Jump to content
Dogomania

pikola

Members
  • Posts

    7071
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pikola

  1. To ja tez sie przywitam z Cioteczkami i Partyzantem:lol:
  2. [quote name='Iljova']No wiesz Marycha !!!!!!!!!!!!!!!! Kalafiory ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! JAK MOŻESZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to śliczne puchate kuleczki takie mnóstwo puchatków, a nie żadne kalafiory !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Potrzebne mi konto do wplat na sunię i maluchy Na fb jest osoba która chce coś wpłacić[/QUOTE]I jak wyslalas to konto czy Ci podeslac:lol:
  3. Dziekuje za zaproszenie ale juz nie dam rady nawet jednorazowej.:shake:Przepraszam, ale tylko dzis dostalam zaproszenia na 3 watki..
  4. Dziekuje za zaproszenie.Stalej nie moge dac, choc bardzo bym chciala bo takie kundelki bliskie memu sercu:shake:Jednorazowo moge tylko 20zl:oops:w przyszlym tyg.jak bede wysylac stale i inne jednorazowe.
  5. Tez wplace grosika na transport Totulka ale dopiero w przyszlym tygodniu jak bede wysylac dekl.stale i jednorazowe.
  6. Super.A mozna prosic link do wydarzenia:lol:
  7. Joszka-cudko,Abra-fantastyczna i nic sobie nie robiaca z warkotow Joszki:evil_lol:Reszta psiakow -bajka.Dawno sie tak nie usmialam:lol:
  8. [quote name='Basia1968']nie nie skończy się - gdybym była twardzielem to bym po prostu olała wszystkie psy, koty i inne czworonogi. Ale nie jestem, kocham te stworzenia i nawet to, że jak w przypadku Dinusia - nie ma juz psina miejsca bo nie ma kasy - ja stanę na głowie i znajdę mu lokum. Ktoś powie zapewne - to po cholerę się za to bierzesz jak nie masz mozliwośći??? a dlatego, że może się uda, może znajdzie się rozwiązanie, może ktoś pomoże! Jeśli doczekam się swojego terenu i miejsca na prztrzymywanie psiaków gwarantuje, że co najmniej 10 psiaków będzie u mnie za free mieszkać! Będę zbierac po nich gówna z przyjemnością, karmić je z przyjemnością, doglądać z przyjemnością i będę je kochać!!!!! Jestem rozżalona niesamowicie!!!! Jest mi ciężko!! Ale pojebać to co ja czuję teraz szukamy kasy!! bo od tego zależy życie psinki![/QUOTE]:happy1::happy1::happy1:
  9. Czy to sie kiedys skonczy:-(
  10. Przepraszam Leosiu,ale Dina chca wyrzucic z hotelu.ZAJRZYJCIE PROSZE I ROZSYLAJCIE. [B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192501-Maluszek-Dino-ju%C5%BC-u-Jamora%21-wsparcie-duchowe-i-nie-tylko-mile-widziane"]Maluszek Dino już u Jamora! wsparcie duchowe i nie tylko mile widziane[/URL][/B]
  11. Norusiu przepraszam ale tu chca Dina wyrzucic z hotelu.ZAJRZYJCIE PROSZE I ROZSYLAJCIE. Maluszek Dino już u Jamora! wsparcie duchowe i nie tylko mile widziane
  12. Ja mysle ze z czlowiekiem sie bedzie mozna dogadac.Nie wierze w inna opcje..
  13. Basiu nie martw sie .DAMY RADE.!
  14. Tylko 600 i wywalaja psa:shake:Prosze numer konta w przyszlym tygodniu przelewam dekl.to wplace tez grosika na Dina.Kto jeszcze-trza bide ratowac!
  15. [quote name='agusiazet']Bardzo paskudne:( Tak jest tylko wtedy, gdy hotel dla psów to tylko biznes:( Jaki dług ma Dino? Gdzie jest jakieś rozliczenie z hotelu, na której stronie?[/QUOTE]Jestem z watku bezdomnego onka i tez ponawiam pytanie.
  16. [quote name='Kerian']Mam wieści o Franiu :) Właśnie rozmawiałam z Panią, u której przebywa. Jesteśmy umówione, że jutro po pracy odwiedzę go :) Zapytam o szczepienia i inne sprawy. Pani bardzo przywiązała się do Frania, mówi, że jest wspaniałym psem. Problem polega na tym, że wyjeżdża na 2 miesiące do USA. Wypytam czy byłaby szansa, żeby u Niej został. Wtedy musiałybyśmy znaleźć mu DT na te 2 miesiące.[/QUOTE]To jutro czekamy na wiesci:lol:I duuuuuuuuuuuuzo fotek Franiuchny prosimy;)
×
×
  • Create New...