-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry :) u nas w nocy ,lało jak z cebra! a teraz faktycznie ochłodziło się! prognozy sprawdziły się A próbowałyście Melantoninę? ja tak i wydaje mi się ,że działa! nie jest całkiem spokojna! ale jest lepiej! działa jeszcze ten niebieski żel ale to jednak lek uspokający? i on drogi jest... -
Elu do dzisiaj jestem Ci wdzięczna za tę radę! Taksunia, dwa lata temu, męczyła się kilka dni po takiej ''skojarzonej'' szczepionce /we wrocławiu ,zapłaciłam 150zł/ nie jadła , pieniste wymioty, biegunki, ogólne osłabienie :( mało tego ,dzwoniłam do wetki ,która absolutnie zaprzeczyła ,że to od szczepionki!... pewnie się czymś struła!...sunia miała dwa lata, młoda i zdrowa! inny wet ,powiedział ,że starszy schorowany pies po obciążeniu taką 'bombą wirósów' może nawet zejść !... teraz szczepię już drugi rok osobno i jest OK :)
-
Ja również bardzo mocno zaciskam
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
I jaka śpi spokojna, bezpieczna Aaaaa.... to dzisiaj żegnamy tropikalne lato?! edit, we Wrocławiu już leje.... -
Ja uważam podobnie jak Tyś(ka) ... nie stosowałam się! i do teraz ponosimy konsekwencje! kochamy i znosimy zachowania naszej jedynaczki ale chyba.. już teraz , od małego wprowadzałabym zasady jakie zalecają behawioryści, tak, tak! Nigdy nie jest za późno! na dobre wychowanie ;) ale, jest znacznie trudniej
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry! ja też dzisiaj dobrze wyspana, chiba ciśnienie służy -
To ja też się Eluniu, powolutku zabiorę za focenie, zobaczę co też mogę jeszcze dorzucić z bazarku z Marudzią, zostało trochę szkiełek ale jak się okazuje ... to jest kruchy towar i jednak ja nie umiem ich pakować a później muszę się wstydzić! albo jest mi przykro ,że ktoś dostał ... skorupy! :( tak właśnie stało się z przesyłką do Malwy ,bardzo mi przykro ,że tak słabo zapakowałam! ...moja kochana Cancer43 przysyłała mi ogromne paczki z przetworami i wszystko dochodziło całe! to się nazywa pakowanie
-
Zaglądam, z nadzieją na jakieś lepsze wieści :) Tysiu, konsultowałaś diagnozę z innym lekarzem?
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witamy środę :) .... wybaczone! i pomogę w bazareczku