Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego narodzenia, zostawiam najserdeczniejsze życzenia Zdrowia, Szczęścia, dużo pieniędzy oraz jak najwięcej czasu spędzonego w gronie najbliższych!!!
  2. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego narodzenia, zostawiam najserdeczniejsze życzenia Zdrowia, Szczęścia, dużo pieniędzy oraz jak najwięcej czasu spędzonego w gronie najbliższych!!!
  3. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego narodzenia, zostawiam najserdeczniejsze życzenia Zdrowia, Szczęścia, dużo pieniędzy oraz jak najwięcej czasu spędzonego w gronie najbliższych!!!
  4. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego narodzenia, zostawiam najserdeczniejsze życzenia Zdrowia, Szczęścia, dużo pieniędzy oraz jak najwięcej czasu spędzonego w gronie najbliższych!!!
  5. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego narodzenia, zostawiam najserdeczniejsze życzenia Zdrowia, Szczęścia, dużo pieniędzy oraz jak najwięcej czasu spędzonego w gronie najbliższych!!!
  6. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego narodzenia, zostawiam najserdeczniejsze życzenia Zdrowia, Szczęścia, dużo pieniędzy oraz jak najwięcej czasu spędzonego w gronie najbliższych!!!
  7. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego narodzenia, zostawiam najserdeczniejsze życzenia Zdrowia, Szczęścia, dużo pieniędzy oraz jak najwięcej czasu spędzonego w gronie najbliższych!!!
  8. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego narodzenia, zostawiam najserdeczniejsze życzenia Zdrowia, Szczęścia, dużo pieniędzy oraz jak najwięcej czasu spędzonego w gronie najbliższych!!!
  9. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego narodzenia, zostawiam najserdeczniejsze życzenia Zdrowia, Szczęścia, dużo pieniędzy oraz jak najwięcej czasu spędzonego w gronie najbliższych!!! Blisko, coraz bliżej ;)
  10. Wszystkim którzy nas odwiedzają, składamy serdeczne życzenia ,Zdrowych, pogodnych i pełnych radości świąt Bożego Narodzenia a także wielu wspaniałych chwil spędzonych w gronie najbliższych!!!
  11. Wszystkim którzy nas odwiedzają, składamy serdeczne życzenia ,Zdrowych, pogodnych i pełnych radości świąt Bożego Narodzenia a także wielu wspaniałych chwil spędzonych w gronie najbliższych!!!
  12. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego narodzenia, zostawiam najserdeczniejsze życzenia Zdrowia, Szczęścia, dużo pieniędzy oraz jak najwięcej czasu spędzonego w gronie najbliższych!!!
  13. Kochana, słodka i jak dzielnie 'kroczy' to jest 'dziarska babka' ta nasza Roxi :) .. we Wrocławiu ,też leje.
  14. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego narodzenia, zostawiam najserdeczniejsze życzenia Zdrowia, Szczęścia, dużo pieniędzy oraz jak najwięcej czasu spędzonego w gronie najbliższych!!!
  15. Czego ona tam szuka? jednak ma cuś z jamolcia Biało, puszysto, czyściutko, Piękna zima :)
  16. Spokojnego , Zdrowego dnia Szkoda! i znowu tak samo jak u mnie Tinusiu, zdrowiej szybciutko
  17. Jesteśmy umówione :) Eluniu , czy mogłabyś wysłać mi na mejla, wzór takiej umowy adopcyjnej? Ale jeszcze do soboty, trzymamy! mocno zaciskamy
  18. Eliczku, kochany ,spytałam już podczas rozmowy telefonicznej! pani powiedziała że nie ma dziur ani w parkanie ani w płocie! jak pani przyjedzie to pani sama zobaczy, powiedziała :) Elu, naszą największą radością jest jak kolejne uratowane życie ,zaczyna Dobre życie!! to jest nasza nagroda ,która wynagradza nasze trudy! :) Ja również zrozumiałam ,że na razie nie ma małych dzieci, rodzina trzypokoleniowa , dziadkowie ,rodzice i dorosłe wnuki :) w sobotę będziemy mieli ,pełną wiedzę o Domku Laleczki , ponieważ wszystko wskazuje ,że to będzie Domek Lali :) Haniu, pozwolę sobie jutro zadzwonić do Ciebie ,naprawdę króciutko , dobrze?
  19. Żebym tylko mogła wcześniej! znowu mnie goni czas , jestem teraz mocno zabiegana , jak pewnie większość z nas ale nieustająco wracam myślami tutaj ,do Was ,do Laluni, ponieważ muszę jeszcze mieć pewność do kilku spraw, pomyślałam ,że to lepiej ,że jednak chwilę potrwa! w pośpiechu, można coś przeoczyć ,czegoś nie zauważyć, tym bardziej ,że pani chciałaby jechać po Lalę przed Świętami, rozważają czy nie jechać zaraz po mojej wizycie? ... już mnie gonią do roboty /piszę z pracy/ a jeszcze muszę jechać z moją Tasią na szczepienie , muszę też znaleźć chwilkę i zadzwonić do Ciebie Elu, naprawdę króciutko, wieczorem napiszę więcej ....
  20. Jestem po rozmowie z domkiem we Wrocławiu, wstępnie wizyta jest umówiona w sobotę o 16-17, jeszcze to uściślimy, domek brzmi jak ... szyty na miarę dla Laluni proszę wszystkich o kciukanie i ciepłe myśli , Lalunia już jest wyczekiwana... ale może resztę jutro bo już muszę pędzić dalej! przepraszam za ten pośpich :)
  21. Eliczku, my jednak w "jednym klubie" coś niesamowitego!!! :( No to... Zdrowego, Spokojnego dnia
×
×
  • Create New...