-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Może? ludzie teraz tak są zaganiani! ja ostatnio tak się właśnie zarzekałam, zarzekałam! a klucze leżały spokojnie w torebce! .. nie było by w tym nic dziwnego, gdyby to nie były klucze kolegi, pojechałam tylko wyprowadzić psa, byłam tak pewna ,że je oddałam... i to pewna przez dwa dni :( to tempo ,życia jest naprawdę męczące! ... tylko jak tu zwolnić??? może poprosić ,żeby pan jeszcze raz przejrzał schowki? bo nie można znaleźć a ubranko bardzo potrzebne :) Eliczku ,jesteś chyba najlepszą księgową na świecie
-
Serce mi ścisnęło! ileż on musiał wycierpieć :( i jeszcze zostało w nim tyle radości i miłości!! niesamowite! :) niestety zostało mu też ,takie delikatne porażenie tylnych łapek! widać że czasami ,tak je 'ciągnie' ale za to ,pańcia kocha go jeszcze bardziej! mam na dzieję ,że będzie mnie odwiedzała jeszcze :) czy to dobry pomysł? żeby pokazać jej te zdjęcia??? Basieńka, spóźnione ale serdeczne ,życzenia Wszystkiego Najlepszego dla Ciebie z okazji imienin Basia, Basieńka! jak dobrze ,że jesteś!!!
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dobry dzień bo będzie dobry! prawda? i jeszcze niech będzie Zdrowy! coraz częściej ciśnie mi się na usta ;) ...ależ ona jest cudna! śliczna, słodka "tygrysiczka" ... we Wrocławiu ,również przymroziło ale bez mgły -
Żywe sreberko z tego Odiego, ciężka sprawa pokazać jego całą urodę Ale fajny z niego błyszczący, chłopak ... prawda? ... widać ,że lubi być przy swojej 'pańci' :) ... już czas do "swojego domku''
-
Trzeba reagować! właśnie dla tego ,że jest tak pełno :(( zgadzam się z Poker, takie milczenie ,to jest ....takie ciche przyzwolenie! a sposób zwrócenia uwagi ,to już sprawa , samego zwracającego! ja podziwiam naszą Ewu, nawet bardzo! znam pewne sytuacje i wiem ,że nie odpuszcza! i robi to w bardzo kulturalny sposób, ja nie jestem pewna czy postapiłabym podobnie?! ...niektórzy potrafią obudzić w człowieku najgorsze instynkta!!!! Basiu , specjalnie dla Ciebie , wczoraj miałam bardzo miłe odwiedzinki Odi, pokazuje się! jest szczęśliwy, kochany i jak powiedziała pani... Nie wyobraża już sobie ,życia bez niego! nie potrzebnie się martwiłyśmy :) Odi to super fajny, wesoły chłopak! wszędzie go pełno! wszystko chciałby zobaczyć powąchać :) A jak Odi potrafi ,kokietować ,lepiej mu to wychodzi niż mi strzelenie 'foty' a oczka ma cudne ;) Chciałam zrobić jego śliczny pychol a już poopka w kadrze, możemy podziwiać ,lśniącą sierść Odiego, jest naprawdę zadbany
-
Zaglądam , serdeczności zostawiam
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Suuper teoria! zawsze tak mówię?!... chyba lepiej mi idzie dawanie rad... niż z nich korzystanie?!... ... no właśnie! ... to zdrowie tak jak byś o mnie pisała..... ...zawsze tak powtarzam Lajków jak zwykle... nie mam ??? -
Suka, która przez 11 lat miała "dom"... Riki za TM
anica replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Jest pomysł! kupuję ;) czy nikt nie pyta o Rikunię? -
Czy wiadomo coś o dalszych losach Ryszarda?
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witamy się w FK Elu jak ja lubię optymistów! tak zgadzam się z Tobą ,że wszystko ma swoje uroki!.... ale starości, boję się... jak cholera -
Suka, która przez 11 lat miała "dom"... Riki za TM
anica replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Z tymi kaszami? ryżem? makaronem? to indywidualna sprawa! pewnie jak się żywi psa od początku tak później ,je lub nie! na Mazurach koleżanka karmi psa "resztkami" z obiadu a jak nie zostanie to gotuje kaszę i jak nie ma nic daje tylko olej /płakać mi się chce, zawsze kupujemy jakąś pierś ,albo kostuchę cielęcą dla Cywila jak jesteśmy/ i ma już ponad 20lat!... te wszystkie zasady żywieniowe... chyba trzeba dopasować do każdego ... też ciekawa jestem? albo raczej nie rozumiem? dlaczego mokra karma, dla zagłodzonych psów? ... pytam z czystej ciekawości :) -
Nasza , Ewcia jest niesamowita! naprawdę Anioł .... nie ciocia
-
Elu, to muszę się sprężyć! tyle ciepłych wpisów widziałam, chyba mnie to zmyliło... ważne ,że tyle ciepłych myśli jest przy dziadziusiu! :) Elu ile się uda ,tyle Ci wyślę czy może tak być? najwyżej będzie trochę przed-Świętami i trochę Po-Świętach? coś trzeba zrobić ,żeby opłacić hotelik.... obiecałam Ci :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dołączę się do życzeń, Spokojnego tygodnia :) we Wrocławiu wczoraj padało a dzisiaj pochmurno ale nie wieje, nie pada ,jak na grudzień nawet nie jest zimno! ... nie na pogodę nie będziemy dzisiaj narzekać! za to na upływ czasu,Tak! zdecydowanie TAK! ;) ... też mam podobne przemyślenia ;)