-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
|||| Jamniczka Foczka - CHORE ŁAPKI JUŻ W SWOIM DOMU. DZIęKUJEMY ||||
anica replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
i co....i co ? -
Zatem owocnego szkolenia i udanej podróży... poczekamy :bye: mizianka dla Sama..
-
Pajciu , maleńki szkrabie...gdyby tylko ktoś Ciebie wypatrzył... dotknął Twojej gładkiej jedwabistej sierściuchy.. poczuł Twój , pycholek w swojej dłoni... gdyby tylko... musimy czekać... musimy wierzyć!...
-
[quote name='ocelot']Nie chcę Wam robić nadziei, zresztą sobie też nie. Miałam wczoraj telefon o Marco. Pani z Warszawy, miała dwa jamniki, jeden dożył 20 lat. Dzisiaj będzie rozmawiać z nią doktor Dominika, żeby rzeczowo wszystko przekazać, da numer do doktora Skrzeka. Panią bardzo wzruszył jego los, co mi osobiście się podoba to-to, że mimo wzruszenia jest bardzo rozsądna i rzeczowa. jedno jest pewne, jak nie Marco to inny jamnik do niej trafi.[/QUOTE] nie mogę ... wykrztusić słowa...to , to... to .. zaciskamy kciuki :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:
-
ale i tak jest piękny... nawet taki chudzieńki.. wygięty i dłuuuugi na razie.. jamnicza myyyyszka [url]https://lh4.googleusercontent.com/-tq8Oy-DHL6c/T-D1W_h8GfI/AAAAAAAAGZY/qYNV_RKAy8U/s512/IMG_6303.JPG[/url] miejmy nadzieję że to stres...
-
Jak Amelka urosła .:loveu:..czy widzicie jaka śliczna dziewczynka :loveu:.. koniecznie Bernadko , zawiąż czerwoną wstążeczkę.. żeby nie zauroczyć musowo!.. to jak powiedziała Isadora.?.. Śliczna Amelka jak laleczka :loveu: Alez on ma zgrabną dupeczkę [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg849/scaled.php?server=849&filename=10062012114.jpg&res=landing[/IMG] [SIZE=5][B][URL="http://tiny.pl/hp5ss"][IMG]http://tiny.pl/hlh95[/IMG] [/URL][/B][/SIZE][URL="http://jamniki.eadopcje.org/start"][U][IMG]http://tiny.pl/hp56x[/IMG][/U][/URL] > zgadzam się w 100% :loveu:
-
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
anica replied to caromina's topic in Już w nowym domu
Miłe :loveu: z całego serca Wspaniałego domku Homerkowi życzę :fadein: zajrzę do chłopaka , zapoznam się z Homerkiem :p -
[quote name='KARLINADOMINIKA']ale cisza u Homercia:(((((Byłam dzisiaj u niego-biedak wymęczony upałami,ale przynajmniej juz tak w kolko nie biega...Dosc ładnie nawet dzisiaj chodził, chetnie zjadl michę mokrej karmy,przysmaczki i wędzone kurze łapki;))(swińskim uchem juz gardzi:) )no i tak się tuliłłłłłłłłłłłłłłłł.Co tydzień serce mi pęka jak go muszę w schronie zostawić.............on tak potrzebuje czlowieka:((((((((((((((((((((([/QUOTE].. przynajmniej dobrze ,że troszkę się uspokoił.... Witam Homerku :) bardzo dziękuję za wizytę u Jasieńki i odwiedzam również :) miło tu u Ciebie więc obiecuję zaglądać częściej...zapoznam się jeszcze z Tobą .. poczytam jak znajdę chwilkę ale już widzę ,że jesteś słodkim pieszczochem... chyba dobrze Ciebie ... tak na dzień dobry oceniłam ;) głaski na dobranoc...
- 542 replies
-
kochane biedactwo... jego wszystko boli , po tej operacji :-(... Kajcia po każdej operacji dostawała 2razy dziennie zastrzyk i jeszcze awaryjnie dostałam czopek do poopki (w razie gdyby zastrzyk nie wystarczał) ...i masz rację bidulek potrzebuje kogoś... kto głaskał by go po główce. :-(... czekamy na wiadomości.. i jeszcze może Dominika niech powie jak możemy pomóc Marco?...
