-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Zuzia już szczęśliwa w swoim domku . Dziękuję wszystkim którzy jej pomogli. Szceniaczek, ofiara bezdusznego, bezmózgowego potwora, wyrzucona na mróz prosi o grosik na życie w cieple, z pełnym brzuszkiem i na weta. Zafundujmy jej start w dobre, psie życie.
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Muszę nadrobić zaległości u Zuzinki ;) -
W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego narodzenia, zostawiam najserdeczniejsze życzenia Zdrowia, Szczęścia, dużo pieniędzy oraz jak najwięcej czasu spędzonego w gronie najbliższych!!!
-
Zuzia już szczęśliwa w swoim domku . Dziękuję wszystkim którzy jej pomogli. Szceniaczek, ofiara bezdusznego, bezmózgowego potwora, wyrzucona na mróz prosi o grosik na życie w cieple, z pełnym brzuszkiem i na weta. Zafundujmy jej start w dobre, psie życie.
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego narodzenia, zostawiam najserdeczniejsze życzenia Zdrowia, Szczęścia, dużo pieniędzy oraz jak najwięcej czasu spędzonego w gronie najbliższych!!! -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego narodzenia, zostawiam najserdeczniejsze życzenia Zdrowia, Szczęścia, dużo pieniędzy oraz jak najwięcej czasu spędzonego w gronie najbliższych!!! -
Taksa - chwila jamniczej radości :D - jak dobrze że jesteś :)
anica replied to anica's topic in Już w nowym domu
Wszystkim którzy nas odwiedzają, składamy serdeczne życzenia ,Zdrowych, pogodnych i pełnych radości świąt Bożego Narodzenia a także wielu wspaniałych chwil spędzonych w gronie najbliższych!!! -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
anica replied to caromina's topic in Już w nowym domu
Wszystkim którzy nas odwiedzają, składamy serdeczne życzenia ,Zdrowych, pogodnych i pełnych radości świąt Bożego Narodzenia a także wielu wspaniałych chwil spędzonych w gronie najbliższych!!! -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Spokojnego , Zdrowego dnia Szkoda! i znowu tak samo jak u mnie Tinusiu, zdrowiej szybciutko -
Eliczku, kochany ,spytałam już podczas rozmowy telefonicznej! pani powiedziała że nie ma dziur ani w parkanie ani w płocie! jak pani przyjedzie to pani sama zobaczy, powiedziała :) Elu, naszą największą radością jest jak kolejne uratowane życie ,zaczyna Dobre życie!! to jest nasza nagroda ,która wynagradza nasze trudy! :) Ja również zrozumiałam ,że na razie nie ma małych dzieci, rodzina trzypokoleniowa , dziadkowie ,rodzice i dorosłe wnuki :) w sobotę będziemy mieli ,pełną wiedzę o Domku Laleczki , ponieważ wszystko wskazuje ,że to będzie Domek Lali :) Haniu, pozwolę sobie jutro zadzwonić do Ciebie ,naprawdę króciutko , dobrze?
-
Żebym tylko mogła wcześniej! znowu mnie goni czas , jestem teraz mocno zabiegana , jak pewnie większość z nas ale nieustająco wracam myślami tutaj ,do Was ,do Laluni, ponieważ muszę jeszcze mieć pewność do kilku spraw, pomyślałam ,że to lepiej ,że jednak chwilę potrwa! w pośpiechu, można coś przeoczyć ,czegoś nie zauważyć, tym bardziej ,że pani chciałaby jechać po Lalę przed Świętami, rozważają czy nie jechać zaraz po mojej wizycie? ... już mnie gonią do roboty /piszę z pracy/ a jeszcze muszę jechać z moją Tasią na szczepienie , muszę też znaleźć chwilkę i zadzwonić do Ciebie Elu, naprawdę króciutko, wieczorem napiszę więcej ....
-
Jestem po rozmowie z domkiem we Wrocławiu, wstępnie wizyta jest umówiona w sobotę o 16-17, jeszcze to uściślimy, domek brzmi jak ... szyty na miarę dla Laluni proszę wszystkich o kciukanie i ciepłe myśli , Lalunia już jest wyczekiwana... ale może resztę jutro bo już muszę pędzić dalej! przepraszam za ten pośpich :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Eliczku, my jednak w "jednym klubie" coś niesamowitego!!! :( No to... Zdrowego, Spokojnego dnia