-
Posts
7071 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pikola
-
10 lat na ŁAŃCUCHU--SZKIELET,chora.. MA DOM
pikola replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT] [B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB. "Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to C.Lukasz lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B] [/INDENT] -
OSTRZEŻENIE z FB. "Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to C.Lukasz lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"
-
OSTRZEŻENIE z FB. "Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to C.Lukasz lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"
-
Zmasakrowany Kazio ma dom, dziękujemy wszystkim za pomoc
pikola replied to Annica's topic in Już w nowym domu
[B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT] [B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB. "Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to C. Lukasz lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B] [/INDENT] -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
pikola replied to hanek's topic in Już w nowym domu
[B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B][INDENT] [B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB. "Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to C. Lukasz lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B] [/INDENT] -
[B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT] [B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB. "Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to C. Lukasz lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B] [/INDENT]
-
[B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT] [B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB. "Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to C. Lukasz lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B] [/INDENT]
-
Nikt nawet miski wody nie podał. Uratowany.Toto za TM*
pikola replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jejku taka malizna,toz Totus by nawet wiele miejsca nie zajal.Domki odezwijcie sie, on tak potrzebuje milosci czlowieka..A jakie wierne sa takie psiaki,sama mam bezdomniaki to wiem.. -
Foxiku hopsaj do gory!
-
Julia suczka wyciągnięta z azylu, znalazła nowy dom!!!!
pikola replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
Tez sobie zapisze..panna piekna jest. -
Najwierniejszy z wiernych - koczuje na grobie Pana. Już w DS.
pikola replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
[quote name='jaanna019']Historią naszego Asa zainteresował się superekspres i fakt. Oby przyniosło to psu najlepszego pana pod słońcem.[/QUOTE]Oby..kciuki zaciskam. -
[quote name='Kava']najlepiej jakby parami wyszli.....kazdy do swojego ma sie rozumiec..... a wiec zolnierze ustawiac sie parami.... Fox z Tobim i Misiu z Tobim albo Fox z Misiem.... albo najlepiej to ustawcie sie trojkami... i marsz do domkow....[/QUOTE]Nie no padne:roflt::roflt::roflt:Juz widze ta druzyne:megagrin::megagrin::megagrin:
-
Zmasakrowany Kazio ma dom, dziękujemy wszystkim za pomoc
pikola replied to Annica's topic in Już w nowym domu
[quote name='Annica']Chyba jedyne, co mi pozostaje, to poprosić moderatorów o zamknięcie tego wątku... Są to sprawy, które powinny być załatwiane między osobami w sprawę "zamieszanymi", a nie przy wszystkich, bo tutaj można napisać i powiedzieć wszystko, a każdy będzie miał swoją wersję...[/QUOTE]Tez tak uwazam.Dajcie juz spokoj.To wszystko naprawde nie pomoze zwierzakom a tylko zaszkodzi.Cieszmy sie z tego ze jeszcze jedno zycie zostalo uratowane ,w kolejce czekaja nastepne..I skupmy sie na tym prosze.