-
>>> ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ teodor nareszcie w domu - dziękujemy ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ
anica replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
i ja też... łzy radości....bardzo wzruszające... piękne...zakończenie! Oby jak najwięcej takich wiadomości :multi::loveu::multi: tak ...Teodorek jest szczęśliwy... -
ja też myślę ,że młoda sunia szybko będzie szaleć z dzieci :) pewnie , będziecie musieli jej dać troszkę czasu... na poznanie się z Wami , ale przecież to dotyczy każdego pieska ,który pojawi się w domciu po raz pierwszy :) nio.. ja też proszę... spróbuj chociaż porozmawiać o Maxiu .. Pliiiiiissssss :) no zobacz sama.. jak się tu nie zakochać... [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/5499/pa310421i.jpg[/IMG]
-
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
anica replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wow :) posłuchałam z przyjemnością... wiele dobrego robicie.. i co ważne , to widać... ludzie chcą Was słuchać!.. Wiedza to potęga!... ale skoro... <30lat , przebijacie ten mur>.. to dobrze Wiecie jak rozmawiać z ludźmi.. mówić ,żeby słuchali :)... kilka ciepłych słów mówisz o dogomani.. i o Pelasi ,też wspominasz... :saint1: Wielki Szacun :Rose: -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Ło Matuniu.. jaka cudna! pewnie ktoś jej będzie szukał!... -
[quote name='keakea']A może Dominika zarejestrowałaby się na dogo i dołączyła do wątku Marco? Ocelot, zapytasz ją? Chcemy pomóc Marco w zdrowieniu, ale musimy wiedzieć dokładnie, jak to zrobić.[/QUOTE] podpisuję się pod tym :) może znajdzie chwilkę....
-
[quote name='malagos']To ze Marco jest w klatce, to akurat dobrze, bo ogranicza ruch. W domu też by musiał być w klatce. Ważne dla psa, by nie musiał się załatwiać pod siebie, bo to najgorszy stres.[/QUOTE] jeszcze większa ulga :lol:... czyli trzeba teraz chłopakowi zapewnić .. wyniesienie na siooo.. Dominiko cuuuudnie ,że jesteś!.... chyba się powtarzam ;)...
-
Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!
anica replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='ciumaszek1']Niemożliwe!!!!Co to za ludzie???Biedny Cinuś ale do takiego domku lepiej,że nie pojechał.Oby ten szczeniaczek nie podzielił losu psiaczków w potrzebie bo ludzie,którzy postępują w ten sposób nie kochają psiaczków,to dla nich tylko maskotki,chwilowa zachcianka.[/QUOTE] co za ludzie???? może Cinek wcale nie taki pechowiec!? może to już trzeba się martwić o tego szczeniaczka :ices_bla: :shake::shake::shake: moją wpłatę zaksięgujcie tak jak uważacie za słuszne... -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='yunona']Chyba do admina forum, ale najpierw będziesz czekać aż się post pokaże , bo recenzja (ha, ha jakbyśmy nie wiem o czym pisały) a potem albo będzie odpowiedź (może się nie wkurzysz :eviltong: ) albo jej nie będzie wcale. Kto nie ryzykuje , ten nie jedzie - jak mawiają co poniektórzy :diabloti:[/QUOTE].. też tak myślę :) Dzięki Taks , spróbuję " kontakt " tak właśnie o tym mówił informatyk , że temat z tymi zabezpieczeniami???? długi??? pokręcony???? i jeszcze złożony... ja też nie chwytam tego dokładnie ale też... jakoś tak to było??? do każdego opragramowania czy programu można dostosować , w miarę odpowiedni system zabezpieczeń .. chyba tak ??? ja mam tylko avasta darmowego i spybota ... właśnie z plusa nie zgodziłam się na program zabezpieczający , bo podobno bardzo spowalnia???... im więcej mi tłumaczą tym chyba mniej rozumiem?! ... tej informatyki :hmmmm: -
Wiesz Wspaniała jesteś!:fadein: pewnie dla tego nas to tak bardzo rozbawiło ... bo nie jesteś! panikarą.... :-D no i znowu głośny śmiech! ... trzeba było teraz ... zobaczyć minę mojego kolegi , i jak na mnie spojrzał ?! :wink::cool3: całuję całą Wspaniałą Rodzinkę Ludzkojamniczą :calus:
-
[quote name='yunona']Pajcio, spokojnie czeka.:lol: a my cię odwiedzamy i mocno psitulamy :calus:[/QUOTE] i jeszcze mocno kciuki trzymamy :kciuki:
-
i super :) my też z przyjemnością , zobaczymy Laleczkę! :fadein:
-
śliczny pycholek! słodka sunia... tylko... niestety.. oczki smutne :sad:.. <oczy są oknami duszy> tak bardzo widać to u Koduni ale po tym co przeszła... było by dziwne , gdyby było inaczej! i tak widać ,że twarda z niej baba! i nie poddaje się :cool: .. moja Jasieńka jest półtora roku z nami...i jeszcze walczymy z demonami przeszłości... ehhh pewne lęki.. wydaje mi się... pozostaną na zawsze!... po tym co poznałam na dogo :crazyeye:... jak ludzie potrafią podziękować naszym Bracią Mniejszym za ich bezwarunkową miłość ,wierność , oddanie nie jestem zszokowana jak kiedyś na początku... ale też nie jestem w stanie pogodzić się z tym NIGDY! ... Kodusia jest wyjątkową sunią i wierzę ,że znajdzie wspaniały domek na jaki zasługuje!...potrafi dziewczyna chwycić za serce :fadein: