-
Posts
7071 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pikola
-
To ja tez sie przywitam z Cioteczkami i Partyzantem:lol:
-
[quote name='Iljova']No wiesz Marycha !!!!!!!!!!!!!!!! Kalafiory ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! JAK MOŻESZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to śliczne puchate kuleczki takie mnóstwo puchatków, a nie żadne kalafiory !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Potrzebne mi konto do wplat na sunię i maluchy Na fb jest osoba która chce coś wpłacić[/QUOTE]I jak wyslalas to konto czy Ci podeslac:lol:
-
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
pikola replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
Dziekuje za zaproszenie ale juz nie dam rady nawet jednorazowej.:shake:Przepraszam, ale tylko dzis dostalam zaproszenia na 3 watki.. -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
pikola replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Dziekuje za zaproszenie.Stalej nie moge dac, choc bardzo bym chciala bo takie kundelki bliskie memu sercu:shake:Jednorazowo moge tylko 20zl:oops:w przyszlym tyg.jak bede wysylac stale i inne jednorazowe. -
Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!
pikola replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Cudo!Tylko tulic! -
Nikt nawet miski wody nie podał. Uratowany.Toto za TM*
pikola replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tez wplace grosika na transport Totulka ale dopiero w przyszlym tygodniu jak bede wysylac dekl.stale i jednorazowe. -
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
pikola replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
To czekamy na fotki:lol: -
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
pikola replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Super.A mozna prosic link do wydarzenia:lol: -
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
pikola replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Dobranoc Kuleczku. -
[quote name='Basia1968']nie nie skończy się - gdybym była twardzielem to bym po prostu olała wszystkie psy, koty i inne czworonogi. Ale nie jestem, kocham te stworzenia i nawet to, że jak w przypadku Dinusia - nie ma juz psina miejsca bo nie ma kasy - ja stanę na głowie i znajdę mu lokum. Ktoś powie zapewne - to po cholerę się za to bierzesz jak nie masz mozliwośći??? a dlatego, że może się uda, może znajdzie się rozwiązanie, może ktoś pomoże! Jeśli doczekam się swojego terenu i miejsca na prztrzymywanie psiaków gwarantuje, że co najmniej 10 psiaków będzie u mnie za free mieszkać! Będę zbierac po nich gówna z przyjemnością, karmić je z przyjemnością, doglądać z przyjemnością i będę je kochać!!!!! Jestem rozżalona niesamowicie!!!! Jest mi ciężko!! Ale pojebać to co ja czuję teraz szukamy kasy!! bo od tego zależy życie psinki![/QUOTE]:happy1::happy1::happy1:
-
Czy to sie kiedys skonczy:-(
-
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
pikola replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Juz odetkana.:lol: -
Ja mysle ze z czlowiekiem sie bedzie mozna dogadac.Nie wierze w inna opcje..
-
Ide porozsylac.
-
Basiu nie martw sie .DAMY RADE.!
-
Tylko 600 i wywalaja psa:shake:Prosze numer konta w przyszlym tygodniu przelewam dekl.to wplace tez grosika na Dina.Kto jeszcze-trza bide ratowac!
-
[quote name='agusiazet']Bardzo paskudne:( Tak jest tylko wtedy, gdy hotel dla psów to tylko biznes:( Jaki dług ma Dino? Gdzie jest jakieś rozliczenie z hotelu, na której stronie?[/QUOTE]Jestem z watku bezdomnego onka i tez ponawiam pytanie.
-
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
pikola replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Kerian']Mam wieści o Franiu :) Właśnie rozmawiałam z Panią, u której przebywa. Jesteśmy umówione, że jutro po pracy odwiedzę go :) Zapytam o szczepienia i inne sprawy. Pani bardzo przywiązała się do Frania, mówi, że jest wspaniałym psem. Problem polega na tym, że wyjeżdża na 2 miesiące do USA. Wypytam czy byłaby szansa, żeby u Niej został. Wtedy musiałybyśmy znaleźć mu DT na te 2 miesiące.[/QUOTE]To jutro czekamy na wiesci:lol:I duuuuuuuuuuuuzo fotek Franiuchny prosimy;)