Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Haaaaaaa!!!!! Ale gromade znalazłam no no no!! Bardzo podobna do mojej bo ja też mam Rottka :cool3: Tylko zamiast Yorka mam Shih-tzu A zamiast szczurków mam koszatniczki :evil_lol: Zbieram się żeby im galerie założyć ale cieżko mi to idzie :oops::oops: Śliczną masz tą ekipę, śliczną!!! :loveu:
  2. Biedna Mała :-( Na szczęście wszystko poszło dobrze! Kilka dni i Mela będzie jak nowa :cool3::evil_lol:
  3. Korciu przesyłam dużo ciepłych myśli oraz przytulaski dla Ciebie!!!!!
  4. Witam Cioteczki! Zapisuję sobie wątek tej cudownej rasy sama posiadam jednego takiego gagatka :loveu: Szkoda tylko, że tak wiele ich w potrzebie... Eh
  5. Kodi mordo trzymaj się i bądź grzeczny!! :evil_lol:
  6. Dobrze że tak wygląda sytuacja i nie dzieje mu się żadna krzywda :multi:
  7. Ooo rany ale gromada, nie dobrze :shake::shake: Porozsyłam wątek, im więcej ludzi tym lepiej
  8. Ooooo Pani Tereska tutaj napisała a ja męczę od rana :oops::oops: A co szczeniaków to skoro Suczki przewiały się na posesji tego 'niby właściciela' i czasem w domu z którego zresztą zostały zabrane to ja nie widze innego miejsca gdzie mogły by być te szczeniaki :shake::shake: Bo zarówno _Bubu_ jak i mi Pan powiedział że NIE MA szczeniaków. Nic podejrzanego nie było ani w ogrodzie ani w domu ani widu ani słychu :shake: Przecież nie będę mu po domu grzebać... ehhh moje zdanie jest takie że dyskretnie pozbył się szczeniaków niestety... A nawet jakby były to prędzej czy później to wyjdzie na jaw bo Pan nie ma w zwyczaju zamykania bramy a przecież nie będzie ich całe życie trzymał w domu (jeśli nie sprzeda albo Bóg wie co) Przechodze obok tej posesji dwa razy dziennie i jeszcze nic nie zauważyłam co by mogło mnie zaniepokoić :shake::shake:
  9. Będzie dobrze! Musi być! Trzymaj się malutka!
  10. [quote name='necianeta89']ogólnie teraz wakacje, więc cieżko z adopcjami, ale jestem dobrych myśli :)[/QUOTE] Ty mnie tu nie dołuj, bo ja o tym dobrze wie:-( Będzie dobrze, najważniejsze aby wyszły na prostą, Ślicznotki :loveu: A dzięki dobrym ludziom idze całkiem nieźle :evil_lol:
  11. [quote name='aldira']bedziemy szukac ludzi ktorzy pomoga i tym biednym suczkom... one sa sliczne a tak poniewierane przez bylego wlasciciela...[/QUOTE] Za długo zdane same na siebie i na ulice :-( Ale teraz może być już tylko lepiej!
  12. [quote name='katarzyna09']A ja dorzucę do sterylki dwie dyszki.[/QUOTE] Wow, super super super!!!! Bardzo dziękujemy!!!!!!!!!! :loveu::loveu::loveu:
  13. [quote name='aldira']biedne suczki.... ja postaram sie rozgłosić gdzie sie da może ktoś wspomoże biedaczki.. a jak wygląda sterylizacja suczek? przyznam sie ze nie czutalam calego watku ale doczylalam ze na swiecie sa dobre dusze ktore pomagaja biednym pieskom i suczkom....[/QUOTE] Sterylizację będzie załatwiała Pani Tereska, a my narazie zbieramy pieniążki na nią :cool3:
  14. Oby Łezka znalazła dobry domek (teraz moja sunia jest bardzo do niej podobna bo wystrzyżona ;)) Będę trzymać kciuki!
  15. [quote name='_bubu_']Ciapek rzeczywiście podobny do suczek. Dobrze , że są już bezpieczne, widok biegającej suni po tej ruchliwej ulicy był straszny..[/QUOTE] Oj tak ten widok mroził mi krew w żyłach przynajmniej raz dziennie i spędzał sen z powiek, zresztą wiesz jak było bo widziałaś, one już bezpieczne i miejmy nadzieję że Ciapkowi też niczego nie brakuję!
  16. Witam Wszystkie Cioteczki, zapisuję sobie Łezkę Los się z niej śmieje, ale miejmy nadzieję że się do niej też uśmiechnie i znajdzie ten swój UKOCHANY domek stały!
  17. O rany świata jakie małe cudo!!!!!!!!!! Co robić, co robić :shake::shake: Może komuś porpstu przeszkadzał bo w końcu są WAKACJE!!!! :angryy::angryy: Popytam czy ktoś by nie dał rady go wziąść, bo kurcze szkoda malucha...
  18. Bobinku słodki panuj tam nad swoim kumplem Herbuskiem bo jest niegrzeczny!! I powiedz Cioteczce Danavas że ma Ci dać buziaka od Cioci Lili :loveu:
  19. [quote name='understandme']na poprzedniej stronie jest wiadomośc wklejona :)[/QUOTE] Gapa :oops::oops: Dziękuję!
  20. Chłopaki w górę, hop hop!!!!!! Czemu tutaj taka straszna cisza? :-( To, że są w hoteliku nie znaczy że nie potrzebują wsparcia kurcze... :shake:
  21. Przytulam Strika :loveu: Kasumi jak masz gotową wiadomość którą wysyłasz to podeślij mi na PW też powysyłam A CO! Hihihi :evil_lol:
×
×
  • Create New...