[quote name='santino']Dziewczyny ja się nie znam na adopcjach zagranicznych ale chcialabym się wypowiedzieć co do "obaw" kasiek:
przede wszystkim nie widzę niczego dziwnego w tym ze wydarzenie na fb powstało wczoraj a odzew jest dzisiaj. Takie rzeczy się zdarzają, rzadko - ale się zdarzają. Po drugie to ze jest masa innych psów do adopcji w Niemczech to fakt, ale czasem jest tak ze komuś zapadnie w serce jeden konkretny psiak i nie dla mnie w tym absolutnie nic dziwnego. Byłam dzisiaj na wydz. psychologii na spotkaniu ws. schronisk w Polsce i akurat o tym rozmawialiśmy, ze jest tak ze w schronie jest cała masa psów a tobie akurat ten jeden wydaje się wyjątkowy zupełnie nie wiedzieć czemu. Wiec w tym również nie ma dla mnie niczego dziwnego.
Co do zatrudnienia tej pani - po pierwsze nie wiadomo czy to ona, po drugie czym się ta firma dokładnie zajmuje. Trzeba sprawdzić czy ewentualnie testuje kosmetyki na zwierzetach - takie informacje sa dostępne, choć wątpię by w tym celu ktoś chciał sunie. Zgadzam się w całości z tym co powyżej ze to takich badań psy sa wybierane na podstawie określonych kryteriów.
Nie agituje za ta panią, bo po 1. jej nie znam, a po 2. nie mam żadnego doświadczenia z adopcjami zagranicznymi. Jednakże powstrzymajmy się od tworzenia spiskowej teorii dziejów i jeśli jest możliwość to sprawdzmy ja. Może jest to jednak dla niej szansa...[/QUOTE]Popieram...