-
Posts
7071 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pikola
-
Hugo w PDT uczy się życia z człowiekiem, Boss ma dom
pikola replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie, ale finansowo nie pomoge niestety..za duzo tego nieszczescia a za malo pieniazkow:-( -
Nikt nawet miski wody nie podał. Uratowany.Toto za TM*
pikola replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja tez..:shake: -
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
pikola replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Ale cudko.Zapisuje.. -
Chcialabym miec taka moc..Pewnie nie tylko ja.Naprawde Nuka musi opuscic zajezdnie?
-
[quote name='luka1']Ruda sunia będzie miała zabieg w środę. Po zabiegu wróci do domu. Tymczasem rośnie problem z Nuką. Wygląda na to, że chcą się jej pozbyć z bazy autobusowej. Nie wiadomo czy nie trzeba jej szukać domu - a właściwie wiadomo, tylko gadzia próbuje łagodzić sytuację. Jak długo jej się to będzie udawać? nie wiadomo. Tymczasem wczoraj gromadka gadzi powiększyła się o chorego kota. Wywlokła go spod samochodów. Siedział tam zaropiały, kichający, wychudzony. No i się nie oparła -zawiozła do weta i teraz go ma. A MÓWIŁAM ŻEBY SIĘ NIE ROZGLĄDAŁA !!!!!! ( swoją drogą z czego ona żyje skoro ciągle siedzi u weta :evil_lol:)[/QUOTE]Dlaczego?skad te domki brac..
-
Nikt nawet miski wody nie podał. Uratowany.Toto za TM*
pikola replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jakie to wszystko niesprawiedliwe..Dobrze ze bidulek ma choc Was. -
Boże Ojcze, Panie Wszelkiego Stworzenia w tę noc Narodzenia Twego Syna prosimy Cię: od kopnięć od ciosów łopatą od razów kijami od przekleństw i pomstowań wybaw nas Panie... od głodu i zimna od wiatru i śniegu od skwaru i pragnienia wybaw nas Panie... od drutu kolczastego od łańcucha na szyi wybaw nas Panie... od okrucieństwa dzieci wybaw nas Panie... za nasze wykłute oczy za wybite zęby, połamane żebra i nogi rozpłatane brzuchy wybacz im Panie... Matko Boża, Opiekunko każdego bezdomnego stworzenia wstaw się za nami... za podpalone za uduszone za powieszone za zagłodzone za skatowane spływające krwią strzępy, co były zwierzęciem za zamęczone dla nauki, za wszystkie ofiary ludzkiego bestialstwa módl się o Pani... za skomlące z trwogi za jęczące z bólu za pragnące miłości za umierające w męce módl się o Pani... Opiekunów, co dom dzielić beda z nami i chleb i posłanie i dzień swój każdy, po nasze skonanie racz dać nam Panie... ugaś pragnienie, ucisz cierpienie i miej nas w Swojej opiece W godzinie śmierci człowieka.... wybacz mu Panie. Krystyna Sroczyńska
-
Mała terierkowata sunia bez oczka, gryziona w boksie - MA ZAPEWNIONY DS!
pikola replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Napisane ze zapewniony DS.. -
[B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT] [B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB. "Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to C.Lukasz lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B] [/INDENT]
-
[B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT] [B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB. "Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to C. Lukasz lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B] [/INDENT]