-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
wielkie szukanie... zbieranie posłanek...Uważam za otwarte :) Bernadko tak bardzo bym chciała ,żeby się znalazł.... ktoś?! :helo:... kogo mogłabym przekonywać.. przekonywać...przekonywać! przyznam się szczerze że na początku... wszystko wydawało mi się o wiele łatwiejsze im dłużej jestem na dogo... widzę ,że nie wszystko jest takie proste:crazyeye:... i Ludzie???? ta ich pokręcona? nie zrozumiała? psychika?... nawet na niektórych znajomych ,przyjaciół i nawet krewnych? spojrzałam.... trochę inaczej!?
-
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
anica replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
Jak słodko.... spokój... stabilizacja... bezpieczeństwo...zaufanie... [IMG]http://images10.fotosik.pl/1747/5803a153670936a0gen.jpg[/IMG] -
a jak Ci powiem R(rrr)ulon... że mi się też.... oczy spociły! :oops: naprawdę....bez żadnego kadzenia :kiss_2:....
-
[quote name='keakea']Rulon mówi, że ma wenę (acoto?) :D[/QUOTE] [QUOTE]po mojemu BOMBA [/QUOTE] Wow Wow !!! .... MEGABOMBA :klacz::klacz::klacz::klacz::klacz: ale tak szybko :crazyeye:....taki talent ...niesamowita jesteś!:smilecol: toż to ...poetka Maria Pawlikowska Jasnorzewska... chyba?.... czy co?...
-
[quote name='keakea']O! :) To czekamy na dalsze wieści, także z DT. Jakby była potrzeba, deklaruję pomoc w ramach moich skromnych niestety :( możliwości. Chciałabym jakoś biedusiowi osłodzić te ciężkie chwile...a tak niewiele mogę :([/QUOTE] To dobrze ,że jesteś!!! :loveu::multi::loveu: a Twoje wiersze....
-
Jestem przekonana ,że Laleczka sama , podziękuje najpiękniej...:fadein: ale i my Dziękujemy Manatka :Rose: mam wielką nadzieję ,że pozostaniesz na dogo i będziemy miały wspaniałe wieści o Nowym ... Szczęśliwym życiu suni... jeszcze tylko... ten transport...
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
anica replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki... za całą trójkę... Toruś kochany , będzie dobrze... tak naprawdę to i tak będzie wybrany ten , któremu to przeznaczone :roll::p no przecież... wszystkie psy , nasze są! ;) -
Gapcia dom może mieć tylko jeden - zostaje u nas do końca świata!
anica replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']A ja dzisiaj spałam z Gangą na głowie i nie dało się jej ściągnąc, wbiła sie dosłownie wbiła. A oczy ze strachu na czubku głowy miała.[/QUOTE] a Jasia uciekła w nogi... i całą sobą... gotowa była do ucieczki!... tylko dokąd!!!! :scared: Gapiszonie Wszystkiego Najlepszego... ale wieści :laola: -
Wyżeł ?Sznaucer?Karma , albo schron ! POMOCY !!!
anica replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Co tam pieszczochu u Ciebie ?... mizianka... -
[quote name='ocelot']Dowiem się o probiotyki i leki. Ale mam lepszą wiadomość:):):) Pani na razie boi się go adoptować po rozmowie z lekarzem z Piotrkowa, ale... no właśnie ale nie może przestać o nim mysleć. wczoraj rozmawiałam z lekarzem weterynrii-chirurgiem, który leczył jej dwa jamniki. Marco w sobotę jedzie do niej na DT - przynajmniej na czas rekonwalescencji:) Muszę tylko dowiedzieć się czy w schronisku mają całą dokumentację medyczną, a jak nie to jakoś odebrać z Piotrkowa.[/QUOTE] Super wiadomość! :bigcool::bigcool::bigcool: czekam na informację... co robić z lekami? rano dzwoniłam do naszego weta i w tej chwili nie mają CLAMOXYL(antybiotyk) METACAM(przeciwbólowy,przeciwzapalny,przeciwgorączkowy) powiedział ,że mogą sprowadzić.. najprawdopodobniej na poniedziałek?! ale biorąc pod uwagę jeszcze wysyłkę z Wrocławia... będę już niepotrzebne Marco? tak powiedział ,to oczywiście przypuszczenia , jeśli jednak jest konieczność ,żeby Marco dostawał te leki... pisz a ja szybciutko zamawiam! czekam.....
