Jump to content
Dogomania

pikola

Members
  • Posts

    7071
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pikola

  1. [quote name='Felka z Bagien']Negocjujemy,negocjujemy z Arką.Jutro więcej info.Dropsik,ty nawet nie wiesz,jak cioteczka Irenaka z Krakowa walczyła o ciebie w "Klinice zdrowego chomika" w radiu Kraków,i co się okazało,że już tam cię znają:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:.Pakujemy walizki i w drogę.Dźwigaj dupcie Dropsik!Ale wciąż zbieramy pieniążki,czy jest jakiś odzew na FB i cegiełki?:roll::roll::roll:[/QUOTE]Oj, cos sie kroi to ZBIERAMY PIENIAZKI!
  2. si_ bcw prosze o numer konta,tak jak pisalam wczesniej, podesle grosik dla Dropsika,walcz chlopaku, bedzie dobrze,musi byc..
  3. Choc podrzuce na dobranoc..
  4. [quote name='lolka']dziękuje kochane, że przy nim byłyście.......:loveu::loveu:, i bardzo przepraszam za szarganie nerwów....Leon nas chyba wykończy, taki osłabiony, taki wyniszczony a mimo tego tak agresywnie reaguje na inne psy.....że on w ogóle ma siły na takie historie..........jechał do weterynarza praktycznie nieprzytomny, obolały, praktycznie na nic nie reagował ...ale nie omieszkał na poczekalni wyskoczyć do suni aby za chwile znowu opaść całkowicie z sił......niepokojący charakterek[/QUOTE]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:Cos podobnego,on troszke jamnikowaty moze dlatego tak sie zachowuje?Skad bierze te sily.
  5. [quote name='anita_happy']trafiłam tutaj po fb :/ straszne..rzeczy sie dzieja w tym swiecie... Miejmy nadzijeję, ze bedzie dobrze... 1. Latika - sunia, kt rok temu ściągneliśmy z ulicy - kostucha ale z futrem - wiec nie było widac bez zmoczenia jej STANU...Jeść często..kalorycznie...nawadniać u nas obyło sie bez kroplowki. Ale dłuuuugoooo miała problemy kardiologiczne i złe wyniki krwi..oj długoooo teraz waży 23 kg i jest na diecie:) /ważyła 10.8kg/ 2. JUNIOREK - to jego szukaliśmy, ale znelxliśmy Lati :/ Juniorek to kopia Leonka - ok 8 mc chłopczyk. poszliśmy do weta...kazał nawadniac, jeść mało, a treściwie. i wszystko już się układało, a malec zaczął sie pienić potwornie - dostał drgawek...umarł :/ po tygodniu!!! KLESSZCZE zrobiły swoje.. TAK WIĘC UWAZAJCIE - obejrzyjcie go ... i MIEJSCIE na uwadze to, ze pies w stresie trzyma się...jak dostaje opiekę..jedzenie...stres go puszcza i wtedy są schody My w Szydłowcu mieliśmy juz pare szkieletów psich...Wszystkie wyszły obronną ręką - JUNIOREK za TM :/ polecam - RC recovalescnt /mało a treściwie/...saszetki dla kotów/duzo białka/...elektrolity do wody RC...i duzo..duzo wody...spanie na świeżym powietrzu p.s. Ramzes - tez szkielecik..po całym odzywieniu zaczął podupadac na zdrowiu i znowu straszył kośćcem - zbadać koope na robale....moze jakiegoś szczurka Leos z głodu zjadł... trzymam kciuki bo tyle moge:/ i na fb porozrzucam[/QUOTE]Bardzo cenne informacje.
  6. Fiera pieknie dziekujemy za info i za Twoja wspaniala oferte.Buziole w Malinkowy nosek;)
  7. Uff,to ide zjesc kolacje bo zoladek mi sie na supelek zawiazal.Lola dziekujemy za info.Wszyscy odetchna z ulga.
  8. Podrzuce na dobranoc..
  9. Ewunia jedzie do Frania:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:Wysciskaj go od NAS WSZYSTKICH,i duuuuuuuuuzo fot prosimy.:cool3:
  10. Chyba wszyscy czekamy na cud...Zeby sie wydarzyl po raz drugi.Walcz pieseczku.Prosze..
  11. Zoladek podchodzi mi do gardla ze strachu.Czy cos juz wiadomo?
  12. Ja tez.WALCZ,Leosiu,walcz prosze...nie moge pisac..
  13. Super wiesci:multi:Kawal dobrej roboty Ciotki odwalilyscie:multi:
  14. [quote name='auraa']Najważniejsze są szczere chęci...............[/QUOTE]Wlasnie.Witam chlopcow.
  15. Jaki wpatrzony w czlowieka i delikatny do dziecka.Madry psiak:p[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-DFYz14EoFYs/TeM3Tk8zDgI/AAAAAAAACmo/ps5FAqLyzB4/DSCN1797.JPG[/IMG]
  16. Dzien dobry Farciku,ale ci sie pychol smieje.:lol:Piterek cudowny:lol:
  17. [quote name='inga.mm']no, mam nadzieję, że choć parę złotych przekażą.[/QUOTE]Byloby super.Mizianki dla Kaziutka:lol:
  18. Tez czekam na wiesci o Franiu i na odpowiedz czy doszla moja wplata.Pytalam juz 2 razy...
  19. [quote name='Kerian']Na razie wpłynęło 75 zł przez płacę z Allegro :) Jedna osoba, która zakupiła cegiełki, napisała maila, że będzie rozsyłać dalej :)[/QUOTE]Dziekuje,ciocia Kerian jak zawsze niezawodna:lol:
×
×
  • Create New...