Jump to content
Dogomania

pikola

Members
  • Posts

    7071
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pikola

  1. Jestem na zaproszenie, ale finansowo nie pomoge niestety..za duzo tego nieszczescia a za malo pieniazkow:-(
  2. Marysiu my tu pitu,pitu a trzeba Agnieszce pomoc watek rozsylac.Pomozesz?Niech caly swiat sie dowie o cudownej mamusce i 7 barylkach!
  3. Ja tez jestem calym sercem z Dropsikiem,bylam od poczatku i bede az znajdzie DS.I mam takie maciupkie marzenie -Dropsiu STAN NA TYCH NOZKACH.!Prosze..
  4. Moja tez jest oczywiscie najpiekniejsza,najmadrzejsza i wogole naj,naj.A tak po prawdzie to wszystko to prawda i niech mi ktos powie ze nie:olympic:
  5. Marysiu bo takich suczynek jak nasze i Misia to mnoooooogo jest,one takie niby zwyczajne, ale jak kochaja..;)
  6. Nawet nie wiem co napisac,rece opadaja.Jedyna nadzieja w tym, ze moze uda sie go zlapac..Mam nadzieje ze nie jest tak zle jak piszesz:shake:
  7. Super,to czekamy.Pewnie przez te upaly to nawet apetycik Tobiniowi nie dopisuje.Moja czerwcowa za chlopakow juz wyslana i pewnie juz na koncie jest.
  8. To fajnie ,szybko,dzis wyslane.Owieczko dziekujemy za fotki.MISIA JEST CUDNA.Podobna do mojej suczynki.
  9. Chcialabym miec taka moc..Pewnie nie tylko ja.Naprawde Nuka musi opuscic zajezdnie?
  10. Tobiniu jak ci tam u p.Henia?Bardzo mocno przytulam mojego ulubienca..
  11. [quote name='luka1']Ruda sunia będzie miała zabieg w środę. Po zabiegu wróci do domu. Tymczasem rośnie problem z Nuką. Wygląda na to, że chcą się jej pozbyć z bazy autobusowej. Nie wiadomo czy nie trzeba jej szukać domu - a właściwie wiadomo, tylko gadzia próbuje łagodzić sytuację. Jak długo jej się to będzie udawać? nie wiadomo. Tymczasem wczoraj gromadka gadzi powiększyła się o chorego kota. Wywlokła go spod samochodów. Siedział tam zaropiały, kichający, wychudzony. No i się nie oparła -zawiozła do weta i teraz go ma. A MÓWIŁAM ŻEBY SIĘ NIE ROZGLĄDAŁA !!!!!! ( swoją drogą z czego ona żyje skoro ciągle siedzi u weta :evil_lol:)[/QUOTE]Dlaczego?skad te domki brac..
  12. Jakie to wszystko niesprawiedliwe..Dobrze ze bidulek ma choc Was.
  13. Boże Ojcze, Panie Wszelkiego Stworzenia w tę noc Narodzenia Twego Syna prosimy Cię: od kopnięć od ciosów łopatą od razów kijami od przekleństw i pomstowań wybaw nas Panie... od głodu i zimna od wiatru i śniegu od skwaru i pragnienia wybaw nas Panie... od drutu kolczastego od łańcucha na szyi wybaw nas Panie... od okrucieństwa dzieci wybaw nas Panie... za nasze wykłute oczy za wybite zęby, połamane żebra i nogi rozpłatane brzuchy wybacz im Panie... Matko Boża, Opiekunko każdego bezdomnego stworzenia wstaw się za nami... za podpalone za uduszone za powieszone za zagłodzone za skatowane spływające krwią strzępy, co były zwierzęciem za zamęczone dla nauki, za wszystkie ofiary ludzkiego bestialstwa módl się o Pani... za skomlące z trwogi za jęczące z bólu za pragnące miłości za umierające w męce módl się o Pani... Opiekunów, co dom dzielić beda z nami i chleb i posłanie i dzień swój każdy, po nasze skonanie racz dać nam Panie... ugaś pragnienie, ucisz cierpienie i miej nas w Swojej opiece W godzinie śmierci człowieka.... wybacz mu Panie. Krystyna Sroczyńska
  14. Prosze o numer konta,to wspaniale co Agnieszka zrobila dla tej rodzinki.!
  15. [B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT] [B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB. "Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to C.Lukasz lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B] [/INDENT]
  16. [B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT] [B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB. "Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to C. Lukasz lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B] [/INDENT]
×
×
  • Create New...