Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Ja też czekam z Wami! :oops: Ale napewno wszystko dobrze!
  2. [quote name='dorota1']Jeżeli sunia, którą wspierałam finansowo zostanie w DS, do którego trafiła dwa dni temu, to zadeklaruję coś stałego dla ślicznych sunieczek:lol: (takie podobne do mojej Mili, którą mam w awatarku). Będę wiedziała to do kilku dni.[/QUOTE] Było by bardzo miło :oops: Narazie ślicznie dziękujemy za taką wiadomość i czekamy na dalsze DOBRE informację! :evil_lol:
  3. [quote name='danavas']wpłynęło na laski 50zł od Maja602 :)[/QUOTE] Dziękujemy Cioteczce księgowej i Maji :loveu:
  4. [quote name='danavas']a drze pychol już od rana...musiałabym z nim cały czas siedzieć i go głaskać żeby był cicho...[/QUOTE] Nie chce zostawać sam Gagatek?
  5. Przytulam Kornelka, któremu się napewno dobrze wiedzie :evil_lol:
  6. Ale tutaj cisza u Buni :-( Hopaj śliczna dziewczynko na pierwszą!!
  7. [url]http://allegro.pl/bernardyny-bernardyn-0-510-599-591-i1687156273.html[/url] Wejdźcie na zdjęcia dorosłego i zobaczcie w jakich waunkach on żyje :angryy::angryy: Skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  8. O kurcze a na ostatnim linku, widać w jaikch warunkach żyje bernardyn no skandal!!!!!!!!!!!
  9. To zdięcie czarno białe jest poprostu cudowne i przepiękne!!!!!!!!!!!! :loveu::loveu::loveu: Cudny Włochacz!!!!!!!!
  10. Bubu ten Ciapek umaszczeniem bardzo podobny to tych dwóch uratowanych suczek nie? Tylko uszy trochę wyżej podnosi, śliczny pisak
  11. Przytulam mocno Kochane dziewczynki :loveu: Dziękuje Cioteczki że odwiedzacie nasze Piękne Damy :lol: Miejmy nadzieję, że jak Pani Tereska znajdzie chwilkę to napisze wszystkim co u nich słychać :evil_lol: Czy zbytnio nie rozrabiają :evil_lol:
  12. 20zł stałej na nowy mięsiąc poszło
  13. Trzymam kciuki za Lunetkę i zainteresowany nią domek :evil_lol: I przesyłam buziaczka w nochal dla Ślicznoty! :loveu:
  14. Jestem na zaproszenie Cioteczki Kasumi - ta słabość do bulltowatych Przykra ta jego historia kurcze... Narazie deklaruje tylko wsparcie duchowe :oops: Strike to piękny pies! Napewno będę zaglądać!
  15. Chyba taki niewiadomy sukces... Ale miejmy nadzieję że sukces!! :cool3::lol:
  16. To trzymamy mocno kciuki za powodzenie operacji!!
  17. Anetko śliczny ten Twój "Czoko" :loveu::loveu:
  18. Kociak pojawiał się tylko dwa wieczory później zniknął, oby miał się dobrze
  19. Jak to ich nie ma? Ale jaja... Miejmy nadzieję że nic im się nie stało TFU TFU TFU!! Marra teraz musisz zmienić tytuł na "Psy na polach... Znikneły..."
  20. Buziolek w pycholek dla Foxika!
×
×
  • Create New...