Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='NusiaiJa']Kamusiu, czekamy na fotki z nowego domu.:cool1:[/QUOTE] [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] relacja z odwiedzin u Kamy i fotki :lol:
  2. [quote name='Agula99']Dzięki Barb, tylko to drugie zdjęcie, to nie sunia, a ten piesek :), wielkość raczej średnia. To tak na początek, mają ich przywieźć we wtorek, to wtedy zrobi się lepsze zdjęcia i dorobi ogłoszeń. A dlaczego ich przywożą? Bo właściciel zmarł.[/QUOTE] Ok. Zmienię drugie zdjęcie. A w ogloszeniu mozna napisać, ze sunia szuka domu po smierci wlasciciela.
  3. [quote name='Esiu']przepraszam ale niebyłem wczoraj w schronisku Powód choroba Ale obiecuje że na nastepny tydzień bedą[/QUOTE] Oprocz zdjęć potrzeba rownież informacji. Jeśli masz jakieś wiadomosci na temat psów z watkow do, ktorych linki wkleilam to pisz na tych wątkach.
  4. [quote name='barb']A przy okazji zajrzyj na [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] Tam tez jest zakladka metamforfozy :lol:[/QUOTE] Trochę namieszałam. :oops: W zakladce metamorfozy są metamorfozy schroniska.;) A metamorfozy psów w zakładce brzydkie kaczątko.:lol:
  5. [quote name='barb']Nubik odezwij się.[/QUOTE] Wysłałam PW
  6. [quote name='barb']Hej, czekamy na foty :lol:[/QUOTE] Esiu! Fotki zrobione?
  7. [quote name='barb']Na stronie schroniska Chaba jest w dziale w nowych domach :lol:. Niestety nic wiecej nie wiem. Nubik czy to Twoja zasluga? ;) Ale chyba juz coś by tu pisało? Na razie jeszcze czekam ze zdejmowaniem ogloszeń.[/QUOTE] Nubik odezwij się.
  8. [quote name='barb']Agula, na razie zrobilam na przygarnijzwierzaka. Czeka jeszcze na akceptację. Zajrzyj później czy moze być. Brakuje danych o wielkosci psa. Duża, średnia? Mogę to potem dopisać w drodze edycji. Jesli uznasz, że ogłoszenie jest ok to zrobię więcej. A czemu ta sunia ma do Was trafić?[/QUOTE] Już się wyświetla tu jest link [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Funia-szuka-domu-id29063.html[/url] Tylko wielkość Funi trzeba sprecyzować.
  9. [quote name='barb']Ok, ale dopiero pod koniec tygodnia, może w sobote. I[/QUOTE] Agula, na razie zrobilam na przygarnijzwierzaka. Czeka jeszcze na akceptację. Zajrzyj później czy moze być. Brakuje danych o wielkosci psa. Duża, średnia? Mogę to potem dopisać w drodze edycji. Jesli uznasz, że ogłoszenie jest ok to zrobię więcej. A czemu ta sunia ma do Was trafić?
  10. [quote name='Szarotka']Jutro uzupelnie pierwszy post.[/QUOTE] I chyba tytuł wątku trzeba by zmienić ;)
  11. Cindy i Jenny: [url]http://allegro.pl/cindy-i-jenny-od-1...864100264.html[/url] Pixie i Dixie: [url]http://allegro.pl/dwie-siostry-kocha...864100255.html[/url] Grupowe Allegro kilku malych suniek: [url]http://allegro.pl/male-samotne-biedu...863955340.html[/url] To linki do Allegro zrobionego dla "orzeszkow" przez Dogomaniaczkę Sabina02 :lol:. skopiowane z wątku Sagi.
  12. [quote name='Sabina02']Tak, robie jeszcze te: Cindy i Jenny: [URL]http://allegro.pl/cindy-i-jenny-od-11-lat-niczyje-zapomniane-i1864100264.html[/URL] Pixie i Dixie: [URL]http://allegro.pl/dwie-siostry-kochane-sunieczki-czekaja-cale-zycie-i1864100255.html[/URL] Grupowe Allegro kilku malych suniek: [URL]http://allegro.pl/male-samotne-biedulinki-dlaczego-niechciane-i1863955340.html[/URL][/QUOTE] Sabinko ale w schronisku chyba nie wiedzą, ze tyle robisz dla Orzechowiec ? Zwlaszcza od kiedy nie ma tam Neczki, ktora te sprawy ogarniala. Warto by o tym poinformować - np. wyslać mail z linkami do Allegro, żeby Kierownictwo wiedzialo, ktore psy sa jakos oglaszane. Jak robilam "orzeszkom" ogloszenia to od czasu do czasu wysylalam wykaz do Kierownika. A czy To jest płatne Allegro (wyrożnione) ? Ja sie zupelnie na tym nie znam. A allegro starych suniek zaaktualizowalaś :lol: dodalaś Małpke i Chalwę :lol:.
  13. [quote name='sunia2000'] Wyjdzie jej to na dobre, może już nie będzie tak skakać do innych suk jak pozna jak to jest być tą drugą:) [/QUOTE] A ja myślałam, że Hercia jest bezkonfliktowa ....
  14. Na pierwszą Vikuniu !
  15. [quote name='siekowa']Przegapiłam koniec ich wydarzenia na FB, teraz nie da się już zmienić daty :( [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=131827343565780[/url][/QUOTE] A Ty robilaś im to wydarzenie? Tam byl tez nieaktualny kontakt na Neczkę. Neczka zmienila numer telefonu i wszystkie ogloszenia kazala robić z kontaktem na schronisko.
  16. [quote name='Sabina02']Z kolei ja to przeoczylam. :splat:Juz poprawilam, dzieki! :lol:[/QUOTE] Ja tez bardzo Ci dziekuję. Moze ktos sie odezwie !!! A robilas jeszcze allegro jakiemuś psiakowi z Orzechowiec?
  17. [quote name='Esiu'] A co do zdjęć to nie problem zrobic wszystkim tym psąm co wypisałaś ponieważ ja tam sam nie jeżdze . Jeżdżą ze mna znajomi i oni wezmą te psy na spacer i porbią zdjecia również nastepnie ja wezme te zdjęcia od nich i je wstawie na forum:)[/QUOTE] Hej, czekamy na foty :lol:
  18. [quote name='arielka186']Super. :lol: A[/QUOTE] Trzeba mocno trzymać kciuki za Oczkę! :lol: A u Dogo7 jest jej na razie bardzo dobrze, jak widać ze zdjęć. :lol:
  19. [quote name='Sabina02']Nie raz byl rozwazany, ale DT sie nie znalazl, a jesli chodzi o hotelik to dochodzono do wniosku, ze w Orzechowskim schronisku maja dobre warunki, praktycznie nie wiele rozniace sie od tych w hotelach.[/QUOTE] To prawda. Pisala o tym Neczka. Zresztą zajrzyjcie na [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] Gdbyby to mógl byc domowy dt i jeszcze bezplatny,(ewentualnie zazwrotem karmy i kosztow leczenia) to mialoby sens wyciągać je ze schroniska. Bo uzbierać na płatny tymczas dla dwoch suniek wydaje mi sie rzecza niemożliwą. Bardziej bylabym za wirtualną adopcja - po ustaleniu ich rzeczywistych potrzeb z Kierownictwem schroniska. Jako staruszki mogą np.potrzebować większej opieki weterynaryjnej, leków, jakieś szczególnej, droższej karmy.
  20. [quote name='arielka186']Coś cichutko u Was ostatnio... Co u Oczki? Czy jakaś decyzja zapadła co do adopcji?[/QUOTE] Arielko, Ty tez nie śpisz? :crazyeye: Odpowiem bo chyba jestem na bieżaco ;). Pani ma wrocić do Polski czterenastego października. I trzeba do tego czasu poczekać ale to juz niedlugo. ;) Pani interesuje sie Oczką przelala juz nawet pieniązki na jej potrzeby. :lol: Tak, że chyba będzie ok. :lol:
  21. [quote name='Neczka']Niestety, ale muszę opuścić orzechowskie wątki. Zmieniam namiary w pierwszym poście na schronisko. Oczywiście, zawsze można złapać mnie pod adresem mailowym [email][email protected][/email] Zmieniłam numer telefonu, także w razie potrzeby proszę pisać na PW[/QUOTE] W 93 poście jest o tym .
  22. [quote name='Sabina02']Oczywiscie! :lol: [URL]http://allegro.pl/przeurocza-malenka-sunia-mix-terier-czeka-na-dom-i1864100263.html[/URL][/QUOTE] Allegro wspaniale ale tam jest kontakt na Neczkę. Od jakiegoś czasu nieaktualny ! Neczka pisala na swoich wątkach o zmianie numeru telefonu, tutaj na pewno też. Czy możesz podać numer schroniska? tel. 16 672 07 07 (najlepiej dzwonić do godziny 15:00) e-mail: [email][email protected][/email]
  23. Zaraz zajrzę. Widzę, że Ty tez nie śpisz?
  24. Na stronie schroniska Chaba jest w dziale w nowych domach :lol:. Niestety nic wiecej nie wiem. Nubik czy to Twoja zasluga? ;) Ale chyba juz coś by tu pisało? Na razie jeszcze czekam ze zdejmowaniem ogloszeń.
  25. [quote name='barb'] Zamiast robić kolejne, wyróżnię chociaz jedno z tych ktore juz są ;).I[/QUOTE] Wyroznilam na Przemyślaku.
×
×
  • Create New...