Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='Becia66']Pako ma aktualnie tylko to jedno ogłoszenie zrobione przez barb. To za mało żeby znależć mu domek, bardzo prosimy o pomoc, jejku - ja już nie wyrabiam, prowadzę teraz 2 adopcje / Dżeta i Mimi / wiszę non stop na telefonie i dogrywam sprawy. Ta logistyka mnie dobija, tracę siły pomału...i nerwy też. :shake:[/QUOTE] [URL]http://przemyslak.pl/80597[/URL] ma tez na Przemyslaku. Pisalam gdzieś o tym wyzej. Jest wstawiony na kilka wątków.
  2. [quote name='Roszpunka'] [COLOR=gray]Barb, czy Ty w ogóle nie śpisz?[/COLOR][/QUOTE] Śpię, śpię .....:lol:
  3. [quote name='Becia66']:evil_lol::evil_lol: To akurat nie jest zaśmiecanie tylko konkretne informacje. Myślę że za wcześnie na ogłaszanie psiaków, po pierwsze zdjęcia kiepskie, po drugie - co mówić jak ktoś zadzwoni ? że fizycznie psów nie ma w przytulisku tylko gdzieś tam ? poza tym, żeby psiaki ogłaszać trzeba cokolwiek o nich wiedzieć, a jaką my mamy wiedzę na ich temat ? To jak sprzedawać kota w worku. W każdym razie jeśli chcecie ogłaszać to namiary nie na mnie.[/QUOTE] Ok. Czyli mamy nie oglaszać.
  4. Niech sie wypowiedzą Ci ,ktorzy do tej pory opiekowali się Kamusią. :lol:
  5. [quote name='arielka186']Witam na wątku Kamy i bardzo się cieszę ze już jest w domku :lol:... Mam do osób zajmujących się Kamą takie pytanie... Jakiś czas temu zrobiłam dwa bazarki, z których zysk miał iść na Oczkę i Kamę. Czy teraz, kiedy Kama jest już w domku, można wszystkie pieniądze z bazarków (kończą się 9 i 10 pażdziernika) przesłać Oczce?[/QUOTE] Arielko, jesteś kochana, że przejełaś sie losem suniek i napracowalaś się z bazarkami. :lol:
  6. [quote name='Agula99']Barb to są informacje na temat tej nowej suni!! Jakbyś mogła zrobić te ogłoszenia, będę wdzięczna. Okazało się że na tych zdjęciach to nie tylko ona, ale i piesek, a ja myślałam że tylko ona, zaraz napiszę które zdjęcie to sunia, a które piesek. :) Imię: Funia Plec: suczka Wiek: max. 1,5 - 2 lata Miejsce: Przytulisko w Boguchwale kolo Rzeszowa Sterylizacja: nie/ zastrzyk antykoncepcyjny Stosunek do dzieci: lubi dzieci. Stosunek do psow : lubi psy, jest lubiana przez psy. Stosunek do kotow: nie sprawdzono Dodatkowe informacje: Bardzo lubi towarzystwo człowieka, lubi być przytulana i głaskana. Charakter: Niespożyta energia, łagodna, przyjazna, nieufna do osób obcych ale szybko nawiązuje kontakt. Bardzo lubi się bawić. Kontakt tel. 797297201 (dzwonić po 15) mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Ok, ale dopiero pod koniec tygodnia, może w sobote. I czy to uzgodnione z Becia żeby cala para nie poszla w gwizdek - jak z Mimi. Tyle żeby nie zasmiecać wątku.
