-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
@ULA@-ma swój DOM, ludzi, kolegów psich i KOTA :)
Lili8522 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Ooo fotki Ulici, no śliczne :loveu: Przesyłam buziaki do dziewczynki :) -
Roczny GOLDEN (Bielsko-B.) już bezpieczny w nowym domu
Lili8522 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata_Emi']Może to ten psiak [url]http://www.radiobielsko.pl/ogloszenia/szczegoly/184152-zagina-pies-golden-retrivier.html[/url][/QUOTE] Trzeba sprawdzić... -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Fox Kochany piesku w końcu znajdzie się ten wymarzony domek dla Ciebie ;) -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='danavas']:) Bobinek to najukochańsze stworzenie na świecie..... taka nasz maskotka...jak go posadzisz tak siedzi...byle był głaskany:) no ale jest coś co trzeba jeszcze sprawdzić...bolą go łapki, czasmi jak się go bierze na ręce czy nawet przy głaskaniu jak złapie się za łapkę, to pisknie...raz na wiele takich sytuacji go zaboli...ale jednak nas to niepokoi....kulał ostatnio cały wieczór...rano nic go już nie bolało i śmigał jak szalony.... tak myślałam że może by z nim podjechać do weta...no ale co on sprawdzi...kurde...może jakieś witaminki na stawy i kości mu kupić....[/QUOTE] Jej to chyba dobrze by było z nim podjechać do jakiegoś weta, sprawdzić nigdy nie zaszkodzi a i Ty będziesz spokojniejsza. Dla Bobinka przytulasy :loveu: -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='fioneczka']czyli zrobić ogłoszenie z tymi fotkami które są na wątku ? zrobię dziś w takim układzie[/QUOTE] Z tymi które są na wątku :) -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Phase może aby odstraszyć łysych debili to dodamy w tym tekście że pies nie jest agresywny raczej taki miziak i przytulak :cool3::mad: A co do ciachania to jakby była kasa to chyba nie ma żadnych przeciwskazań, kiedyś się byłam pytać o mojego Rottka tylko że on 60kg waży i właśnie nie pamiętam co mi powiedzieli że 150zł albo 250zł :shake::shake: -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='maja602']Mordeczka jest słodka. To piekny pies. Tylko żeby trafiła na mądrego człowieka. Będziemy szukać. W jakiej miejscowości on przebywa?[/QUOTE] Mordka jest w Bielsku-białej w rozsądnych granicach możliwy transport oczywiście Dziękuję Phase :loveu: -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxxx52']moze bazark zorganizowac na kastracje[/QUOTE] Można zorganizować jakby się dało... -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Ja też popieram, każdemu było by to na rękę ale nie da się zrobić wszystkiego, nie ma kasy poprostu :( A co do szczepień to widziałam jego książeczke i ma tylko jedno szczepienie w 2010 roku na te wszystkie psie choróbska -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Mam fotki, mogę komuś wysłać, proszę o maila to się tutaj wystawi i do ogłoszeń, chociaż nie wiem czy się nadaję bo on ma ADHD i cięzko było go uchwycić żeby się zdjęcie nie rozmazało :shake::shake: -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
W sumie racja kto się tam przejmuje 'jajkami' tylko wiecie na szczepienia kasy brak a co dopiero na kastrację. A Ty Chita sugerujesz aby napisać że ciachnięty i go nie ciachać ewentualnie potem? Tak tylko żeby odstraszyć? A Przyjaciele Czterech Łap dofinansowują tylko sunie -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='chita']napiszcie ze zostanie oddany po kastracji, moze glaby nie beda dzwonic...[/QUOTE] Albo że w umowie będzie paragraf który będzie mówił o tym że nowy właściciel zobowiązuje się wykastrować psa :D -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Phase to krzycze!! To bym wyrzuciała: "To on z nim wychodził na spacery, to on go karmił, to on go rozpieszczał..." i że jego Pan był dla niego wszystkim (jeśli mogę) A dodała bym jeszcze że toleruje inne psy i zwierzęta, że ma 10 miesięcy, że to jeszcze taki duże psie dziecko, takie ogólne informacje o psie I oczywiście że zastrzegamy sobie prawo do wizyty przed adopcyjnej i podpisanie umowy. Reszta jest super!!!!!!!!!!!!!!! A co do zdjęć to podjade tam dzisiaj z moim TZ, weźmiemy go na trawke i porobimy nowe zdjęcia dobrze? Bo ładna pogoda to zdjęcia też powinny być ładne. Ps. Phase co do mojego Rottka to ja się tak zbieram z tą galerią i zbieram ale coś mi nie wychodzi bo Lili jest ciapa nie może się nauczyc wstawiać zdjęć :( Ale będzie to mogę obiecać! I mojej suczki shih-tzu też :D:D:D Zaprosze Was wszystkich :D -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='jola_li'][U][B]Chyba [/B][/U]będzie możliwość wykorzystania bezpłatnego zestawu ogłoszeniowego na Kundelkowej Skarbonce - jesteście zainteresowane?[/QUOTE] To będzie trzeba zapytać Pani Tereski czy możne już je ogłaszać czy jeszcze czekamy -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Ale się Cioteczki rozpisały :loveu: Tak więc Sylwija co do pcheł to ta czarna krowa na zdjęciu (rotek) to mój Synuś i on po spotkaniach z nim się nie drapie, dlatego pomyślałam że to może być jakaś skaza czy coś takiego ale pewności nie ma :shake: Dziękuje Cioteczką które zajmą się ogłoszeniami :loveu::loveu: Arielka186 pies jest naprawde super ja zawsze mówie tak jak jest i nie owijam w bawełnę dlatego te zdjęcia mówią same za siebie i potwierdzają moje słowa. Pisze do Ciebie PW aaa i jeszcze co do FB to Aldira miała go ogłosić ale to chyba nie to samo co wydarzenie? Bo ja się nie znam. -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='sylwija']Ale odrobaczenie, szczepienia i zabezpieczenie od pchel i kleszczy, to trzeba koniecznie.. Nic nie mial robione?[/QUOTE] Wiem że trzeba koniecznie mi tego nie musisz mówić ale na niektóre rzeczy nie mam wpływu, myślę że miał jakieś szczepienia odrazu po wzięciu do innego domu ale to się jeszcze dowiem. Przed adopcją będziemy się starać zrobić wszystko. Fioneczka była bym wdzięczna :loveu: Phase było by super gdybyś zrobiła ogłoszenia :multi: jeżeli chodzi o tekst do ogłoszeń to może jakiś nowy sformułować? Po trochu z tym i z tym, tak myślę -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='aldira']Dzięki za zaproszenie. Ogłoszę psiaka u siebie na stronie i na FB, ale przydałby się jakiś kontakt, choćby mail.[/QUOTE] Dopisałam kontakt w poście 1 , przepraszam wcześniej się zagapiłam i zapomniałam :oops: -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
Lili8522 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Jestem Cioteczko LARA :cool3::cool3: Ja spłukana :-( Ale może jakiś bazarek... Muszę pomyśleć.... -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Ooo Cioteczki jak super że jesteście tutaj! :loveu::loveu: Ptisa może to nie jest taki typowy wiejski przybytek ale myślę że dla tych ludzi to taki sposób jaki opisałaś pozbywania się szczeniaków jest normalny... :angryy: Co do ogłoszeń to o tym już będzie decydowała Pani Tereska kiedy je ogłaszać, napewno da nam znać jak tylko będzie można z tego co mi mówiła w sobote sunieczki pojadą na badania :roll: I trochę spamu zapraszam na mój drugi wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/210748-Szadoł-AST-schronisko-czy-dom-Nie-dajmy-mu-zginąć[/url]! -
