Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Pewnie Tak! ale czy na pewno?! te anomalia nie wróżą nic dobrego :( Prawda? Suuper fota!
  2. Dziękujemy
  3. Elu ja wierzę w Twoją "szczęśliwą rękę" zobaczysz, będziemy się razem cieszyć ze szczęścia Laluni
  4. Dzień dobry w sobotę, udanego sobotniego odpoczynku ,życzę ... nie dziwię się!
  5. Widać ,że Nana została kiedyś skrzywdzona! fajnie ,że tak szybko sunia się socjalizuje, faktycznie "psi ideał" Dwiema rencami siem podpisuję, pod tym
  6. O Matuniu :( to nie są dobre wiadomości... Zosiu, chwyciłam się tej informacji... że p doktor proponowała znaleźć domek dla suni? czy może miała jakiś na myśli? ... dobrze że wiemy z kim mamy do czynienia! ... ... i jak dobrze ,że Zosia ,porozmawiała z wetką! ... może ta wetka która operowała Rikunię ma jakiś pomysł? wygląda ,że to Dobry człowiek :) właścicielkę musimy skreślić! krętaczy trzeba omijać szerokim łukiem!
  7. Nie ,właśnie skarpetę staruszkową :) to było by super, w lutym też trzeba zrobić opłaty, czy naprawdę mogłabyś? :)
  8. Jeśli nie możemy liczyć na pogodę?!...to zachowajmy pogodę ducha! i tego się trzymamy we Wrocławiu ,również kropi....
  9. Najpiękniejsze!!! ... we Wrocławiu, też deszcz!... ja już nie wiem czy się z tego cieszyć? czy nie? w grudniu deszcz?????
  10. Dzisiaj te Mikołajkowe tak przeleciałam wątek Watsonka? widzę że chyba nie otrzymał pomocy ze skarpety? czy jest ktoś kto może pomóc?
  11. Cieszę się z Wami :) naprawdę oczki wygladają lepiej! Serdeczności ,Mikołajkowe zostawiam
  12. Eliczku, jak ma być dla Laluni, to warto czekać! te zwroty tak łamią mi serce! :( a czują oddawane psy
×
×
  • Create New...