-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Bogusiu, Ty chyba też zaglądałaś do nas na jamniczy, prawda? .... rozkręcamy się! . -
Zapraszam na bazarek z miską, która spowalnia jedzenie, jeśli nie masz psa z nadwagą możesz kupić wirtualną miareczkę,żeby zapełnić miseczkę dla Liska :)
-
Anetko, czy to lęk separacyjny? chyba jeszcze za wcześnie? jak zostały w trójkę, to chyba raczej ... szalały jak pijane zające
-
Ja też! Oj! potrafi ta nasza Dosia, chwycić za serducho, potrafi i domek ,widać pozwala Dosi na wszystko! ma najlepszy domek w świecie! bo to "jej" domek! jest pełnoprawnym członkiem tej wspaniałej rodziny!.. rzadko kiedy tak szybko wnioskuję
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Ja Chcę! Eluniu ja uważam ,że jest bardzo potrzebny taki wątek! taki kiedyś miałyśmy na jamnikach,...bardzo mi go brakuje :( -
Dosia jest szczęśliwa! widzę to w jej oczach! prawda Anetko to witamina M tak działa ;) W życiu ,piękne są tylko chwile!... ta chwila jest Piękna
-
Taksa - chwila jamniczej radości :D - jak dobrze że jesteś :)
anica replied to anica's topic in Już w nowym domu
Tak też powiedział lekarz , dziękuję :) nie będziemy jej niepotrzebnie karmić pigułkami, chyba że będzie wiadomo wcześniej o jakichś silnych burzach a teraz chyba trzeba spróbować ją odczulać, tylko muszę znaleźć gdzieś nagrania grzmotów? -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Miód na serce! te zdjęcia mówią same za siebie!!! Elu myślę że możesz już cieszyć się szczęściem Beni! tak jak my wszystkie! i proszę, chociaż czasem ... może już nie tak często jak dotychczas, ale jednak, proszę spotkajmy się u Benitki, ot tak towarzysko! jak dla mnie to jest, jeden z tych wyjątkowych wątków, które się zawsze mile odwiedza! po prostu chce się tu zajrzeć, być -
Już mogę opowiadać ... domki chętne były dwa! a raczej nawet 3 bo jeszcze dzisiaj zadzwoniła Ewu , dzwonił chętny pan ,ale decyzja już została podjęta przez p Grażynkę i jamniś ma domek, tylko może tam jechać za dwa tygodnie, wizyta PA wypadła pozytywnie, ode mnie domek z kotkiem odpadł ,ponieważ jamnik nie toleruje , sytuacja trochę się skomplikowała ,ponieważ okazało się, znalezione razem pieski, były ze sobą bardzo zżyte , w DT wyglądało tak jakby on ją .. bronił... był jej tarczą? nawet ugryzł córkę i męża p Małgosi, stąd pomysł ,żeby odizolować pieski i podobno Justynka zabrała go do siebie ale tylko na weekend, we wtorek zaraz po kastracji ,pojechał do hoteliku /p.Grażynka powiedziała że już nie chce ryzykować z żadnymi DT na te dwa tygodnie, ponieważ domek chce adoptować oboje ,pieska i suczkę , po rozłączeniu piesków, sunia się bardzo wycofała :( p Grażynka powiedziała że już by je połączyła razem w hoteliku, ale okazało się niestety ,że sunia ma szmery na sercu i jest umówiona wizyta u prof.Pasławskiej na konsultację ,ponieważ do tego jeszcze wet nie ma pewności czy sunia jest sterylizowania, gdyby była taka konieczność ,opinia kardiologa jest ważna w jej przypadku a na razie ma sprawdzane hormony!/ Jak widać pomimo że pieski zaopiekowane.... kciuki nadal bardzo potrzebne
-
Taksa - chwila jamniczej radości :D - jak dobrze że jesteś :)
anica replied to anica's topic in Już w nowym domu
Naprawdę był taki moment jak Taksunia leżała na podłodze ,drżała tak okropnie aż jej włoski wypadały, wyglądało to już chyba, jak konwulsje a język myślałam że jej cały wyleci, nie wiedziałam nawet że ma taki długi ,,, przestraszyliśmy się że dostanie zawału serca :( martwię się że teraz już zawsze będzie bała się burzy :( Elu masz rację że one wcześniej wyczuwają nadejście burzy! podobno jakieś wyładowania? ładunki? coś w powietrzu jest, czego my ludzie nie wyczuwamy a one tak! Elu czy podawałaś przed burzą leki uspokajające? -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dobre rady ,Tysiu są bezcenne