Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Ale off szok... Odwiedzam Strika regularnie Aleksandrossa jak możesz to skasuj te zdjęcia bo ktoś może go pomylić z Szadołem
  2. [quote name='Marycha35']Nie martw się, głowa do góry:) Uda się, jeszcze momento....Wiesz, co się popieprzy to się polepszy...;)[/QUOTE] Wiem, wiem. Z Księżniczkami się pierwsze pieprzyło a później się polepszyło :evil_lol: Sama wiesz :cool3:
  3. Odwiedzam Tinkę... Cały czas o niej myślę...
  4. Kochane Cioteczki nie wiem kto podał mój numer Panu Mirkowi (przepraszam ale nazwisko mi gdzieś uciekło...) ale to nie ja byłam w schronisku pytać o Kodiego ale PHASE!
  5. [quote name='Marycha35']Taaaa, masz rację, szkoda gadać! W domu to można trzymać pion również;)[/QUOTE] Mam nadzieję, że zgłosi się jakiś dobry dom bo jak narazie to mi ręce opadają...
  6. [quote name='Marycha35']Sam niech tam wejdzie......i już nie wychodzi;)[/QUOTE] Szkoda gadać... ja mu mówię że to jest pies typowo domowy a on do mnie że w domu to on może Yorka trzymać a nie takiego psa... :angryy::angryy::angryy:
  7. Przytulam Mocno Bobinka :loveu: Cioteczke Danavas i mamę pozdrawiam :cool3:
  8. Witam Cioteczki. Kolejna Bida ehh :-( Dobrze że chociaż ma tymczas u Anetki... ale tu KASY trzeba, na leczenie...
  9. [url]http://www.dogomania.pl/threads/210748-Szadoł-śliczny-młody-AST-czy-znajdzie-nowy-dom[/url] Jeżeli możecie to zajrzyjcie...
  10. Wczoraj dzwonił Pan, chciał go do kojca...
  11. [quote name='aida']Wrzucam 150,00 na "chłopaczka"[/QUOTE] Właśnie doszły pieniążki :loveu: Dziękujemy!
  12. [quote name='Agucha']Potwierdzam, ha ha! [URL]http://images38.fotosik.pl/957/ce5c6865d31f3456med.jpg[/URL] CUDOWNA ROTKOWA MORDUSIA! Marzy mi się rotek...[/QUOTE] Oooo następna Aga, jakiś klub możemy zakładać hihi :evil_lol: Dziękuję bardzo za odwiedziny, Rottki są cudownymi psiakami! :loveu:
  13. Laski... :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/952/78e668265d5993f6med.jpg[/IMG][/URL] Iść do tej wody czy nie iść... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/959/5d3995ceeb2214b2med.jpg[/IMG][/URL] Wolę jednak popatrzeć... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/970/4e1cebfe6dde6836med.jpg[/IMG][/URL] Dasz mi się pobawić tym badylem czy nie?!... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/971/e04f9ee2acdc6eb9med.jpg[/IMG][/URL] Znowu zdjęcie... :mad: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/971/e83bd41f630e0bd6med.jpg[/IMG][/URL]
  14. A teraz będzie Lila której zainteresowanie wodą było zerowe :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/783/41ecfb33b3cee941med.jpg[/IMG][/URL] Brrrr... Okropna ta woda... :angryy: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/928/9fb232e8f90a1257med.jpg[/IMG][/URL] Standardowo cała brudna, mokra, umorusana i oczywiście bez gumki bo STANDARDOWO zgubiła... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/960/4ecc604be1806a66med.jpg[/IMG][/URL] Nieudolnie próby pływania :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/971/5bb177478a359a9cmed.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/962/60c86ed60e81c9e7med.jpg[/IMG][/URL]
  15. Teraz będzie troszkę zdjęć Mojej Pięknej suni rasy Golden Retriver (Kora) była ze mną 6 lat teraz jest z moimi rodzicami ze względu na to że nie mają żadnego zwierzaczka zdecydowaliśmy, że u nich zostanie. Jest cudownym spokojnym psem UWIELBIAJĄCYM wodę. Zdjęcia robione wczoraj nad rzeką :cool3: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/961/9a4c366966986549med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/961/a529965020e4a57emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/928/1390ea5177a1e02fmed.jpg[/IMG][/URL] No to nurkujemy... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/980/6ac567d99f4cefebmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/932/261a2ef4c695d433med.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='aida']Wrzucam 150,00 na "chłopaczka"[/QUOTE] Cioteczko bardzo dziękujemy :loveu::loveu:
  17. Cieszę się że domek dla Kruszynki cały czas czeka! Szczęściara z niej :cool3:
  18. Foxiu przytulasy dla Ciebie :loveu:
  19. Herbuskowe uszka są najlepsze :evil_lol: Super, że chłopak będzie miał chip, zawsze to jakieś zabezpeczenie Głaski dla chłopaka :loveu:
  20. Cudnie! Oby było jej tam dobrze! Całuję Łezkę w nosekczek :loveu:
  21. [quote name='dorota1']Mogę zadeklarować 10 zł miesięcznie (deklaracja stała). Poproszę o numer konta.[/QUOTE] Dziękuję bardzo w imieniu dziewczyn, już posyłam :loveu:
  22. [quote name='Isiak'][URL]http://www.wujekfranek.pl/0,22,0,0,0,0,zwierzeta,0,36939,amstaf-10-m-cy-do-adopcji,ogloszenie,ogloszenia.html[/URL] Umieściłam go też na swoim blogu, może ten ktoś odpowiedni go wypatrzy.[/QUOTE] Dziękuję Cioteczki za pomoc :loveu:
×
×
  • Create New...