[COLOR="royalblue"][B][I][SIZE="6"]Zdjęcia na stronie 1 i 3 [/SIZE][/I][/B][/COLOR] [B][I]Potrzebne pieniążki na szczepienia i kastracje chłopaka...[/I][/B] [B][I][SIZE="3"]Opowiem Wam historie... Kiedy byłem bardzo Malutki zabrano mnie od mamusi, zabrała mnie jakaś Pani i jakiś Pan. Przywieźli mnie w nieznane mi miejsce było mi bardzo smutno bo nie wiedziałem co się ze mną dzieje ale po kilku dniach stwierdziłem że tutaj jest SUPER! Pełna micha, ciepłe łóżko do spania, koleżanka i kolega, spacerki, zabawa czego chcieć więcej? Ale z upływem czasu Pan zniknął... Zostawił mnie samego z Panią i ze wszystkimi obowiązkami które na nią spadły, robiło się coraz ciężej, spacery coraz rzadziej, coraz częściej zostawałem sam zdany na siebie. Pani mówi że nie może mnie zatrzymać mimo tego że mnie kocha, mówi że jest jej bardzo ciężko, nie ma czasu i pieniędzy aby się mną opiekować i że będzie mi lepiej w innym domku. Ktoś podsunął pomysł o jakimś domku w którym są klatki i dużo psów, że toczy się tam walka o każdy dzień i żaden pies nie ma swojego "Pana" ani "Pani". Gdzie jest taki domek? Wcale ten pomysł mi się nie podoba :-( Nie oddawajcie mnie tam!! :-( [/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE="2"][COLOR="blue"]To moja historia jestem Szadoł mam 10 miesięcy.[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [I]Teraz po krótce ode mnie Cioteczki i Wujaszkowie wiecie jak to jest kiedy człowiek bierze do domu psa a czasem los toczy się inaczej niż byśmy tego chcieli i obowiązki pomimo Naszych najszczerszych chęci Nas poprostu przerastają i nie dajemy rady wszystkiego ogarnąć. Dlatego bardzo proszę dla dobra tej młodej psinki o pomoc w szukaniu dla niego domu! Jego imię to Szadoł chodź woła się też Szado, Szadi. Jest Amstafem. Pies ma 10 miesięcy, nie jest wykastrowany, swoje potrzeby potrafi załatwiać poza domem chociaż (bardzo żadko) ale ZDARZA mu się w domu, ładnie chodzi na smyczy, na spacerach jest bardzo grzecznym psem. Akceptuje inne psy i suczki. Jest bardzo wesoły, ruchliwy, pieszczoch, bardzo wskazany byłby dom z ogrodem! Aby wszystko było jasne czarno na białym pies nie jest zaszczepiony i nieprzyjemnie się drapie pod szyjką być może to jakaś skaza. Niestety pieniędzy na weterynarza BRAK. Ze swojej osobistej strony powiem że miałam z nim okazje mieszkać przez tydzień i jest super pies! W schronisku napewno się zmarnuję! Pies nie ma żadnych treumatycznych przeżyć dotychczas mieszkał w bloku i cały czas ma kontakt i z ludźmi i ze zwierzętami. (Może tak dla ścisłości powiem że to nie mój pies ale osób bliskich mojemu sercu, dlatego chce dla niego jak najlepiej bo na to zasługuję) [SIZE="5"][I][B]Bardzo proszę o pomoc w szukaniu domu, rozsyłaniu wątku i ogłoszeniach! [/B][/I][/SIZE] Jeżeli macie jakieś pytania proszę pytajcie na każde postaram się odpowiedzieć.