czasu śpi i dużo je hi hi :) Została już wykąpana i była tak brudna, że woda leciała czarna :shake: Wesoło zaczepia moje psiaki i tymczaski... :) Nie da się w niej nie zakochać... :loveu: Jutro jedziemy do lecznicy... A w skarpecie pusto :-( -
Mela po błyskawicznej adopcji już w wymarzonym domku :)
Lili8522 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Rezerwacja -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Lili8522 replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Nie wierze, że nie słyszałaś o ześwirowanych ludziach którzy trzymają 4 psy w domu :diabloti: które są niezmiernie rozszczekane :D Myślałam że cała Bystra huczy od plotek... (wprowadziliśmy się wiosną więc może dlatego ;))