-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Zuzia już szczęśliwa w swoim domku . Dziękuję wszystkim którzy jej pomogli. Szceniaczek, ofiara bezdusznego, bezmózgowego potwora, wyrzucona na mróz prosi o grosik na życie w cieple, z pełnym brzuszkiem i na weta. Zafundujmy jej start w dobre, psie życie.
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Kochane, bezpieczne maleństwa! teraz już będzie tylko, lepiej -
Zuzia już szczęśliwa w swoim domku . Dziękuję wszystkim którzy jej pomogli. Szceniaczek, ofiara bezdusznego, bezmózgowego potwora, wyrzucona na mróz prosi o grosik na życie w cieple, z pełnym brzuszkiem i na weta. Zafundujmy jej start w dobre, psie życie.
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Pamiętam niestety pewne "rzeczy poludzkim" traktowaniu zostają w nich zawsze! w psychice... w ciele.... -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry w sobotę, udanego sobotniego odpoczynku ,życzę ... nie dziwię się! -
Zuzia już szczęśliwa w swoim domku . Dziękuję wszystkim którzy jej pomogli. Szceniaczek, ofiara bezdusznego, bezmózgowego potwora, wyrzucona na mróz prosi o grosik na życie w cieple, z pełnym brzuszkiem i na weta. Zafundujmy jej start w dobre, psie życie.
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
... jak słyszę "biegunka" u schroniskowego psiaka to mi ciarki latają po plecach :( -
Zuzia już szczęśliwa w swoim domku . Dziękuję wszystkim którzy jej pomogli. Szceniaczek, ofiara bezdusznego, bezmózgowego potwora, wyrzucona na mróz prosi o grosik na życie w cieple, z pełnym brzuszkiem i na weta. Zafundujmy jej start w dobre, psie życie.
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witam się u Zuzi i lecę do koleżanek .... miała malutka szczęście -
Suka, która przez 11 lat miała "dom"... Riki za TM
anica replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
O Matuniu :( to nie są dobre wiadomości... Zosiu, chwyciłam się tej informacji... że p doktor proponowała znaleźć domek dla suni? czy może miała jakiś na myśli? ... dobrze że wiemy z kim mamy do czynienia! ... ... i jak dobrze ,że Zosia ,porozmawiała z wetką! ... może ta wetka która operowała Rikunię ma jakiś pomysł? wygląda ,że to Dobry człowiek :) właścicielkę musimy skreślić! krętaczy trzeba omijać szerokim łukiem! -
Nie ,właśnie skarpetę staruszkową :) to było by super, w lutym też trzeba zrobić opłaty, czy naprawdę mogłabyś? :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Jeśli nie możemy liczyć na pogodę?!...to zachowajmy pogodę ducha! i tego się trzymamy we Wrocławiu ,również kropi.... -
Dzisiaj te Mikołajkowe tak przeleciałam wątek Watsonka? widzę że chyba nie otrzymał pomocy ze skarpety? czy jest ktoś kto może pomóc?