Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Oooo ... :oops::lol: .. od czego są ciocie :) ... oby tylko pomogły nasze ogłoszenia :kciuki:
  2. [quote name='Ellig'][B][SIZE=2]Happy Dog Naturcroq Lamb Rice[/SIZE][/B] [/QUOTE] Bardzo dziękuję - spróbuję ;-)
  3. :-(:-(:-( oczywiście ,że musimy pomóc.. pięknie to napisałaś! ... taki tekst wzruszy nie jedno serce.. oby!...
  4. Laleczko, tyle ciepłych myśli , przy Tobie śliczna i co ?.. gdzie ten domek dla Ciebie ?... trzymamy kciuki nadal :kciuki:
  5. Udanego odpoczynku - baterie trzeba naładować, koniecznie! :hand: Ewelinaaa bardzo dziękujemy ,że się odezwałaś :Rose: Maxiu , do domu !
  6. odwiedzam Pusieńkę :) trzymam kciuki ,żeby wszystko ładnie się goiło.. jak na kocie.. chyba trzeba bazarki.... organizować :-?
  7. [quote name='Bogusik']Wykupiłam Rastusiowi 50 ogłoszeń.Linki do nich są wstawione na str.7 post 169.Są jeszcze aktualne bo z 18.05 Dobrze by było podać to osobie ogłaszającej,by zapobiec niepotrzebnemu dublowaniu.[/QUOTE] tak też zrobimy :) i wszystkie nasze ciepłe myśli , niech lecą do Rastusia...
  8. Napatrzeć się nie mogę - miód na serce... na usta ciśnie się .... Jamnicza Arystokracja :iloveyou:
  9. wszystko pod kontrolą... Sopluchna pilnuje.. żeby tych głasków było... sprawiedliwie :) a jeśli chodzi o czyszczenie ziębów, czy to będzie w narkozie ? czy też są inne sposoby ? ...
  10. masakra jakaś? czy koniec świata się zbliża ?:-(
  11. Piękna jest Dusia![url]https://lh4.googleusercontent.com/-W-eEp3DTE68/T8KC2usLn2I/AAAAAAAAAGA/gdymunsDPyw/s855/IMG_3039.JPG[/url] a kto tu jest z Dusieńką?[url]https://lh3.googleusercontent.com/-X9CpbjEIc1E/T8KDNPR0f0I/AAAAAAAAAGo/OZTY9i-7__U/s855/IMG_3043.JPG[/url]
  12. Zaglądam do Was z miziankami i życzeniami zdróweczka :Rose: znowu przeszła fala gorąca.. i od jutra chłodniej.. pewnie psiaki złapią oddech... Bianko bardzo mi zaimponowałaś < taka decyzja o adopcji, nawet takiego wcielonego diabełka jak Fiona jest nieodwracalna > jak się to czyta... WRACA WIARA W CZŁOWIEKA! :multi:
  13. Szukamy.. porozsyłałam zdjęcia suni.. hmmm cioteczki się pytają... jaki wet ...?, uśpi zdrowego psa..:hmmmm:
  14. Już dzisiaj wykupuję dla Rastiego pakiet 130 ogłoszeń,ale Anja o tekst ogłoszenia i zdjęcia to chyba Ciebie trzeba prosić czy tak?:roll: mam nadzieję ,że będzie Domek :thumbs:
  15. Dźwigam Mucielinkę :) :) :)
  16. tak wyglądają... Szczęśliwe psiaki :multi:
  17. pewnie ,że tak.. psem poszczujemy ! a co to za karma - jakiej firmy ?
  18. Jesteście Wspaniałe ! niestety ... nie na wszystko mamy wpływ.. ale jeszcze jest nadzieja... Nadzieja umiera ostatnia :modla: Cinek, do domu!!!
  19. Oby ! kciuki mocno zaciśnięte :kciuki: Pieszczochu, pokaż się !!!
  20. no ... fakt jak to ...:???: .. brak słów...
  21. Serce rośnie.. jak patrzę na te zdjęcia :Cool!: Boni .. co myślisz o tych lekach homeopatycznych , podobno są bardzo skuteczne ...
  22. no proszę .. miło się czyta :) mądry chłopak... tylko potrzebuje...znać swoje miejsce w stadzie ..:evil_lol::eviltong:;)
  23. Oby jak najwięcej takich zakończeń :bigcool::loveu::multi:
×
×
  • Create New...