Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. [quote name='Figanna']część moich rzeczy ma necianeta (z poprzedniego bazarku) a jeszcze kilka dołożę - bazarku jeszcze nie robiłam i nie umiem i niestety teraz nie mam czasu na jego poprowadzenie, ale myślę ze jak będą fanty to i osoba do poprowadzenia się znajdzie, może Lili da radę?[/QUOTE] Lili narazie nie da rady bo wyjeżdża, ale trzymaj te fanty gdyby po obecnych bazarkach brakło kasy to zabierzemy je od Ciebie :evil_lol:
  2. [quote name='Figanna']na kastracje-bazarek i moze allegro cegielkowe?[/QUOTE] Masz jakieś fanty?
  3. Ta fotka jest z Awatarku, masz rację :cool3: Ja też zdecydowanie wolę łysą Lile :evil_lol: A szmery u psa hmmm o takich robakach nie słyszałam, a to nie chodzi o szmery na sercu?
  4. Zdjęcie robione zimową porą dlatego Lilusia ma takie bujne włosy :evil_lol::evil_lol: I tak wyglądają moje dzieciaki jak zbieram się do pracy :evil_lol: Zwojowały całe łóżko :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/958/db91b7c5c89697b1med.jpg[/IMG][/URL] Jeszcze długie włosy Po ekstremalnym spacerze i przed kąpielą :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/976/c8d33fb4b5a19e21med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/958/8eadab05de7ee8e8med.jpg[/IMG][/URL] Aaaa ziewam ... :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/958/c6b06e3b4cb44021med.jpg[/IMG][/URL] Dobra zrobię ładną pozę i daj mi spokój bo dopiero wstałam :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/986/6351aeb69e8fb615med.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='phase']Ja chcę teraz parę fotek Xedosa. : D[/QUOTE] Muszą się nowe zrobić :cool3: Ale zaraz wrzucę jedną starą (ale w niej głównie o Lile będzie chodziło) W długich włosach :evil_lol: Uśmiejesz się :diabloti:
  6. Z rana Bunia w górę skaczę :multi: I co z tym Twoim domkiem jest?!:mad:
  7. Ciotka a gdzie nowe foty są? :mad::mad: A co do nowego otoczenia to myślę że dogadają się z Panem Heniem i wszystko będzie dobrze :cool3:
  8. Wiem, ale trzeba próbować bo bez tego ani rusz. Od Baster i lusi mamy 20zł :multi:
  9. [quote name='Figanna']:evil_lol:heh cieszę się że się przydały:) ciuszków na razie nie mam, ale poszukam innych fantów:) a może ktoś z tutaj obecnych też coś ma na fanty[/QUOTE] Przydały, przydały :multi:
  10. [quote name='danavas']Bobi go dziś użarł bo Herbus mu do miski zajrzał....jeszcze wczoraj nie miał z tym problemu i podjadali sobie nawzajem....Herbus labidził jakby mu co najmniej pół łapy oderwało...ale teraz znów kumple.... jutro im zrobię jeszcze jakieś fotki wspólne....[/QUOTE] A to Bobi dyktator hahaha :evil_lol::evil_lol: Bo Herbus jest chyba wrażliwy haha Ooo tak fotki chcemy :D:D:D
  11. Figanna wyskakuj z jakiś fantów na bazarek, bo Twoje rzeczy szczęście przynoszą? :evil_lol:
  12. Bazarek na dziewczyny zakończony :) Trochę tych pieniążków się nazbierało :multi::multi::multi:
  13. Przytulam śliczne dziewczynki :loveu: Jolu ja tekst jakiś spróbuje wymyśleć a co do zdjęć to musimy się uśmiechnąć do Pani Tereski :loveu:
  14. Noo! Nareszcie jakiś ruch się zrobił u Buni :multi::loveu:
  15. Głaski dla Herbuska, póki jeszcze jest u Cioteczki Danavas :evil_lol:
  16. [quote name='Ewela Wilk']Witam, Lila jest do adopcji?:)[/QUOTE] Lila? Do adopcji? Za żadne pieniądze :mad::mad::mad: A co zainteresowana? :diabloti:
  17. Młody ast potrzebuję domu i pieniędzy na kastacje oraz szczepienia Proszę zajrzyjcie!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/210748-Szadoł-śliczny-młody-AST-czy-znajdzie-nowy-dom[/url]
  18. Hopaj na pierwszą!!!!!!!!!!
  19. [quote name='phase']Hahah dobre. :evil_lol: No a swoją drogą to gdzie Xedos? Nie był nad wodą? A Łysolka historia z nad wody, to... :roflt: Jest cudna. :loveu:[/QUOTE] Aguś niestety Kora nie lubi "Czarnych" i zawsze jak się spotkają to jest wojna :diabloti: A chcieliśmy w miarę spokojnie spędzić dzień ;)
×
×
  • Create New...