I znowu nastepne zycie uratowane,nastepny psiak znalazl cudowny dom.Dla takich chwil warto tu byc,choc czasem jest ciezko..Ze swojej strony chce PIEKNIE PODZIEKOWAC WSZYSTKIM ktorzy na to szczescie Kaziowe bardzo ciezko pracowali..:modla::modla:Dziekuje nowemu domkowi za milosc jaka obdarzyl Kaziulka:Rose::Rose::Rose:A tobie Kazimierzu zycze samych radosnych dni u boku Panciostwa.:lol:
Lolka ja nie zadaje Tobie pytan,po prostu widac ze jest coraz gorzej.Kiedys nie bylo takiej znieczulicy,pies mogl nie trafic do weta ale zeby glodzic..A i nastepny na wygwizdowie,jak nieszczesny Kuba:shake:
Zastanawiam sie tylko gdzie byli ludzie jak on tam na lancuchu umieral z glodu.:placz::placz::placz:Czy ludzie przestali juz byc ludzmi?Nie ogarniam tego,NIE ROZUMIEM jak mozna patrzec na cierpienie przez kilka miesiecy i nie pomoc.Czy ta banda na gorze wprowadzi wreszcie jakies surowe kary dla takiego barbarzynstwa?Powiedzcie mi czy oni tego nie widza?Ja juz nie moge..:wallbash::wallbash::wallbash:Jak juz bedzie konto to poprosze..
No doczekalam sie:lol:Kochany Tobiniu caluski i przytulki bardzoooo mocno.Kochany pysiu.Danavas jak ja Ci zazdroszcze ze moglas Tobinia poprzytulac.A obok to co to za kompel? :cool3:Misiu?Pieknie wygladaja.
Tobi chciałby ale nie może, niepewnie chodzi na chwiejnych nóżkach szukając wsparcia w człowieku, reaguje na okazane czułości machaniem ogona i wytrzeszczaniem oczu - sama litość.Dziekuje za info.Bidulek kochany:-(