barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Blondi zginęła tragicznie w Warszawie !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='majuska']I kurcze nie wiemy dlaczego, żarcia raczej u nas nie brakuje w przytulisku....:roll:[/QUOTE] A była u weta? -
5 - letnia Matrioszka z Orzechowiec Szukająca nowego Opiekuna
barb replied to Esiu's topic in Już w nowym domu
Esiu jesli masz aktualne informacje o któryms z psów z wyżej wymienionych wątków, pisz, fotki wstawisz później. ;) Jest to też prosba do pozostalych wolontariuszy z Orzechowiec. -
[quote name='Kasia77']pewnie gdzies pisze, ale nie bardzo mam czas czytać wątek - Czy sunie chodzą na spacerki czy tylko beton...?:sad:[/QUOTE] Kasia, na Dogo pojawili się wolontariusze z Orzechowiec (Esiu, Misek, Drzemka) Są obiecane nowe foty i pewnie beda aktualne informacje o suniach ;)
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Blondi zginęła tragicznie w Warszawie !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piekne allegro ale Blondi naprawde bardzo zmizerniała :shake: -
Małe czarne Diablątko we wspaniałym DOMKU :)))
barb replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
A co będzie jak szczeniak dorośnie ? Kolejny szczeniak ? -
Blondi zginęła tragicznie w Warszawie !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie widzialam Blondi w realu, tylko na zdjęciach ale wydaje mi się, że bardzo schudła. -
[quote name='Beta&Czata']Poszło PW do Esia. Tyle mogłam zrobić na dziś. A Mustafa śliczny.[/QUOTE] Beta a to informacja z pewnego źrodla? Nie wiesz wiesz skąd jest zainteresowany?
-
[quote name='sunia2000']Z sukami nie ma kontaktu, psami rządzi, jak jej coś nie pasuję to kłapie zębami, ale z samcem mogłaby żyć. Kotami nie wykazuje zainteresowania, no i zrobił się z niej stróż obszczekujący wszystkich nieznajomych:) No i jest już o wiele mniej lękliwa, na widok obcych nie kładzie się na ziemi tylko albo szczeka albo się nie zbliża do nich.[/QUOTE] Czyli mozna by ja polecić do domu z psem (ale nie z suczką), z kotem - myslisz? Bo w ogłoszeniach jest bez zwierząt.
-
[quote name='SZPiLKA23']:D tak nawet sie nie spodziewalam ze udane bo wymysłiłam na predce[/QUOTE] Bo zdolna z Ciebie kobieta :lol:. O pracę w Kundelku nie pytalaś?
-
[quote name='Beta&Czata']Poszło PW do Esia. Tyle mogłam zrobić na dziś. A Mustafa śliczny.[/QUOTE] To naprawdę bardzo piękny pies. Na stronie schroniska czytałam, że bardzo cierpi zamknięty w boksie. [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url]
-
[quote name='majuska']Dziewczyny ja już się nigdzie dalej nie ruszam, bo mój brzuch dotyka kierownicy:roll: stary mój już odpuszcza od przyszłego tygodnia też delegacje...[/QUOTE] Trzymaj sie Majuska ;)
-
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
barb replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
[quote name='andegawenka']Dzieki za info.. To wiem że Zuzka miała w tym udział,że nie trafiła do schroniska. A ja teraz schodzę z tego wątku....[/QUOTE] Myślisz, że to coś zlego, że piszemy tu o "Jej" (Zuzki) psach ? Precież one były Jej życiem ? -
Rozumiem. Fotki mają być w sobotę. Widzialaś swoje haslo na schroniskowej stronie?
-
Beta proponuje wyslać tę wiadomośc Esiowi na PW bo nie wiadomo kiedy tu zajrzy. Możesz ja tez dodatkowo wyslać na [email][email protected][/email] - mail schroniska w Orzechowcach tylko zaznacz, że chodzi o Mustafę.
-
[quote name='sunia2000']Raz dostałam sms z niemiec od pani, że jest zainteresowana Viki, ale sunia musi być łagodna do innych zwierząt bo pani miała ......szczurka chodzącego luzem po domu......i to był jedyny odzew z ogłoszeń:([/QUOTE] To trzeba by ją przetestować na szczury :evil_lol: moze lubi :lol:? A tak poważnie to może skonkretyzować jeszcze ogloszenia tak jak Paja o Fudze robila? Jesli chcesz to wkleję tu schemat, tylko musze znaleźć, a Ty uzupelnisz. A są jakies aktualne info z dt np. co do relacji z innymi psami? Poprawily się?
-
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
barb replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
[quote name='andegawenka']Czemu tytuł "Kama wraca do schroniska"?[/QUOTE] Bo tak na poczatku mialo być. Miala wrócić do schroniska. -
[quote name='SZPiLKA23'][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1831089833[/URL] czekam na sugestie Jak ma tak połozone uszy to mi Nelutka przypomina Allegro jest wyroznione[/QUOTE] Szpilko czy to Allegro trzeba/mozna odnowić? Bo pisze że zakończone? :shake: Akcja zapowiadana przez Nubik ruszyla pod Twoim haslem :lol:. Zobacz na stronie Orzechowiec
-
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
barb replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Ciotki na stronie schroniska, w Orzechowcach [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] Kamusia w zakladce "psy w swoich nowych domach". A na stronie drugiej Aktualności podziekowanie dla wszystkich, ktorzy zaanagazowali w pomoc dla Kamy po smierci Zuzki. Zajrzyjcie -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
barb replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='NusiaiJa']mam pieniążki dla Henia ale nie wiem czy są mu potrzebne skoro chłopak w DS? jeśli tak, bo trzeba jeszcze jakąś dziurę zakleić czy coś to bardzo proszę przesłać konto.[/QUOTE] Nusiu może trzymaj te pieniażki u siebie do czasu wizyty poadopcyjnej, kiedy bedzie wiadomo czy Henius zostaje w DS czy nie ? -
[quote name='sunia2000']Cioteczkom bros i barb ślicznie dziękuję:) Nr konta już posłałam, a co do jarosławiaka to mógłby ją ktoś tam wypatrzyć-była by pod okiem mojej rodzinki:)[/QUOTE] Qrcze, to dziwne, że na tyle wejść (ponad 160) nie ma ani jednego telefonu. Nawet glupiego.
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']Agula - wcześniej do nie też nikt nie dzwonił, po prostu - nikt :-(. Myślę że ogłoszenia w większości powinniśmy robić na lokalnych ogłoszeniach bo ewentualny zwrot z adopcji bardzo możliwy.[/QUOTE] Aga, przestań, Chaba miala w kolejnych kilkudziesięciu ogloszeniach cztery rozne kontakty i cisza :shake:. No i zapraszam na ble, ble na jej wątek ;). -
Odnowilam ogłoszenie Viki na Jaroslawiaku.
-
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Ciotki na stronie schroniska, w Orzechowcach [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] Kamusia w zakladce "psy w swoich nowych domach". A na stronie drugiej Aktualności podziekowanie dla wszystkich, ktorzy zaanagazowali w pomoc dla kamy po smierci Zuzki. Zajrzyjcie