-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
Lili8522 replied to omry's topic in Foto Blogi
Haaaaaaa!!!!! Ale gromade znalazłam no no no!! Bardzo podobna do mojej bo ja też mam Rottka :cool3: Tylko zamiast Yorka mam Shih-tzu A zamiast szczurków mam koszatniczki :evil_lol: Zbieram się żeby im galerie założyć ale cieżko mi to idzie :oops::oops: Śliczną masz tą ekipę, śliczną!!! :loveu: -
Biedna Mała :-( Na szczęście wszystko poszło dobrze! Kilka dni i Mela będzie jak nowa :cool3::evil_lol:
-
Witam Cioteczki! Zapisuję sobie wątek tej cudownej rasy sama posiadam jednego takiego gagatka :loveu: Szkoda tylko, że tak wiele ich w potrzebie... Eh
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Lili8522 replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
Ooo rany ale gromada, nie dobrze :shake::shake: Porozsyłam wątek, im więcej ludzi tym lepiej- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Ooooo Pani Tereska tutaj napisała a ja męczę od rana :oops::oops: A co szczeniaków to skoro Suczki przewiały się na posesji tego 'niby właściciela' i czasem w domu z którego zresztą zostały zabrane to ja nie widze innego miejsca gdzie mogły by być te szczeniaki :shake::shake: Bo zarówno _Bubu_ jak i mi Pan powiedział że NIE MA szczeniaków. Nic podejrzanego nie było ani w ogrodzie ani w domu ani widu ani słychu :shake: Przecież nie będę mu po domu grzebać... ehhh moje zdanie jest takie że dyskretnie pozbył się szczeniaków niestety... A nawet jakby były to prędzej czy później to wyjdzie na jaw bo Pan nie ma w zwyczaju zamykania bramy a przecież nie będzie ich całe życie trzymał w domu (jeśli nie sprzeda albo Bóg wie co) Przechodze obok tej posesji dwa razy dziennie i jeszcze nic nie zauważyłam co by mogło mnie zaniepokoić :shake::shake: -
Będzie dobrze! Musi być! Trzymaj się malutka!
-
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='necianeta89']ogólnie teraz wakacje, więc cieżko z adopcjami, ale jestem dobrych myśli :)[/QUOTE] Ty mnie tu nie dołuj, bo ja o tym dobrze wie:-( Będzie dobrze, najważniejsze aby wyszły na prostą, Ślicznotki :loveu: A dzięki dobrym ludziom idze całkiem nieźle :evil_lol: -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='aldira']bedziemy szukac ludzi ktorzy pomoga i tym biednym suczkom... one sa sliczne a tak poniewierane przez bylego wlasciciela...[/QUOTE] Za długo zdane same na siebie i na ulice :-( Ale teraz może być już tylko lepiej! -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='katarzyna09']A ja dorzucę do sterylki dwie dyszki.[/QUOTE] Wow, super super super!!!! Bardzo dziękujemy!!!!!!!!!! :loveu::loveu::loveu: -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='aldira']biedne suczki.... ja postaram sie rozgłosić gdzie sie da może ktoś wspomoże biedaczki.. a jak wygląda sterylizacja suczek? przyznam sie ze nie czutalam calego watku ale doczylalam ze na swiecie sa dobre dusze ktore pomagaja biednym pieskom i suczkom....[/QUOTE] Sterylizację będzie załatwiała Pani Tereska, a my narazie zbieramy pieniążki na nią :cool3: -
[quote name='_bubu_']Ciapek rzeczywiście podobny do suczek. Dobrze , że są już bezpieczne, widok biegającej suni po tej ruchliwej ulicy był straszny..[/QUOTE] Oj tak ten widok mroził mi krew w żyłach przynajmniej raz dziennie i spędzał sen z powiek, zresztą wiesz jak było bo widziałaś, one już bezpieczne i miejmy nadzieję że Ciapkowi też niczego nie brakuję!
-
Roczny GOLDEN (Bielsko-B.) już bezpieczny w nowym domu
Lili8522 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
O rany świata jakie małe cudo!!!!!!!!!! Co robić, co robić :shake::shake: Może komuś porpstu przeszkadzał bo w końcu są WAKACJE!!!! :angryy::angryy: Popytam czy ktoś by nie dał rady go wziąść, bo kurcze szkoda malucha... -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bobinku słodki panuj tam nad swoim kumplem Herbuskiem bo jest niegrzeczny!! I powiedz Cioteczce Danavas że ma Ci dać buziaka od Cioci Lili :loveu: -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
Lili8522 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Chłopaki w górę, hop hop!!!!!! Czemu tutaj taka straszna cisza? :-( To, że są w hoteliku nie znaczy że nie potrzebują wsparcia kurcze... :shake: