-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
Lili8522 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Przydałby się może nam banerek? Umie ktoś zrobić?[/QUOTE] Biedne te psiaczki i jeszcze będą szczeniaki... Ehhh Ale jak je złapać Cioteczki? Napisałam o banerek, pewnie zaniedługo będzie :) -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
To super że z Bobinkiem wszystko w porządku ;) To niech się chłopak teraz regeneruję :cool3: -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Klaudus__'][I]Założę... Ale ja jedna jestem i się nie rozdwoję. Znajdę chwile wieczorem - to będą wątki. [/I][/QUOTE] Super ja będą miały - porozsyłam te Biedactwa wtedy -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Foxiu do góry Śliczności!! -
Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Popołudniu przeleje na psiaka jednorazowej 20zł Wiem że to jak kropla w morzu... Ale grosik do grosika... -
Piotruś i Pwełek/Tofik juz w domkach! WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!
Lili8522 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Chłopcy mieli szczęście!!!!! Super :multi: -
Chocko i Bella, czekoladowo łaciaty zawrót głowy :)
Lili8522 replied to necianeta89's topic in Galeria
Ciociu Anetko więcej zdjęć Twojego pupila chcemy :diabloti: -
DRASTYCZNE ! Suka ON przebrana w sukienkę i skatowana
Lili8522 replied to Biafra's topic in Okrucieństwo
Nadal trzymam kciuki za znalezienie tych Brutali!!!!!!!!!:angryy: -
Uwaga !! -> szczeniak na łańcuchu - znaleziony domek :)
Lili8522 replied to agumka's topic in Już w nowym domu
Co z tym nowym domkiem? -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='BUDRYSEK']nie maja...ale wygladaja przerazajaco :([/QUOTE] Właśnie widzę :-( a może mógłby im ktoś założyć? Tak łatwiej pomóc... -
Lila w wersji lux po kąpieli z czystym pycholem i bałaganem na głowie :evil_lol: Tak sobie słodko śpie... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/973/0ee0462a1da78e70med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/974/b48be490fe25a8a3med.jpg[/IMG][/URL] I znowu mnie obudziła... :angryy: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/973/e867108d26060854med.jpg[/IMG][/URL] Wsadzę głowę pod ogon może teraz mi da spokój... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/984/2ff83c262b845cf8med.jpg[/IMG][/URL]
-
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='danavas']Bobinek jedzie dziś do pana doktorka....będziemy dotykać stawy i kosteczki:)[/QUOTE] Oooo to dobrze że jedziecie :) -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']Dziewczyny, nie szczepcie go teraz, bo szczepienie obniża znacznie odporność, a skoro dzisiaj był kastrowany, rana może mu się nie goić tak, jak powinna, mogą być powikłania ;) Może niech nowi właściciele go już zaszczepią po zdjęciu szwów?[/QUOTE] Tak, tak wiemy, że nie można go szczepić bo odporność spada i mogło by być z nim kiepsko po zabiegu. -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Szadi był bardzo bardzo wystraszony, poburkiwał coś na Weta i musiał dostać kosz na psyk :oops: Pewnie będziemy go odbierać popołudniu... -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Co do jajek to właśnie ma wycinane, bo był na 8 umówiony :evil_lol::evil_lol: -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bobinku całusek w nosek z rana dla Ciebie :loveu: I co z tym Twoim stałym domkiem? :evil_lol: -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
Lili8522 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='inga.mm']chłopak wygląda, jakby go zgarnęli do izby wytrzeźwień ale ten zielony kolorek jest nadzwyczaj gustowny[/QUOTE] Haha dokładnie sobie o tym samym pomyślałam (izba wytrzeźwień) Korek jest prze słodki!! Co tam u niego? :)