-
Posts
7071 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pikola
-
Teraz jest czas przed wakacjami, ciezko z adopcjami.Maja ogloszenia?
-
Jacy oni sa PIEKNI!!!
-
Cioteczki pierwszy post watku Lusi.Jest film, kiedy go ogladalam ryczalam jak bobr.Ona juz ma cudny domek mysle ze filmik duzo pomogl,zreszta jest o tym na watku.Marzy mi sie taki film z Tobim i ten tekst z pierw.postu.''wklejony ''w ten film.Chorobcia moze ktos potrafi.A to link do watku.Zobaczcie Lusia,wyrzucona spała na śniegu.JUŻ SZCZĘŚLIWA,MA DOMEK!!!
-
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
pikola replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Oj to czekamy na fotki:lol: -
Ja tez nie mam pojecia:shake:
-
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
pikola replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Jest hotelik u Izy w mazowieckim to jest bodajze sasiadka Owieczki . -
Jaka tragedia..Mocno trzymam..
-
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
pikola replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
On jest taki wyciszony, bo duzo przezyl.Widac taka jego natura.. -
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
pikola replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Widac ze jest bardzo zadbany.Jest identyczny jak moj Loli ktorego ktos tez bardzo skrzywdzil..Ilez my przezylismy z tym psem..Ale jak on kochal..Czasem mam wrazenie ze im bardziej pies doswiadczony przez los tym jego milosc i przywiazanie do czlowieka wieksze.. -
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
pikola replied to shanti's topic in Już w nowym domu
W gore Kuleczku! -
[quote name='monia3a']Najpierw to Pani powinna się do mnie odezwać jak się zdecydują, później zrobię wizytę przed adopcyjną i jak wszystko będzie ok to pomyślę ;)[/QUOTE]Oj ja mysle ze rozum mowi co innego,a serduszko co innego:lol:Potencjalny DS bedzie mial wysoko zawieszona poprzeczke;)
-
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
pikola replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='inga.mm']cudowny. Jak można wyrzucić takiego pięknego psa[/QUOTE]Jak mozna wyrzucic jakiegokolwiek psa.!Nigdy nie zrozumiem takich'' ludzi''. -
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
pikola replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Widac, ze Franio szczesliwy u Pani Hani!Dziekujemy Ewunia! -
[quote name='Argat']Wystarczy, że na chwilę zostawię samochód... [IMG]http://www.fotofotki.pl/images/fgcljbnuohadupvd4jv.jpg[/IMG] Od razu wskakuje, siada na siedzeniu z tyłu albo przechodzi do bagażnika.[/QUOTE]Lisio jest niesamowity i te jego'' radarki''..Oj bedzie ryk..