Jump to content
Dogomania

pikola

Members
  • Posts

    7071
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pikola

  1. Napisał Cleo2008 Poza tym mam zwyczaj walki do konca, az do wyczerpania mozliwosci. Zrobilysmy to?Jestem tego samego zdania.
  2. Jak dobrze ze Lisio juz u Cioteczki.Kamien z serca.Prosze wymiziac Liska od ciotki Pikoli.
  3. Witam,jestem na zaproszenie.Prosze o numer konta,wspomoge Tymulka ile bede mogla.Kocham takie kudlatki.Tymeczku wytrzymaj jeszcze troszeczke,Cioteczki robia co moga.
  4. To co Cioteczki postanowilyscie?Super ze Lisieczek ma wybür:multi:Moze warto byloby panstwu z Warszawy zaufac?Tyle Cioteczek ze stolicy,zawsze ktos mialby na Lisia oko,a taka dluga podrüz to tez stres dla maluszka.
  5. Cudowne wiadomosci.Teraz juz jestes bezpieczny Lisiu a to wszystko dzieki Cioteczkom.Chyle czola dla Waszej ciezkiej pracy.Walcz lisieczku,WALCZ!!!
  6. Takie slodziaki ktos wyrzucil.Co sie dzieje z tymi ludzmi.Bedzie dobrze Lusiu dla ciebie tez zaswieci sloneczko i bedziesz miala swojego kochajacego cie ludzia.
  7. Pieniazki juz wyslane.Inaczej nie potrafie niestety pomüc.Serce peka gdzie nie zajze to wiekszy dramat.:-(Przepraszam za pisownie ale mam taka klawiature.:shake:
  8. Jaka bida.Prosze o numer konta.
×
×
  • Create New...