Jump to content
Dogomania

pikola

Members
  • Posts

    7071
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pikola

  1. [B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT] [B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB. "Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to C.Lukasz lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B] [/INDENT]
  2. OSTRZEŻENIE z FB. "Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to C.Lukasz lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"
  3. OSTRZEŻENIE z FB. "Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to C.Lukasz lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"
  4. [B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT] [B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB. "Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to C. Lukasz lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B] [/INDENT]
  5. [B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B][INDENT] [B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB. "Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to C. Lukasz lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B] [/INDENT]
  6. [B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT] [B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB. "Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to C. Lukasz lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B] [/INDENT]
  7. [B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT] [B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB. "Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to C. Lukasz lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B] [/INDENT]
  8. Jejku taka malizna,toz Totus by nawet wiele miejsca nie zajal.Domki odezwijcie sie, on tak potrzebuje milosci czlowieka..A jakie wierne sa takie psiaki,sama mam bezdomniaki to wiem..
  9. Faktycznie Marysiu, przeciez Ty z Lodzi.Ze tez nie pomyslalam..
  10. Tez sobie zapisze..panna piekna jest.
  11. Ja tez sie deklarowalam ze jak bedzie zbiorka to wplace.Wczesniej prosilam o numer konta ale nie dostalam.Wiec ponawiam..;)
  12. Ten link jest dobry.Zapytaj tez Dusje. [B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207599-Wycofane-airedale-terriery-na-%C5%82a%C5%84cuchach-%21-Zbieramy-na-hotel-%21%21%21%21%21%21?highlight=wycofane"]Wycofane airedale terriery na łańcuchach ! [/URL][/B]
  13. Psiaki z tego watku trafily do hoteliku do Owieczki.Tam psiaki naprawde maja dobrze [B] Wycofane airedale terriery na łańcuchach ! Zbieramy na hotel !!!!!! [/B]
  14. Nie ma chyba nic gorszego od umierania z glodu.:placz:TY BANDYTO- ZYCZE CI TEGO SAMEGO!!!Tez kiedys bedziesz stary..Przepraszam jesli kogos urazilam, ale musialam to napisac.
  15. [quote name='jaanna019']Historią naszego Asa zainteresował się superekspres i fakt. Oby przyniosło to psu najlepszego pana pod słońcem.[/QUOTE]Oby..kciuki zaciskam.
  16. [quote name='Kava']najlepiej jakby parami wyszli.....kazdy do swojego ma sie rozumiec..... a wiec zolnierze ustawiac sie parami.... Fox z Tobim i Misiu z Tobim albo Fox z Misiem.... albo najlepiej to ustawcie sie trojkami... i marsz do domkow....[/QUOTE]Nie no padne:roflt::roflt::roflt:Juz widze ta druzyne:megagrin::megagrin::megagrin:
  17. [quote name='Annica']Chyba jedyne, co mi pozostaje, to poprosić moderatorów o zamknięcie tego wątku... Są to sprawy, które powinny być załatwiane między osobami w sprawę "zamieszanymi", a nie przy wszystkich, bo tutaj można napisać i powiedzieć wszystko, a każdy będzie miał swoją wersję...[/QUOTE]Tez tak uwazam.Dajcie juz spokoj.To wszystko naprawde nie pomoze zwierzakom a tylko zaszkodzi.Cieszmy sie z tego ze jeszcze jedno zycie zostalo uratowane ,w kolejce czekaja nastepne..I skupmy sie na tym prosze.
  18. [quote name='Felka z Bagien']A ja mam następne 50PLN dla Dropsika:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: Bo dziś są moje urodziny i dostaję w pracy zamiast prezentów, "kopertkę dla zwierzaków":multi: w prezencie![/QUOTE]Wszystkiego Najlepszego!:new-bday::tort::BIG:
×
×
  • Create New...