Jump to content
Dogomania

pikola

Members
  • Posts

    7071
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pikola

  1. Dobranoc chlopaki..
  2. [quote name='santino']Dziewczyny ja się nie znam na adopcjach zagranicznych ale chcialabym się wypowiedzieć co do "obaw" kasiek: przede wszystkim nie widzę niczego dziwnego w tym ze wydarzenie na fb powstało wczoraj a odzew jest dzisiaj. Takie rzeczy się zdarzają, rzadko - ale się zdarzają. Po drugie to ze jest masa innych psów do adopcji w Niemczech to fakt, ale czasem jest tak ze komuś zapadnie w serce jeden konkretny psiak i nie dla mnie w tym absolutnie nic dziwnego. Byłam dzisiaj na wydz. psychologii na spotkaniu ws. schronisk w Polsce i akurat o tym rozmawialiśmy, ze jest tak ze w schronie jest cała masa psów a tobie akurat ten jeden wydaje się wyjątkowy zupełnie nie wiedzieć czemu. Wiec w tym również nie ma dla mnie niczego dziwnego. Co do zatrudnienia tej pani - po pierwsze nie wiadomo czy to ona, po drugie czym się ta firma dokładnie zajmuje. Trzeba sprawdzić czy ewentualnie testuje kosmetyki na zwierzetach - takie informacje sa dostępne, choć wątpię by w tym celu ktoś chciał sunie. Zgadzam się w całości z tym co powyżej ze to takich badań psy sa wybierane na podstawie określonych kryteriów. Nie agituje za ta panią, bo po 1. jej nie znam, a po 2. nie mam żadnego doświadczenia z adopcjami zagranicznymi. Jednakże powstrzymajmy się od tworzenia spiskowej teorii dziejów i jeśli jest możliwość to sprawdzmy ja. Może jest to jednak dla niej szansa...[/QUOTE]Popieram...
  3. Sa zwolennicy i przeciwnicy..Ja mysle ze to dla niej szansa..Kurcze ale jestem zla,2 lata temu mieszkalam kolo Dusseldorfu,mialabym na nia oko.A trafila by do niemieckiej rodziny?
  4. [quote name='Kerian']Cudowne psinki! Jutro będą miały ogłoszenie na allegro :) Poproszę tylko o dane do kontaktu w sprawie adopcji, które mogę podać w ogłoszeniu.[/QUOTE]Dane do kontaktu potrzebne:lol:
  5. Juz wyslalam,czekam na odpowiedz.Napewno tu wejdzie to napisze co bedzie potrzebne..
  6. [quote name='Kinia1984']Pikola...przepraszam nie zauważyłam... jasne że przydałoby się allegro cegiełkowe...umiałabyś takie zrobić?[/QUOTE]Ja nie umiem ,ale poprosilam cioteczke Kerian.Beda potrzebne dane na kogo zrobic.
  7. Dobranoc Franciszku,mam nadzieje ze juz nie jestes smutny.Prooooooooooosimy o fotki Frania..
  8. Raczej chyba nie,tez trafilam tu przypadkiem a to takie piekne psiaki.Jak mozesz to zrob,zawsze jakas to szansa moze ktos je wypatrzy..
  9. [quote name='Livka']Lolka jeśli można Cię prosić to popraw - 40 zł Harald N. [B]na 40 zł pikola[/B] :) to jej pieniążki wysłane tylko z naszego konta, a 30 zł Harald N. wystarczy zostawić [B]od Livki i Nikusia[/B] to nasze nicki z dogo ;)[/QUOTE]Dziekuje Livka i Nikus.
  10. [quote name='azalia']Lolka,mi z podsumowania tego słupka wpłat wychodzi 516,07,no chyba że jeszcze dodałaś 350 zł jakieś wcześniejsze.[/QUOTE]159 post,tam sa wplaty z 25.05.Wszystko sie zgadza,Lola pieknie rachuje..:razz:
  11. Dziekuje:lol:
  12. W gore cudaki!
  13. Ja tez i kibicuje Fionce z calego serca..
  14. Ja tez..Mizianki dla dziewczynki i dla Oczulki tez;)
  15. Jestem na zaproszenie Cleo2008.Czy sunia ma allegro cegielkowe?Nie zdazylam jeszcze wszystkiego przeczytac,dodam tylko ze Fionie sie udalo..
  16. Wiem,wiem serce peka..
  17. Pokazujcie sie maluszki..
  18. Pewnie tych pieszczot wiele nie zaznal w swoim zyciu..To i sie domaga kochany.
  19. Zapisuje.Piekne cudaki.A moze alegro im zrobic?Spytam jednej cioci napewno zrobi:lol:
×
×
  • Create New...