-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
przynajmniej tu się udało...
-
czy istnieje taka możliwość , żeby Marco pozostał w klinice np przez pierwszy tydzień.. ten chyba najtrudniejszy .. ile to by kosztowało ? rozważam pokrycie kosztów? ... obawiam się ,że po tak poważnej operacji .. no przynajmniej te parę dni.. powinien być pod specjalistyczną opieką .. proszę spytaj lekarza?...
-
>>> ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ teodor nareszcie w domu - dziękujemy ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ
anica replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Bądź już zawsze szczęśliwy Teodorku ! no ... chłopcy sobie ustalą... kto tu rządzi... i będzie dobrze..:evil_lol::lol: prawdziwa , szczęśliwa rodzina - naprawdę nie mogliśmy sobie lepiej wymarzyć! ...wszystko jest jak być powinno :loveu::multi::loveu: i jak dla mnie... to bardzo na czasie te wspaniałe wieści...ehhh .. lepiej nie! ..teraz ...,cieszmy się Twoim szczęściem ślicznoto nasza :multi: a może .. tak czasem... jak znajdziesz chwilkę , to odwiedzisz nas Teodorku ? :lol:.. -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
anica replied to caromina's topic in Już w nowym domu
Szukałam domku dla Marco...i ...mam mieszane odczucia jeśli chodzi o ocenę... ale może lepiej zapiszę ten link... nie wygląda to dobrze ,tym bardziej ,że jednak oprócz opisów ,postów ,zaświadczeń lekarza są zdjęcia i filmy.. może kto będzie chciał ,to zajrzy i sam wyrobi sobie zdanie którego jestem bardzo ciekawa? ... coś nie mogę sobie znaleźć miejsca?... jakoś niespokojna? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226898-Zmęczona-mamusia-z-pseudo-prosi-o-pomoc-i-DS!-Dług-285-46-pln-z-każdym-dniem-rośnie!/page8"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226898-Zmęczona-mamusia-z-pseudo-prosi-o-pomoc-i-DS!-Dług-285-46-pln-z-każdym-dniem-rośnie!/page8[/URL] -
jestem u Sama , bieda straszna :-( muszę się trochę ogarnąć z wydatkami.. ale chyba pomóc , będę mogła pod koniec czerwca dopiero...
-
jestem u Marco.. cały czas myślę o chłopaku..:-( i transportu dla Sama też szukam... i nic :-( to Euro... Ocelot.. Pako... też trzymam kciuki za wizytę poadopcyjną... boję się ...
-
O rety!!! ale gorąco tu... czasem tak się zdarza ,że nerwy puszczą ...ale może lepiej wszystkie siły skierować na znalezienie dla suni wspaniałego domku... , podczytuję wątek i widzę ,że odwaliłyście ciotki ,Kawał wspaniałej roboty - Szacun! i tak.. tylko na koniec.. w różnych sytuacjach , nasze reakcje mogą być diametralnie różne... uważam ,że jestem osobą kulturalną i mówię Dzień dobry!... ostatnio okazało się ,że nie zawsze!.. bardzo zdenerwował mnie klient , następny który wszedł ... powtarzam do pani -Dzień dobry!... w stresie , nawet nie usłyszałam!... co czuła Koda?... w nowym otoczeniu?... środowisku?...ludziach czy ich ,dla niej nowych zachowaniach?... płakać mi się chce....że nie wszyscy to rozumieją :-(
-
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
anica replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tak jakby... przyciągała do siebie... Pelasiu.... -
i ja jestem Pajciu... wszystkie ciotki , przy Tobie Księciuniu :) zapowiada się piękny łykend ,wspaniałego spacerku życzę ,fajnie ,że jest ten lasek :lol:
-
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
anica replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
tak.. tak... dzisiaj kibicujemy! :) -
Muciu odwiedzam i takie dobre wiadomości :) no jest coraz lepiej..
-
[quote name='phase']Kiedyś przeczytałam cytat: "czas nie leczy ran, on przyzwyczaja nas do bólu" .[/QUOTE] nie słyszałam tego ,ale to jest prawdziwe!... dobrze ,że jesteście ciotki... takie same .. podobne.. bo ja już parę razy usłyszałam .. trzy.. cztery ... lata żałoby??? to nie jest normalne! lepiej idź , do psychologa!.. teraz już , nie rozmawiam! ... ale jest dogo... jesteście Wy! no jak można ,zapomnieć???????????????????????........................
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
anica replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
no to trzymamy kciuki :) -
>>> ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ teodor nareszcie w domu - dziękujemy ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ
anica replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
jestem pewna ,że będzie dobrze , Teodor mądrala wie już ,że to jego domek :grins::loveu: jamniki to przecież te.. najmądrzejsze ;):eviltong::lol:( ale tak naprawdę ,to wydaje mi się ,że gdzieś tam głęboko.. wiedzą to! wyczuwają telepatycznie? ...wiadomo im ,bardziej traumatyczne przejścia , mają za sobą ,tym dłużej to trwa... ale wiedzą... to coś.. chyba tak... jak z miłością od pierwszego wejrzenia :fadein::smile::lol: ... -
[quote name='keakea']Sama kurka jak go czytam to mi mokro w oczy, może powinnam pisać romanse i scenariusze do melodramatów :)[/QUOTE] lepiej nie kochana nasza :oops::roll:.. tutaj ,potrzebny jest Twój talent bardzo ..bardzo... a ludzie?... dadzą sobie radę.. :eviltong:;):p
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
O rety!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co robić??? nie wiem??? też obiecuję ,dołożyć na DT ,jeśli taki się znajdzie ? założyć wątek też chyba , może ktoś kto ma dostęp do informacji na bieżąco i zdjęcia ??? i jeszcze ta cisza.. tu... POMOCY!!!!!!!!!!!!!!:help1: -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Suuuuuuuuuuuuuuuper Fota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! masz rację Nutusiu , przy takich kibicach musi się udać :happy1: -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
anica replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iljova']Może zechce kto zobaczyć ? [URL]http://www.youtube.com/watch?v=oC8ZK6m6_-M&feature=youtu.be[/URL][/QUOTE] głębokie... zadumałam się..