Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. ... a ja sobie zapiszę i spróbuję jakoś wydrukować! uważam ,że jak się będzie robić jakąś wizytę PA to można zostawić ,przyszłemu domkowi na początek :) Tak! świadomy i pełen miłości! to tak najkrócej
  2. Aż wstyd mi się przyznać że.... jestem na etapie "odczulania" wychodzę z domu, zamykam wszystkie zamki, jadę windą na górę ,wracam po chwili,otwieram drzwi i udaję ... że nic się nie stało
  3. Zaglądam co jeszcze się wydarzyło, w pierwszym dniu Nowego życia, naszej ślicznotki? poradnik Anulki ,jakby opisywał ... pierwszy dzień Sali w 'Swoim domku' rozmawiałyśmy dzisiaj z p Anią i jak na pierwsze chwile to jest... książkowo?! p Aniu pozwolę sobie przekazać, część naszej rozmowy, wszystkie nasze ''ciocie'' są bardzo ciekawe jak sunia się zachowuje w pierwszych chwilach swojego nowego, Lepszego życia :)... stwierdzenie... że Sali to chodzące 'Adehade' to raczej chyba dobry omen! to znaczy że jest pełna życia, nie boi się i szybciutko 'załapie' że jest u siebie! ...nie zachowuje czystości w domciu , na początku to się często zdarza! p Aniu , nie można lepiej podejść do tematu... częste spacery i ten o bladym świcie i to mycie miejsca i dezynfekcja w razie wpadki / może jeśli miejsca będą się powtarzać zastosować Akyszek?/ Sali ma luźne stolce... trochę często? pewnie jak pisze Anulka, może to być spowodowane stresem w nowym otoczeniu? nie wiemy jaką karmę podawała suni Hania? może już dzisiaj nie podawać suni nic do jedzenia? ciekawe jak z zachowaniem czystości było u Hani? Pani Aniu, bardzo dziękuję za telefon jutro ,króciutko ja zadzwonię, życzę żeby ta noc minęła spokojnie i z każdą chwilą było lepiej
  4. Czasem próbowałam, mam matę i konga, może za mały? jak z nią wychodzę i jest mocno zmęczona , takie kontrolowane wyjście/ tak zdarzyło się raz czy dwa/ to zadziałało... jeśli nagle muszę wyjść ,np telefon i wychodzę... nawet nie ruszy konga czy maty :(
  5. Nie ma za co :) czy mam porozmawiać z Elunią? ... dzisiaj troszeczkę chłodniej pada! wszyscy we Wrocławiu ,chyba zaczynają rozmowę... jak dobrze że pada!?
  6. A ja ślicznie dziękuję za potwierdzenie
  7. Wszystkiego, Dobrego w Nowym życiu dla całej wspaniałej rodzinki! .... czyli... Sali poczuła się 'u siebie' od pierwszej nocy! uśmiechnięty pycholek mówi sam za siebie, świetnie! Dziękujemy p Aniu
  8. Zaglądam do Beniutki rankiem z mokrego Wrocławia `dzisiaj prawie każda rozmowa zaczyna się od słów... jak dobrze że pada! ;) chyba jeszcze w życiu nie widziałam takiej radości z deszczu... ... szczerze mówiąc to ja też.... tak po cichutku ;)
  9. Witamy serdecznie u Sali... i już u Ciebie ,Aniu Dziękuję za wklejenie zdjęć i mam nadzieję na kolejne odwiedziny :) Dalszy opis dzisiejszej wizyty ;) .... napiszę troszeczkę więcej, pogonili mnie do pracy ,więc musiałam na skróty ;) śliczne szeleczki to tylko maleńki dodatek jaki czeka na Sali, sunia jest wyczekiwana i kochana tak naprawdę już od pierwszego spojrzenia na ogłoszeniu! jest to domek " świadomy" wiedza na temat zdrowia , żywienia i potrzeb behawioralnych niekwestionowana p Ania kończy weterynarię ,fakt że w