[/I] [B][I]Tekst do ogłoszeń: Jego życie przewróciło się do góry łapami kiedy z kochającego domu, nagle jego Pan zostawił go samego z Panią. Wychował się w fajnej rodzinie. Jednak coś musiało się zdarzyć… Pan ich opuścił. Robiło się coraz ciężej, spacery coraz rzadziej, coraz częściej zostawał sam zdany na siebie. Z tego względu ZDARZA mu się w domu załatwić swoje potrzeby (bardzo rzadko!). Uwielbia ludzi! Jego oczy i pysk napełniają się szczęściem, gdy tylko spędza z nimi czas. Potrafi być wylewny, rozdaje całusy, tuli i domaga się pieszczot. Jest to jeszcze młody psiak, który nie ma w sobie cienia agresji. Na spacerach odżywa. Długie spacery, zabawy, to jego żywioł. Szadoł to idealny pies dla osób aktywnych. Będzie wspaniałym towarzyszem do codziennych intensywnych biegów, albo przejażdżek na rowerze. Toleruje inne psy i zwierzęta. Szadoł – 10 miesięczne psie dziecko, które pragnie swojego domu… Żeby mógł wygrzewać się na kocyku i drzemać, spokojny o swój dalszy los. Pragnie mieć swój dom i swojego człowieka do końca życia... Jest kochanym psem, który swojemu nowemu Panu odwdzięczy się swoim przywiązaniem i psią miłością, pokocha prawdziwie i bezinteresownie, odda całe swoje psie serce... Zastrzegamy sobie prawo do wizyty przed adopcyjnej i podpisanie umowy. Obecnie Szadoł przebywa w Bielsku-Białej. [B][I][SIZE="4"][COLOR="red"]Dzięki dobrym duszom i urokowi Szadołka 20.07.20011 Jedzie do nowego domu, do Warszawy!!!!!!!!!! Magdyska25 zapewnia mu własny kąt!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE="7"]Wydatki (które już są za nami) Kastracja + kołnierz = 185zł 2x zastrzyki = 21zł [/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE="4"]Wydatki przed Nami: Zwrot paliwa dla Madzi i Tomka 50zł "Cioteczki z tego względu, że Ja i mój mąż podwozimy Szadołka TYLKO do Warszawy ale nie dalej niż okolice Okęcia(ponieważ jedziemy nad morze a i tak zbaczamy z trasy i będziemy musieli nadrobić ok 250km i wszystko trzeba będzie rozgraniczyć) więc postanowiliśmy z MAGDYSKĄ, że podjadą po niego a ze względów że zbliża się koniec miesiąca i z kasą krócho to pierwszy dochód z bazarku pójdzie na zwrot kosztów paliwa MADZI I TOMKA. Na szczepiania i odrobaczania i tak trzeba czekać jeszcze 2 tygonie to myślę że do tej pory wszystko się ładnie sprzeda i na wszystko starczy" Szczepiania ok 80zł Odrobaczania - nie mam pojęcia ile... [B][I][SIZE="7"][/SIZE][/I][/B] Jesteśmy - 36zł jak narazie w kolejne wydatki czekają...[/SIZE][/I][/B] CDN WYDATKÓW: [B][I][SIZE="4"] 20 zł.- kaganiec 30 zł.- benzyna (na paragonie jak pisałam jest kwota 50,04 zł.) 8,48 zł.- supeł 24 zł.- Aniprazol (odrobaczenie) 15 zł.- zdjęcie szwów w sumie: 97,48 zł.[/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE="3"]Deklaracje Jednorazowe: 150zł - aida - WPŁYNEŁO :loveu: 20zł - baster i lusi - WPŁYNEŁO :loveu:[/SIZE][/I][/B] [B][I]Bazarki: 132 zł. + 99,50 zł.= 231,50 zł[/I][/B] [B][I][SIZE="7"] Po odjęciu wszystkiego zostaje: 134,02 zł.[/SIZE][/I][/B]
-
DRASTYCZNE ! Suka ON przebrana w sukienkę i skatowana
Lili8522 replied to Biafra's topic in Okrucieństwo
[quote name='Barkelona']tak, oprawcy husky wcześniej powiesili bernardyna i w żywego jeszce psa rzucali siekierami :( zwyrole! A husky wzięli dzień wczesniej ze schroniska. Czy okoliczne schroniska zostały sprawdzone i ON-ka nie pochodziła z żadnego z nich?[/QUOTE] Nie słyszałam o tym :shake::shake: Jestem wstrząśnięta że oni są bezkarni!!!!!!! I trzymak kciuki z znalezienie tego skurcz... który zrobił taką krzywdę biednej ONce [*] -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za pamięć o Naszych Ślicznych Dziewczynkach :loveu::loveu: A one nie są smutne tylko zamyślone :cool3::cool3: