Jump to content
Dogomania

pikola

Members
  • Posts

    7071
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pikola

  1. Marysiu a widzialas wczorajsza UWAGE?Rodzina zaplacila 20zl zeby pijaczki zabily ich amstaffa bo wet nie chcial uspic.Bida trafila do schronu do Radomia Z RANAMI PO SIEKIERZE.:-(:-(:-(
  2. [quote name='Marycha35']Znalazłam:) A do tekstu przydało by się wiedzieć dokładnie: ile mają Kalafiorki (wiek), jaki stosunek dziewczynek do chłopaków(ile ich jest), jaki wiek suni:)[/QUOTE]Zgadza sie,musze dostac dokladny opis kto jest kto.Bo one jednakowe:roll:
  3. Marysiu czy moglabys przedzwonic na sekunde jutro do Agi zeby weszla na watek,bo nie chce dzwonic.Ostatnio mi przyszlo strasznie duzo za tel.jak dzwonilam w sprawie hoteliku na komory.Jestem w DE.:shake:
  4. Teraz jest czas przed wakacjami, ciezko z adopcjami.Maja ogloszenia?
  5. Jacy oni sa PIEKNI!!!
  6. Jeny Agnieszka ostatni raz byla aktywna 19.06 i co teraz?Musze jutro podac te informacje dziewczynie.
  7. Zamowilam pakiet ogloszen dla barylek,potrzebny tekst i telefon kontaktowy lub email.WAZNE!!!
  8. Ilonko,mialam nadzieje ze sie skusisz:evil_lol:A widzialas filmik Lusi?Juuupiii:multi:
  9. Tylko potrzeba by bylo wiecej zdjec,jak sie bawi,je itd. takie z zycia codziennego.Czy ktos wie jak zrobic taki film?
  10. Cioteczki pierwszy post watku Lusi.Jest film, kiedy go ogladalam ryczalam jak bobr.Ona juz ma cudny domek mysle ze filmik duzo pomogl,zreszta jest o tym na watku.Marzy mi sie taki film z Tobim i ten tekst z pierw.postu.''wklejony ''w ten film.Chorobcia moze ktos potrafi.A to link do watku.Zobaczcie Lusia,wyrzucona spała na śniegu.JUŻ SZCZĘŚLIWA,MA DOMEK!!!
  11. Oj to czekamy na fotki:lol:
  12. Ja tez nie mam pojecia:shake:
  13. NO PEWNIE!Mnie osobiscie ten tekst powalil na kolana..Jeszcze mi sie marzy jakby ktos film z Tobciem zrobil.Mozna by film dodac do ogloszenia.
  14. Jest hotelik u Izy w mazowieckim to jest bodajze sasiadka Owieczki .
  15. Jaka tragedia..Mocno trzymam..
  16. On jest taki wyciszony, bo duzo przezyl.Widac taka jego natura..
  17. Widac ze jest bardzo zadbany.Jest identyczny jak moj Loli ktorego ktos tez bardzo skrzywdzil..Ilez my przezylismy z tym psem..Ale jak on kochal..Czasem mam wrazenie ze im bardziej pies doswiadczony przez los tym jego milosc i przywiazanie do czlowieka wieksze..
  18. [quote name='monia3a']Najpierw to Pani powinna się do mnie odezwać jak się zdecydują, później zrobię wizytę przed adopcyjną i jak wszystko będzie ok to pomyślę ;)[/QUOTE]Oj ja mysle ze rozum mowi co innego,a serduszko co innego:lol:Potencjalny DS bedzie mial wysoko zawieszona poprzeczke;)
  19. [quote name='inga.mm']cudowny. Jak można wyrzucić takiego pięknego psa[/QUOTE]Jak mozna wyrzucic jakiegokolwiek psa.!Nigdy nie zrozumiem takich'' ludzi''.
  20. Widac, ze Franio szczesliwy u Pani Hani!Dziekujemy Ewunia!
  21. Takie zakonczenia to miod na skolatane serce!Wszystkiego dobrego dziewczyny!Niech Wam sie szczesci..
  22. [quote name='Argat']Wystarczy, że na chwilę zostawię samochód... [IMG]http://www.fotofotki.pl/images/fgcljbnuohadupvd4jv.jpg[/IMG] Od razu wskakuje, siada na siedzeniu z tyłu albo przechodzi do bagażnika.[/QUOTE]Lisio jest niesamowity i te jego'' radarki''..Oj bedzie ryk..
×
×
  • Create New...