-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Ale off szok... Odwiedzam Strika regularnie Aleksandrossa jak możesz to skasuj te zdjęcia bo ktoś może go pomylić z Szadołem -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']Nie martw się, głowa do góry:) Uda się, jeszcze momento....Wiesz, co się popieprzy to się polepszy...;)[/QUOTE] Wiem, wiem. Z Księżniczkami się pierwsze pieprzyło a później się polepszyło :evil_lol: Sama wiesz :cool3: -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']Taaaa, masz rację, szkoda gadać! W domu to można trzymać pion również;)[/QUOTE] Mam nadzieję, że zgłosi się jakiś dobry dom bo jak narazie to mi ręce opadają... -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']Sam niech tam wejdzie......i już nie wychodzi;)[/QUOTE] Szkoda gadać... ja mu mówię że to jest pies typowo domowy a on do mnie że w domu to on może Yorka trzymać a nie takiego psa... :angryy::angryy::angryy: -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Przytulam Mocno Bobinka :loveu: Cioteczke Danavas i mamę pozdrawiam :cool3: -
Uwaga !! -> szczeniak na łańcuchu - znaleziony domek :)
Lili8522 replied to agumka's topic in Już w nowym domu
Podnoszę chłopaka!! -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
Lili8522 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Witam Cioteczki. Kolejna Bida ehh :-( Dobrze że chociaż ma tymczas u Anetki... ale tu KASY trzeba, na leczenie... -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Wczoraj dzwonił Pan, chciał go do kojca... -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='aida']Wrzucam 150,00 na "chłopaczka"[/QUOTE] Właśnie doszły pieniążki :loveu: Dziękujemy! -
Laski... :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/952/78e668265d5993f6med.jpg[/IMG][/URL] Iść do tej wody czy nie iść... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/959/5d3995ceeb2214b2med.jpg[/IMG][/URL] Wolę jednak popatrzeć... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/970/4e1cebfe6dde6836med.jpg[/IMG][/URL] Dasz mi się pobawić tym badylem czy nie?!... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/971/e04f9ee2acdc6eb9med.jpg[/IMG][/URL] Znowu zdjęcie... :mad: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/971/e83bd41f630e0bd6med.jpg[/IMG][/URL]
-
A teraz będzie Lila której zainteresowanie wodą było zerowe :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/783/41ecfb33b3cee941med.jpg[/IMG][/URL] Brrrr... Okropna ta woda... :angryy: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/928/9fb232e8f90a1257med.jpg[/IMG][/URL] Standardowo cała brudna, mokra, umorusana i oczywiście bez gumki bo STANDARDOWO zgubiła... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/960/4ecc604be1806a66med.jpg[/IMG][/URL] Nieudolnie próby pływania :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/971/5bb177478a359a9cmed.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/962/60c86ed60e81c9e7med.jpg[/IMG][/URL]
-
Teraz będzie troszkę zdjęć Mojej Pięknej suni rasy Golden Retriver (Kora) była ze mną 6 lat teraz jest z moimi rodzicami ze względu na to że nie mają żadnego zwierzaczka zdecydowaliśmy, że u nich zostanie. Jest cudownym spokojnym psem UWIELBIAJĄCYM wodę. Zdjęcia robione wczoraj nad rzeką :cool3: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/961/9a4c366966986549med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/961/a529965020e4a57emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/928/1390ea5177a1e02fmed.jpg[/IMG][/URL] No to nurkujemy... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/980/6ac567d99f4cefebmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/932/261a2ef4c695d433med.jpg[/IMG][/URL]
-
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='aida']Wrzucam 150,00 na "chłopaczka"[/QUOTE] Cioteczko bardzo dziękujemy :loveu::loveu: -
Cieszę się że domek dla Kruszynki cały czas czeka! Szczęściara z niej :cool3:
-
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Foxiu przytulasy dla Ciebie :loveu: -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorota1']Mogę zadeklarować 10 zł miesięcznie (deklaracja stała). Poproszę o numer konta.[/QUOTE] Dziękuję bardzo w imieniu dziewczyn, już posyłam :loveu: -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isiak'][URL]http://www.wujekfranek.pl/0,22,0,0,0,0,zwierzeta,0,36939,amstaf-10-m-cy-do-adopcji,ogloszenie,ogloszenia.html[/URL] Umieściłam go też na swoim blogu, może ten ktoś odpowiedni go wypatrzy.[/QUOTE] Dziękuję Cioteczki za pomoc :loveu: