-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figanna']część moich rzeczy ma necianeta (z poprzedniego bazarku) a jeszcze kilka dołożę - bazarku jeszcze nie robiłam i nie umiem i niestety teraz nie mam czasu na jego poprowadzenie, ale myślę ze jak będą fanty to i osoba do poprowadzenia się znajdzie, może Lili da radę?[/QUOTE] Lili narazie nie da rady bo wyjeżdża, ale trzymaj te fanty gdyby po obecnych bazarkach brakło kasy to zabierzemy je od Ciebie :evil_lol: -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figanna']na kastracje-bazarek i moze allegro cegielkowe?[/QUOTE] Masz jakieś fanty? -
Zdjęcie robione zimową porą dlatego Lilusia ma takie bujne włosy :evil_lol::evil_lol: I tak wyglądają moje dzieciaki jak zbieram się do pracy :evil_lol: Zwojowały całe łóżko :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/958/db91b7c5c89697b1med.jpg[/IMG][/URL] Jeszcze długie włosy Po ekstremalnym spacerze i przed kąpielą :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/976/c8d33fb4b5a19e21med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/958/8eadab05de7ee8e8med.jpg[/IMG][/URL] Aaaa ziewam ... :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/958/c6b06e3b4cb44021med.jpg[/IMG][/URL] Dobra zrobię ładną pozę i daj mi spokój bo dopiero wstałam :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/986/6351aeb69e8fb615med.jpg[/IMG][/URL]
-
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam Bobinka :loveu::loveu: -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Wiem, ale trzeba próbować bo bez tego ani rusz. Od Baster i lusi mamy 20zł :multi: -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figanna']:evil_lol:heh cieszę się że się przydały:) ciuszków na razie nie mam, ale poszukam innych fantów:) a może ktoś z tutaj obecnych też coś ma na fanty[/QUOTE] Przydały, przydały :multi: -
[quote name='danavas']Bobi go dziś użarł bo Herbus mu do miski zajrzał....jeszcze wczoraj nie miał z tym problemu i podjadali sobie nawzajem....Herbus labidził jakby mu co najmniej pół łapy oderwało...ale teraz znów kumple.... jutro im zrobię jeszcze jakieś fotki wspólne....[/QUOTE] A to Bobi dyktator hahaha :evil_lol::evil_lol: Bo Herbus jest chyba wrażliwy haha Ooo tak fotki chcemy :D:D:D
-
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Figanna wyskakuj z jakiś fantów na bazarek, bo Twoje rzeczy szczęście przynoszą? :evil_lol: -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Bazarek na dziewczyny zakończony :) Trochę tych pieniążków się nazbierało :multi::multi::multi: -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Przytulam śliczne dziewczynki :loveu: Jolu ja tekst jakiś spróbuje wymyśleć a co do zdjęć to musimy się uśmiechnąć do Pani Tereski :loveu: -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
Lili8522 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Chłopaki w górę!! :multi: -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
Lili8522 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Młody ast potrzebuję domu i pieniędzy na kastacje oraz szczepienia Proszę zajrzyjcie!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/210748-Szadoł-śliczny-młody-AST-czy-znajdzie-nowy-dom[/url] -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Hopaj na pierwszą!!!!!!!!!! -
[quote name='phase']Hahah dobre. :evil_lol: No a swoją drogą to gdzie Xedos? Nie był nad wodą? A Łysolka historia z nad wody, to... :roflt: Jest cudna. :loveu:[/QUOTE] Aguś niestety Kora nie lubi "Czarnych" i zawsze jak się spotkają to jest wojna :diabloti: A chcieliśmy w miarę spokojnie spędzić dzień ;)
-
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Podnoszę z rana....