Jump to content
Dogomania

pikola

Members
  • Posts

    7071
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pikola

  1. Norusiu kochana,choc sie nie udzielam na watku, caly czas jestem serduszkiem z toba.Bardzo duuuuuuuzo ZDROWKA ci zycze kochana perelko..
  2. Alez piekny chlopak sie z Rastiego zrobil.Dobrze ze szczuply jest,jest akurat.Dobranoc Rasti:lol:
  3. O tak.Wspanialego domku chlopcy wam zycze..
  4. Zagladam do pieknego,a tu tak cichutko..Spij spokojnie Tymonku..
  5. Witam Tobinia i Cioteczki po dluzszej przerwie.Tobiniu ,serce mi sie raduje jak patrze na ciebie.Ale nam wypiekniales:loveu::loveu::loveu:
  6. [quote name='jaanna019']No tak jakoś okazało się, że większość ludzi dzwoniła ze Śląska, z nad morza albo z Wielkopolski. Z naszego terenu był jeden telefon w tonie: "Pani, to by jego wziął do budy"[/QUOTE]Do budy to niech sie sam przywiaze:chainsaw::2gunfire::snipersm:
  7. Ja tak wlasnie zrozumialam,jemu wlasnego kacika trzeba i ludzia ktory dalby mu milosc.Tylko tyle...i pewnie az tyle, bo tych bid przybywa w zastraszajacym tempie.:shake:
  8. To lepszego domku nie jestem w stanie sobie wyobrazic niz u Ihabe.Sama bym go wziela ,ale wtedy to ja bym byla bezdomna..Totek potrzebuje milosci,on nie jest chory,znika w tej schroniskowej rzeczywistosci z tesknoty za czlowiekiem..A tak na marginesie,wydaje mi sie ze wlasnie po to tu jestesmy,po to zeby ratowac..
  9. Zajrzyjcie prosze do Totusia z mojego banerka.Jak nic nie znajdziemy to zostanie uspiony..:placz:Przepraszam cie Tobisiu.
  10. Napisalam do Fiery,u niej jest Malinka,proponowala tez DTdla Leosia szkielecika, moze wzielaby Totusia.Zobaczymy,przeciez to taka malizna..Ciagle mysle jak pomoc..
  11. :kciuki::kciuki:Trzymam ,zeby domek wypalil:kciuki:
  12. [quote name='ewatonieja'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/208737-potrzebne-pilnie-pieniazki-na-DT-dla-suni-i-7-malych./page5"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/5935/beznazwy1izp.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]Dziekujemy:lol:
  13. Ona powinna miec swego pana i swoj dom,tylko skad te domy brac?
  14. I ja tez zagladam do cudnego..
  15. Tak to jest jej teren i ona go pilnuje,w jej mniemaniu oczywiscie.Niedobrze i co tu robic..
  16. [quote name='Ajula']śliczne chłopaczki :loveu: aż się chce takiego mieć[/QUOTE]Nie ma sie co zastanawiac w takim razie:lol:Tylko brac;)
  17. Kochany,wreszcie ma brzuszek pelny,glaski,towarzystwo..Tak dlugo musial na to czekac,na szczescie sie doczekal.Czekamy na fotki:lol:
  18. Jestem na zaproszenie Unixeny i musze poczytac..
×
×
  • Create New...