barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='NusiaiJa']Kamusiu, czekamy na fotki z nowego domu.:cool1:[/QUOTE] [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] relacja z odwiedzin u Kamy i fotki :lol: -
[quote name='Agula99']Dzięki Barb, tylko to drugie zdjęcie, to nie sunia, a ten piesek :), wielkość raczej średnia. To tak na początek, mają ich przywieźć we wtorek, to wtedy zrobi się lepsze zdjęcia i dorobi ogłoszeń. A dlaczego ich przywożą? Bo właściciel zmarł.[/QUOTE] Ok. Zmienię drugie zdjęcie. A w ogloszeniu mozna napisać, ze sunia szuka domu po smierci wlasciciela.
-
5 - letnia Matrioszka z Orzechowiec Szukająca nowego Opiekuna
barb replied to Esiu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Esiu']przepraszam ale niebyłem wczoraj w schronisku Powód choroba Ale obiecuje że na nastepny tydzień bedą[/QUOTE] Oprocz zdjęć potrzeba rownież informacji. Jeśli masz jakieś wiadomosci na temat psów z watkow do, ktorych linki wkleilam to pisz na tych wątkach. -
Małe czarne Diablątko we wspaniałym DOMKU :)))
barb replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']A przy okazji zajrzyj na [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] Tam tez jest zakladka metamforfozy :lol:[/QUOTE] Trochę namieszałam. :oops: W zakladce metamorfozy są metamorfozy schroniska.;) A metamorfozy psów w zakładce brzydkie kaczątko.:lol: -
[quote name='barb']Nubik odezwij się.[/QUOTE] Wysłałam PW
-
5 - letnia Matrioszka z Orzechowiec Szukająca nowego Opiekuna
barb replied to Esiu's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Hej, czekamy na foty :lol:[/QUOTE] Esiu! Fotki zrobione? -
[quote name='barb']Na stronie schroniska Chaba jest w dziale w nowych domach :lol:. Niestety nic wiecej nie wiem. Nubik czy to Twoja zasluga? ;) Ale chyba juz coś by tu pisało? Na razie jeszcze czekam ze zdejmowaniem ogloszeń.[/QUOTE] Nubik odezwij się.
-
[quote name='barb']Agula, na razie zrobilam na przygarnijzwierzaka. Czeka jeszcze na akceptację. Zajrzyj później czy moze być. Brakuje danych o wielkosci psa. Duża, średnia? Mogę to potem dopisać w drodze edycji. Jesli uznasz, że ogłoszenie jest ok to zrobię więcej. A czemu ta sunia ma do Was trafić?[/QUOTE] Już się wyświetla tu jest link [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Funia-szuka-domu-id29063.html[/url] Tylko wielkość Funi trzeba sprecyzować.
-
[quote name='barb']Ok, ale dopiero pod koniec tygodnia, może w sobote. I[/QUOTE] Agula, na razie zrobilam na przygarnijzwierzaka. Czeka jeszcze na akceptację. Zajrzyj później czy moze być. Brakuje danych o wielkosci psa. Duża, średnia? Mogę to potem dopisać w drodze edycji. Jesli uznasz, że ogłoszenie jest ok to zrobię więcej. A czemu ta sunia ma do Was trafić?
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
barb replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Jutro uzupelnie pierwszy post.[/QUOTE] I chyba tytuł wątku trzeba by zmienić ;) -
Dwie siostrzyczki w schronisku od zawsze...Orzechowce
barb replied to karolciasz28's topic in Już w nowym domu
Cindy i Jenny: [url]http://allegro.pl/cindy-i-jenny-od-1...864100264.html[/url] Pixie i Dixie: [url]http://allegro.pl/dwie-siostry-kocha...864100255.html[/url] Grupowe Allegro kilku malych suniek: [url]http://allegro.pl/male-samotne-biedu...863955340.html[/url] To linki do Allegro zrobionego dla "orzeszkow" przez Dogomaniaczkę Sabina02 :lol:. skopiowane z wątku Sagi. -
[quote name='Sabina02']Tak, robie jeszcze te: Cindy i Jenny: [URL]http://allegro.pl/cindy-i-jenny-od-11-lat-niczyje-zapomniane-i1864100264.html[/URL] Pixie i Dixie: [URL]http://allegro.pl/dwie-siostry-kochane-sunieczki-czekaja-cale-zycie-i1864100255.html[/URL] Grupowe Allegro kilku malych suniek: [URL]http://allegro.pl/male-samotne-biedulinki-dlaczego-niechciane-i1863955340.html[/URL][/QUOTE] Sabinko ale w schronisku chyba nie wiedzą, ze tyle robisz dla Orzechowiec ? Zwlaszcza od kiedy nie ma tam Neczki, ktora te sprawy ogarniala. Warto by o tym poinformować - np. wyslać mail z linkami do Allegro, żeby Kierownictwo wiedzialo, ktore psy sa jakos oglaszane. Jak robilam "orzeszkom" ogloszenia to od czasu do czasu wysylalam wykaz do Kierownika. A czy To jest płatne Allegro (wyrożnione) ? Ja sie zupelnie na tym nie znam. A allegro starych suniek zaaktualizowalaś :lol: dodalaś Małpke i Chalwę :lol:.
-
Na pierwszą Vikuniu !
-
[quote name='siekowa']Przegapiłam koniec ich wydarzenia na FB, teraz nie da się już zmienić daty :( [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=131827343565780[/url][/QUOTE] A Ty robilaś im to wydarzenie? Tam byl tez nieaktualny kontakt na Neczkę. Neczka zmienila numer telefonu i wszystkie ogloszenia kazala robić z kontaktem na schronisko.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
5 - letnia Matrioszka z Orzechowiec Szukająca nowego Opiekuna
barb replied to Esiu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Esiu'] A co do zdjęć to nie problem zrobic wszystkim tym psąm co wypisałaś ponieważ ja tam sam nie jeżdze . Jeżdżą ze mna znajomi i oni wezmą te psy na spacer i porbią zdjecia również nastepnie ja wezme te zdjęcia od nich i je wstawie na forum:)[/QUOTE] Hej, czekamy na foty :lol: -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='arielka186']Super. :lol: A[/QUOTE] Trzeba mocno trzymać kciuki za Oczkę! :lol: A u Dogo7 jest jej na razie bardzo dobrze, jak widać ze zdjęć. :lol: -
[quote name='Sabina02']Nie raz byl rozwazany, ale DT sie nie znalazl, a jesli chodzi o hotelik to dochodzono do wniosku, ze w Orzechowskim schronisku maja dobre warunki, praktycznie nie wiele rozniace sie od tych w hotelach.[/QUOTE] To prawda. Pisala o tym Neczka. Zresztą zajrzyjcie na [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] Gdbyby to mógl byc domowy dt i jeszcze bezplatny,(ewentualnie zazwrotem karmy i kosztow leczenia) to mialoby sens wyciągać je ze schroniska. Bo uzbierać na płatny tymczas dla dwoch suniek wydaje mi sie rzecza niemożliwą. Bardziej bylabym za wirtualną adopcja - po ustaleniu ich rzeczywistych potrzeb z Kierownictwem schroniska. Jako staruszki mogą np.potrzebować większej opieki weterynaryjnej, leków, jakieś szczególnej, droższej karmy.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='arielka186']Coś cichutko u Was ostatnio... Co u Oczki? Czy jakaś decyzja zapadła co do adopcji?[/QUOTE] Arielko, Ty tez nie śpisz? :crazyeye: Odpowiem bo chyba jestem na bieżaco ;). Pani ma wrocić do Polski czterenastego października. I trzeba do tego czasu poczekać ale to juz niedlugo. ;) Pani interesuje sie Oczką przelala juz nawet pieniązki na jej potrzeby. :lol: Tak, że chyba będzie ok. :lol: -
[quote name='Neczka']Niestety, ale muszę opuścić orzechowskie wątki. Zmieniam namiary w pierwszym poście na schronisko. Oczywiście, zawsze można złapać mnie pod adresem mailowym [email][email protected][/email] Zmieniłam numer telefonu, także w razie potrzeby proszę pisać na PW[/QUOTE] W 93 poście jest o tym .
-
[quote name='Sabina02']Oczywiscie! :lol: [URL]http://allegro.pl/przeurocza-malenka-sunia-mix-terier-czeka-na-dom-i1864100263.html[/URL][/QUOTE] Allegro wspaniale ale tam jest kontakt na Neczkę. Od jakiegoś czasu nieaktualny ! Neczka pisala na swoich wątkach o zmianie numeru telefonu, tutaj na pewno też. Czy możesz podać numer schroniska? tel. 16 672 07 07 (najlepiej dzwonić do godziny 15:00) e-mail: [email][email protected][/email]
-
Na stronie schroniska Chaba jest w dziale w nowych domach :lol:. Niestety nic wiecej nie wiem. Nubik czy to Twoja zasluga? ;) Ale chyba juz coś by tu pisało? Na razie jeszcze czekam ze zdejmowaniem ogloszeń.
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb'] Zamiast robić kolejne, wyróżnię chociaz jedno z tych ktore juz są ;).I[/QUOTE] Wyroznilam na Przemyślaku.