rodzinie zawsze były zwierzęta jest tylko dodatkowym atutem,państwo kochają zwierzęta co widać zaraz po wejściu do mieszkania, przywitała mnie p Ania z P Bartkiem oraz słodka kicia Mania,,która przez całe spotkanie spokojnie wygrzewała się w oknie na słoneczku :) nie wiem co mam jeszcze napisać miłego o p Ani i p Bartku bo tylko w samych superlatywach mogę się wypowiedzieć po spotkaniu, może jeszcze tylko dodam ,że poprosiłam jutro o telefon po pracy , jak minęła noc i pierwsze godziny w domku, doradziłam żeby po powrocie ,wyszli z domciu na chwilę zostawiając sunię samą na parę minut ,raz czy dwa? /Mania ,kotka będzie zamknięta w innym pokoju, p Ania ma pomysł żeby na początku dziewczynki poznawały się tylko przez 'zapach' / oraz poprosiłam o wizytę po-adopcyjną za jakiś czas!...wiem, wiem! miła formalność ,ale skoro "miła" to czemu nie! ;) no przecież musiałam, opisać wizytę
  10. Jak najbardziej wizyta , zakończona pozytywną oceną, to tylko ... miła formalność! możemy już cieszyć się ze szczęścia Sali ,jestem pewna że będzie miała wspaniały domek! podpisuję się po tą adopcją dwiema łapkami, można już pakować sunię ,Państwo chcą wyjechać z Wrocławia tak po 18, ponieważ jest bardzo gorąco... pewnie 2godziny drogi trzeba liczyć?... ... później jak wrócę z pracy ,pokażę jakie słodkie, szeleczki kupili dla Sali, jutro lecę na Nadodrze kupić takie dla Tasi :)
  11. U Nesi, miło jest zacząć Nowy tydzień! życzę żeby to był Dobry tydzień Ojej! czy ten brak apetytu i sioo w domu to od ukąsania kleszcza?
  12. Też mam takie przemyślenia / więcej smutku, niż dobrego! niestety!:( / i też... Ciepłe myśli przesyłam
  13. Zaczynamy ,Nowy tydzień z FanKlubem! życząc ,żeby to był Dobry tydzień dla wszystkich :)
  14. Pelasiu [*] pamiętamy........ostatnio często myślałam o Pelasi[*] może właśnie dlatego że maj?....
  15. Dziękuję ,Basiu rozejrzę się czy mamy kogoś w tych rejonach?
  16. Też nie mogę przestać myśleć o Tedim! gdzie dokładnie teraz przebywa? może zrobić mu ogłoszenia?
  17. Dzień doberek Dobrego tygodnia! Nasza Dosia korzystała! trzeba chyba zwrócić się z pytanem do naszego Eliczka. tam są jakieś kryteria przyznawania? chyba ktoś musi zaproponować? ktoś kto jest deklarowiczem? Będziemy mocno zaciskać! już zaciskam
  18. od rana zaciśnięte , żeby wszystko poszło zgodnie z planem! ... po wizycie szybciutko przybiegnę i napiszę :) Dokładnie tak!
  19. i ja również miałam zapytanie od p Ani, dlatego Bogusiu dzwoniłam :) i już wszystko jasne! cieszę się bardzo ,że Sali jest tak kochana i wyczekiwana!... prawie jak moja Jasia :) w poniedziałek zaraz po wizycie napiszę.. te dobre wieści
  20. Termin wizyty poniedziałek 11czerwca g 15 :) p Ania ,wyjeżdża do rodziców ,zaproponowała nawet że w niedzielę po 21?.. możemy się spotkać, ponieważ ja również wyjeżdżam na weekend, zaproponowałam - poniedziałek ,p. Ania pracuje chyba do 14 ,ale powiedziała że może być wcześniej, powiedziałam ,że 15 ;) wyraźnie jest mocno zaangażowana w adopcję Sali, wszystko rokuje bardzo optymistycznie! proszę jednak ,zaciskajcie mocno,nadal
  21. Uffffff!... jaka ulga! czyli wszystko jasne :)
×
×
  • Create New...