-
Niewidomy Rasti któremu wykruszyły się deklaracje prosi o pomoc !
anica replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
i co.... i co? -
[quote name='ocelot']Tak Neris, ale ja liczylam caly czas na osobę ktora się zemną umawiała. pamietasz rozmawiałyśmy o tym. W niedzielę zadzwonilam, to się okazalo, że wizyty nie było, że będzie w tym tyg. Zresztą co rozumiem, byla w pracy i nie mogła rozmawiać. Nie chcę na hura wysłać tam tysiąc osób, bo wyjdzie z tego nagonka. Potrzebna mi osoba co powie a i zrobi b.[/QUOTE] jednak jesteś Wspaniała!:fadein::angel: Podziwiam....
-
odwiedzam Atoska :) czytam ze wzruszeniem... łza się w oku kręci.. wspaniale ,że chłopak ma swoje ciocie :loveu:
-
Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!
anica replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Kto ty jesteś jestem Cinek jamnik sliczny mistrzu minek szukam domu już dwa lata szukam domu i nie podobam się nikomu?[/QUOTE]:klacz::klacz::klacz::klacz::klacz: Isadoro , nie przestajesz zaskakiwać...to wiersze też piszesz ?.. Genialna dziewczyna.. -
Wikunia , piękna ,radosna naprawdę mała dama :smile: trzeba przyznać ,że wspaniałe masz wnusie Celiniu ... i jamniki wspaniałe :loveu: wcale się nie dziwię ,że też z domu nie chcesz się ruszać ... no przecież , masz swoje - psanatorium ;):lol: Piruś to ma podobne spojrzenie jak Jasia , prawda ? a Dumiś ...piękna dziewczyna z powabnym spojrzeniem [URL]http://images10.fotosik.pl/1709/34c635fcab51d409med.jpg[/URL] kokietka :smile: Witaj Ewuniu na świecie!:loveu:
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
O Matuniu!... jak tu powstrzymać łzy?.... czy ludzie? .... całkiem już serca nie mają? :-( -
Marco trzymaj się chłopaku , zdrowiej nam maleńki ... już teraz... z górki! :) leki spisałam jutro pójdę do weta i poproszę o wypisanie... aha ... Ocelot... całujemy.. całuj też Dominikę od nas.... jesteście WSPANIAŁE :calus::calus::calus:
-
Manatka ... mi się wydaje ,że tak młoda sunia jak Laleczka jest do ukształtowania... czy ułożenia jak mówią znawcy tematu ...czy dasz wiarę ,że ja byłam z Jasią u Weta(Jasieńka to sunia po przejściach była przywiązana do schroniska z guzem wielkości mandarynki ) ..,że coś się dzieje.. z łapkami i uszami .Sunia reagowała wręcz....skowytem? piskiem? nawet nie umiem tego nazwać?... tak było na początku!... wet mi wytłumaczył ,że to problemy behawioralne!? podobno w stadzie , samiec alfa jak chce przywołać do porządku ,niesfornego psa to łapie? atakuje właśnie uszy i łapy najczęściej ? i najprawdopodobniej Jasia tak reaguje na dotyk ...człowieka ,po tym co przeszła!... faktycznie na początku... nawet jak chciałam ją pogłaskać ...,to się kuliła i wyraźnie dotyk... nie sprawiał jej przyjemności.... minęło półtora roku... sunia przychodzi liże mnie po twarzy... tuli łepek do dłoni a wszystkie głaski.... aż czuć jak się pręży i poddaje całe ciałko ....to zupełnie inny pies! :loveu:..Jasienka w umowie adopcyjnej... ma wpisane 10lat a może mieć i więcej? do tego ogromny bagaż traumatycznych przeżyć!... zawsze będę przekonana ,że to od nas zależy... jak zachowuje się pies!