Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Bo my się kochamy :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/440/0n4i.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/5295/0n4i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/513/cy4d.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/2774/cy4d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/191/t2sa.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/226/t2sa.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  2. Zaglądam i składam spóźnione życzenia dla Żabulki :BIG::new-bday::bday::tort:
  3. Ciocie ja podzielam Wasz los - też jestem spłukana, a święta tuż tuż :-(
  4. [quote name='dexterka']na tablica.pl jest ogłaszany? Ja mam zawsze z tego portalu najwięcej odpowiedzi.[/QUOTE] Ciocia... Oczywiście że tak :)
  5. [quote name='dexterka']pieniążki dotarły. bardzo dziękuję:) robicie mu ogłoszenia na Opole?[/QUOTE] Już? Wow :) Tak na Opole mu robimy ogłoszenia, bądź na Wrocław w sumie na te rejony jeszcze nie był ogłaszany :)
  6. Poleciało 350 zł do Dexterki za hotelik :) Ciocie a może ktoś wykupi Bambarkowi ogłoszenia? Wyróżnioną tablice? Prosimy...
  7. Zulka została dziś zabrana ze schroniska przez dobrą duszę, teraz przebywa w lecznicy i będzie miała robione USG. Pani weterynarz oceniła ją lekko na 12 lat, mała ma bardzo złą morfologie co może świadczyć o ropomaciuczu, jest głucha i ma na oczku dużą zaćme. Waży 3,200 i to prawdziwy mikrusek, zęby w fatalnym stanie :-( Jeśli zakończy badania trafi do hoteliku Kasi Przystał. A może dom w Warszawie zachciał by ją na DS? Wiadomości z pierwszej ręki ma Tiggi która zajrzy na wątek, dzięki niej Zula jest już bezpieczna :loveu:
  8. Bazarek dla Bonika :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249193-Nowe-kosmetyki-i-pr%C3%B3bki-perfumy-kremy-toniki-i-wiele-innych-ZAPRASZAM!-Do-10-12?p=21616049#post21616049"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249193-Nowe-kosmetyki-i-pr%C3%B3bki-perfumy-kremy-toniki-i-wiele-innych-ZAPRASZAM!-Do-10-12?p=21616049#post21616049[/URL]
  9. Bazarek dla Dropsia :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249193-Nowe-kosmetyki-i-pr%C3%B3bki-perfumy-kremy-toniki-i-wiele-innych-ZAPRASZAM!-Do-10-12?p=21616049#post21616049"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249193-Nowe-kosmetyki-i-pr%C3%B3bki-perfumy-kremy-toniki-i-wiele-innych-ZAPRASZAM!-Do-10-12?p=21616049#post21616049[/URL]
  10. Może zajrzycie na bazarek z kosmetykami? http://www.dogomania.pl/forum/threads/249193-Nowe-kosmetyki-i-pr%C3%B3bki-perfumy-kremy-toniki-i-wiele-innych-ZAPRASZAM!-Do-10-12?p=21616049#post21616049
  11. Masakra... wygląda jak moja Lili... najgorsze jest to że takich "hodowców" jest niekończąca się ilość :placz::angryy:
  12. Dzielny Bonisław :) Dexterko ja wciąż czekam :) [SIZE=1]no chyba, że nie chcesz od Nas pieniążków?[/SIZE] :diabloti::evil_lol:
  13. Zapraszam na wątek ślepego staruszka :-( http://www.dogomania.pl/forum/threads/249132-Jurand-widzi-sercem-Pomózmy-inaczej-nie-przetrwa-zimy-w-schronisku
  14. Powodzenia chłopaku!! :)
  15. Smutasek... Kiedy podróż do nowego życia?
  16. [quote name='aganiechaa']Dwa tyg temu chodzili z dorosłym psem (mieli go od jakiegoś czasu) a w tym tygodniu na smyczy prowadzili nowego szczeniaka...[/QUOTE] Straszne... Moim zdaniem to robią z nich obiad :roll:
  17. Widziałam ją na "Przygarnij Zwierzaka" ile ona może ważyć? Są jakieś perspektywy na dom bądź dom tymczasowy?
  18. Żarty, żartami :) Teraz niech Boni oczekuje Mikołajkowego Prezentu od Cioci Lili - pysznych ciasteczek z bazarku Cioci Kejciu ahhhh będzie wyżerka :diabloti::loveu:
  19. Kolejny bazarek dla Dropsa, ZAPRASZAMY!! :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249029-KOLCZYKI-idealne-na-prezent-z-NATURALNYCH-kamieni-srebrne-PIĘKNE!-Do-07-12-godz-20[/URL] Edit. Z bazarku z kartkami świątecznymi dla Dropsia - 26 zł
  20. Kolejny bazarek dla Bonika ZAPRASZAMY :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249029-KOLCZYKI-idealne-na-prezent-z-NATURALNYCH-kamieni-srebrne-PIĘKNE!-Do-07-12-godz-20[/URL] Edit. Z bazarku dla Bonika z kartkami świątecznymi 25 zł
  21. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Lili, wychodzi na to, że jesteśmy przewrażliwione... :diabloti:[/QUOTE] Po Naszych przygodach z psami to nie ma się co dziwić ;)
×
×
  • Create New...