Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Bardzo dziękuję za bazarek i za banerek :loveu:
  2. Hop do góry chłopaki, może ktoś wypatrzy!!!
  3. Co słychać u Kochanego Maluszka?
  4. Phase, strasznie się cieszę że tam pojechałaś!! Cudne wieści :multi: Kodi do góry!!
  5. Tobsiu... Nie wiem co napisac, mimo że tak mało psiałam myślami cały czas byłam z Tobą... Bądź szcześliwy, już nikt Cię nie skrzywdzi [*] :placz::placz::-(:-(
  6. Suczki są już całe, zdrowe i bezpieczne w Gliwicach. Ta która ma więcej białego i długie futerko to mamusia :cool3: Maja602 Bardzo dziękuje w imieniu psinek, dam znać jak wpłata dojdzie :lol:
  7. Figanna wiem wiem pamiętam o tych fantach Necianeta89 ma zrobić bazarek bo bardzo się przyda każdy grosik :roll: Zozolina myślę ża ta młoda ma mniej więcej 1-2 latka i ciągle zaczepia żeby się bawić Obie są cudne :loveu: Nie odstępują człowieka na krok! W Gliwicach będą u kogoś od Pani Terski Borcz. Napewno będzie im dobrze :evil_lol: Bela51 wsytawi za niedługo zdjęcia. Będziecie mogły podziwiać ślicznotki w całej okazałości :D
  8. Dziewczynki już jadą do Gliwic :multi::lol:
  9. Właściciel powiedział ze szczeniaków NIE MA I NIE BYŁO... Chodź nie chce mi się w to wierzyć... Panienki nie nabrudziły w nocy za to rano jak je wziełam na spacer nic nie chciały robić tylko były strasznie niespokojne i ciągneły na smyczce, boje się że mogą sie wyrwać, teraz też są niespokojne bo chcą iść na pole ale nie mogę sobie pozwolić żeby uciekły :shake: Mam zdjęcia, gdyby któraś z Cioteczek była tak miała i wstawiła to bardzo bardzo proszę!!!!!:roll:
  10. Mam oby dwie! Starsza ma ok 8 lat ma na imię Pusia a młodsza ok 2 lat ma na imię Sara. Są bardzo ufne i prze urocze, poszły z nami i wsiadły do samochodu bez mrugnięcia okiem. Jutro porobię zdjęcia. Bardzo proszę Cioteczki rozsyłajcie wątek bo jesteśmy z niczym :placz:
  11. Cioteczki!!!!!! Wieści!!!!!!!!!!!!!! SUCZKI MOŻNA ZABRAĆ!!!!!!!!!! Bubu była rozmawiała, za co bardzo dziękuję :loveu: Pieski są zamykane w domu, kiedy będą dwie wtedy je odrazu zabieramy :multi::multi: Na pytanie o szczeniakach pan stanowczo zaprzeczył, że NIE MA Teraz uwaga bardzo potrzebne jakie kolwiek wpłaty bo wpłyneło tylko 20 zł :placz::placz: A sterylki trzeba zrobić obowiązkowo!!!! I zaszczepić itd :-(
  12. Trzymać kciuki cioteczki po 18 będzie wizyta!!!!!!!!!! Oby były jakieś pozytywy!!!!!!!!!!!!
  13. Ja też bym tu mało zawału nie dostała :crazyeye: Aż mi serce na chwilę staneło, to Herbusek sprowadza Bobiego na złą drogę :evil_lol: Nie ładnie nie ładnie... Czym ta znajomość się zakończy :eviltong:
  14. Ale z nich dobrana para kumpli aż żal ich rozdzielać. A Bobi rzeczywiście dobrze sobie wygląda :evil_lol: Widać że Cioteczka Danavas dba o niego bardzo dobrze hihi :cool3:
  15. Phase pojedzie :multi: Tyle dobrze, miejmy nadzieję że udzielą jakichś informacji
  16. Napiszcie do Toga albo _Bubu_
  17. [quote name='phase']Jutro być może bd w Ostródzie, więc mogę zajść, zobaczyć Kodiego i zapytać o wszystko w schronisku.[/QUOTE] Jak już pisałam jestem w 100% za abyś poszła i dowiedziała się czegoś konkretnego.
  18. Nie mam narazie żadnych informacji ale jak Bubu wczoraj nie pojechała to pojedzie dziś i już powinniśmy coś wiedzieć
  19. Poprawiłam się, oczywiście że chodziło mi o PSEUDO HODOWLE ale czasem z nerwów zgubie to co istotne. Wybaczcie :oops:
  20. Chłopaki w górę, a co z tym długiem? Może ktoś by bazarek zrobił puki jest taki a nie większy
  21. Co tam u Kaji w nowym domku? Straszna cisza tutaj...
  22. Ulcia powiedz Cioteczką co tam u Ciebie słychac:cool3:
×
×
  • Create New...