Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']To może lepiej w ogłoszeniach nic o niej nie pisac i tłumaczyć ewentualnym dzwoniącym? ;)[/QUOTE] Tak zrobimy w nowych ogłoszeniach :) [quote name='inka33']Gdzie fota Bono-lampy...? :mad:[/QUOTE] Ni ma... A może być Bono-lampy-łysego-czyścioszka? :evil_lol:
  2. Boni nawet nie wie co go czeka :) Wykupiłam mu znów ogłoszenia za 12 zł zrobimy dwa pakiety na Śląsk i na Małopolskę :) i wyróżniałam moruska za 11 zł :) Czemu nikt go nie chce? Może to ta zaćma odstrasza?
  3. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']mdk8, nie mogę się doczytać - gdzie znajduje się ten hotel? [/QUOTE] No i jaki jest koszt tego hotelu? Może ktoś z Warszawy odebrał by ciuchy od Nutusi i zrobił bazarek dla Dropiatego... Bardzo prosimy....
  4. [quote name='halszka']hmmm może,się dziewczynki dogadają:)[/QUOTE] Zobaczymy :):):)
  5. Po wizycie :) Była bardzo pozytywna natomiast Państwo mają suczkę owczarka niemieckiego i z tego co opowiadali na spacerze między nią a Nutką pojawiały się zgrzyty, musimy ich relacje dokładnie sprawdzić wtedy damy znać czy Nutka pojedzie do nowego domu :)
  6. [quote name='ewunian']Kurde, no... gdyby nie to, że mam aktualnie pod swoją opieką cztery dwutygodniowe, osierocone kociaki i cała kasa idzie mi na mleko zastępcze i podkłady, to cośbym wyskrobała... Kto potrafi zrobić taki szybki bazarek cegiełkowy, w miarę szybko? Może coś typu "Drops Ucieknier ucieka przed schroniskiem, dokąd zmierza?" 1 km za 2 złote, lub coś podobnego... Nie mam na razie lepszego pomysłu...[/QUOTE] Nie ma chętnych... Wstępnie prowadzimy rozmowy z Murką (jest to daleko ale to jedyny hotel który zgodził się go przyjąć a co najważniejsze może tam zostać bezterminowo), na razie nie ma u niej miejsca ale jest iskierka nadziei, że do końca sierpnia coś się zwolni... Ale to nie zmienia faktu że na transport trzeba kupę kasy i na hotelik u Murki 450 zł miesięcznie,nie da się ukryć, że bez stałych deklaracji utoniemy w długach... :-(
  7. [CENTER][COLOR=#ff0000][B]Nikt tutaj nie zagląda a my mamy sytuacje na ostrzu noża, do końca sierpnia MUSIMY Dropsa zabrać z hotelu. Wczoraj dostałyśmy rachunek na 731 zł... Dropsikowi zostało 208 zł na koncie, nie mamy pieniędzy ani nie mamy go gdzie umieścić... Jeśli nic nie wymyślimy Drops pojedzie tam skąd go zabrałyśmy - do schroniska. Ciągle walczymy o jego utrzymanie ale Nam już też brakuje pomysłów i sił... na wątku pusto, ani pół stałej deklaracji... [/B][/COLOR]:-( [/CENTER]
  8. Trzymać mocno do wieczora :)
  9. Boni do końca tygodnia będzie chodził w kloszu... i trudno :roll: A środa punkt 19-nasta strzyżemy i golimy kawalera :D
  10. [quote name='Yuki_']ja jadę nad morze do pobierowa. z 3 psami :)[/QUOTE] Wow! Gdzie udało Ci się znaleźć nocleg?
  11. [quote name='zmierzchnica']Właśnie Grzybów jest bardzo blisko :) Autobusy kursują co chwilę z Grzybowa do Kołobrzegu. Bardziej martwi mnie właśnie to, że poza sezonem ofert jest o wiele mniej i może nic dla psów się nie znajdzie... Ale jeśli coś znajdę, dam znać na pewno :)[/QUOTE] Z tego co wiem kotki2 mają we wrześniu jeszcze czynny pensjonat, polecam bo byłam w zeszłym roku na przełomie sierpnia\września z dwoma psami :)
  12. Coś się szykuje ale nie było jeszcze wizyty także nie zapeszamy :)
  13. U Nas szaleją deszcze i burze więc Rinaldo w depresji... :roll: smutny, zwija się w kuleczkę w legowisku i tak przesypia popołudnie i noc. Kiedy na chwilę w nocy wyszłam z łóżka kiedy wróciłam już nie było dla mnie miejsca :diabloti: a nie wiem czy pisałam Rinkowi opornie idzie dobrowolne opuszczanie łóżka :diabloti:
  14. To ja ścinamy to ścinamy! :) Ciocia Lili chyba za szybko pochwaliła Bonika... Wczoraj według zaleceń weta ściągnęłam mu kołnierz... Była wielka radość, poszedł na swoją podusię... ja patrze co on robi a on dorwał się do łapy i gryzie i gryzie dosyć mocno to biegiem po kołnierz a tu Bonika od łapy nie da się odciągnąć... W końcu mi się udało zrobić to siłą i szybko na łeb kołnierz założyłam... Z rany i łapy krew się polała... I nie wiem co teraz... podejrzewam, że każda próba ściągnięcia kołnierza skończy się tak samo :shake:
  15. Brzydal, Brzydal !... Padłam! :loveu:
  16. Wpraszam się tutaj, widziałam już go na FB... Piękny jest! Mój typ z brązowym nochalkiem :loveu: Domki powinny się bić o niego :)
  17. [quote name='pinczerka_i_Gizmo'][B]Cioteczki, jako, że psie nieszczęścia nas się trzymają... Zapraszamy do naszej nowej podopiecznej, zabranej przez nas wczoraj, po tym, jak 3 tygodnie temu ktoś wyrzucił ją przy ruchliwej ulicy... Nutka pojechała w miejsce Rudzinki - do Kasi Przystał. Prosimy o pomoc w ratowaniu malutkiej! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246065-Nutka-2letnia-suczka-wyrzucona-przy-ruchliwej-ulicy-POTRĄCONA!-POMÓŻCIE![/URL][/B][/QUOTE] [COLOR=#006400][B]A może ktoś swoją stałą deklarację po Rudej przekaże na Nutkę? Bardzo prosimy....[/B][/COLOR] :modla:
  18. Ciocie zapraszajcie znajomych... Jej pieniążki w mgnieniu oka się rozejdą - szczepienia, sterylka, leczenie łapki, opłacenie hoteliku... Same nie damy rady... Prosimy o wsparcie, może jakiś bazarek? :modla:
  19. Ciekawe kiedy Czarna i Blondyna z Nami pójdą na spacer :mad::evil_lol:
  20. Rinaldko dobrze znosi upały, pewnie dlatego że w domu mamy znośną temperaturę :) Wkupiłam mu pakiecik 30 ogłoszeń z nowymi zdjęciami, może akurat ktoś go wypatrzy :)
  21. Zapomniałam dopisać, że zastanawiamy się nad kolejnym strzyżeniem Bonika, jak myślicie - ścinamy czy zapuszczamy? :)
  22. Piękna Nasz mordeczka... :loveu: Ciocie przybywajcie!!
  23. Wczoraj byliśmy z Łobuzem na zdjęciu opatrunku, łapka zagoiła się pięknie teraz musi powoli wracać do formy, jeszcze kilka dni pochodzi w kloszu i będzie mógł w końcu zobaczyć swoją naprawioną łapę :) Ale jak łapa naprawiona to przyplątała się do Bonika straszna biegunka więc wczoraj też dostaliśmy zastrzyk by się jej pozbyć (wizyta 20 zł kosztowała) i w sobotę jedziemy na drugi bo ten działa 72 godziny. I kupiłam mu wczoraj przed wizytą w lecznicy kagańce dwa bo nie wiedziałam który będzie dobry, jeden taśmowy a drugi metalowy coś koło 30 zł, rachunki wrzucę w chwili wolnego :) Ogólnie stał grzecznie, przy ściąganiu opatrunku i szwów nawet nie mruknął ku Naszemu zdziwieniu... ;) Ale kiedy przyszła pora zastrzyku zaczął się cyrk bo zastrzyk był do mięśniowy... no i tak się wyrywał i burczał, że trzeba było przerwać i zrobić podskórny :roll: Ciocia Lili nadal chwali chłopaka :)
  24. Dropsiku ale cisza u Ciebie... :shake:
  25. [quote name='fridaso'][B]Bejkowa [/B]wróciłaś już może? Z psiakiem weszłaś? ;)[/QUOTE] Ja byłam w zeszłym tygodniu w Łebie i na wydmach też, rzeczywiście piszę że z psami na same wydmy nie można ale ja weszłam i dużo ludzi też szło z psami :)
×
×
  • Create New...