  7. [quote name='ocelot']Tak dogo w ostatnim okresie Oczka w schronisku. była terroryzowana przez Kamę. Bała się wyjść z budy nawet na krok i nie tylko ona. Elik dziekujemy.[/QUOTE] Przepraszam' o jaką Kame chodzi? :crazyeye:
  8. [quote name='Reno2001']Teraz wyszło, że machnęłam się najprawdopodobniej o 5zł przy podliczaniu wpłat. Proszę wejdźcie na wątek zuzki [*] w pierwszy post i podliczcie to jeszcze raz, ja już dzis po prostu nie mam siły. Wg moich wyliczeń wyszły mi te 5zł różnicy. Nie chcę, aby coś się nie zgadzało. Ponieważ pieniądze do Henia już poszły, te 5zł dodam do konta Oczki. Tylko niech ktoś to jeszcze raz zliczy, bo ja ledwo na oczy patrzę.[/QUOTE] Daj spokój chyba nikt nie będzie kruszyl kopii o pięć zlotych ;). I tak dalej nad tym myślę, że skoro Kamusia pojechała do ds wlaściwie goła i wesoła - to byłoby naprawdę przyzwoicie nie brać już od Pani więcej kasy za transport. Niechby mogla przeznaczyć te kase na potrzeby psa , kupić jej szeleczki - bo czytalam ze kiepskie i nie pasują, pojśc z nią do weta itp. :lol:
  9. [quote name='Ingrid44']Czy sa jakies wiadomosci z nowego domku Henia ?[/QUOTE] Czyżbyś też nie mogla spać z powodu Henia ?
  10. [quote name='SZPiLKA23']Tak bo niby dostep maja tylko dorosli ludzie a jak dzieci daja sie do obserwujacych i cisza[/QUOTE] Kompletna cisza. Ani jednego telefonu :shake:.
  11. [quote name='Kasia77']śliczna dziewczynka, smutasek malutki:sad:[/QUOTE] Kama od niedzieli juz w domku :lol:.
  12. [quote name='iwoniam']polecam sie na przyszłość - może Cliffordzik także do Krakowa do domku wpadnie - i zostanie na jakies 20 lat ;-) Kamę odwiedzę - na pewno będzie super ;-)[/QUOTE] Na razie ma być w Krakowie pod koniec tygodnia - równiez u Pańci Kamy ktos kto najlepiej zna Clieforda. ;)
  13. [quote name='iwoniam']Będę jeszcze w odwiedziny u Pani Joasi więc na pewno dam znac jak się ma Kamulka- nie-Kamulka :-) w tym tygodniu, pod koniec, postaram się ja odwiedzić, MIłej nocki Wam wszystkim zyczę ! ;-)[/QUOTE] Super :lol: A moze chcialabyś wiadomości z pierwszej ręki o Clifordzie - moznaby to połączyć? ;)
  14. Dogo7, widze, że Ty też nie mozesz spać.;) Fajnie, ze Oczka byla u weta, "przegladnieta" sunia latwiej też znajdzie domek. Ale nie piszesz co z jej ząbkami ? Dobrze by było, zeby Wasze ogłoszenia mialy zdjęcia, bo bardziej przyciagaja uwagę. Nie masz możliwosci wydrukować zdjecia, chociaż biało-czarnego ? A jutro Oczulka ma dostać swoją dzialke od Reno1 i chyba nikt do nikogo nie bedzie mial juz żalu. ;) Pozdrawiam Was cieplutko. :lol:
  15. [quote name='barb']To czekam na foty :lol:. Ale bardzo fajnie, że w Orzechowcach sa nowi, młodzi wolontariusze. :lol:[/QUOTE] A to jeszcze wątki: Hakenbusz [url]http://www.dogomania.pl/threads/208581-Przeuroczy-pit-bull-quot-przywiązał-się-smyczą-do-schroniska-quot[/url] Breakdence [url]http://www.dogomania.pl/threads/211643-Nie-mam-łapy-nie-mam-domu-jestem-pospolicie-czarny...-zapomniany-na-zawsze[/url] Burek [url]http://www.dogomania.pl/threads/127114-Spajky-z-Orzechowiec-jest-w-DT-i-szuka-domku-stałego-prosimy-o-wsparcie-[/url]... Spayky [url]www.dogomania.pl/threads/127114-Spajky-z-Orzechowiec-jest-w-DT-i-szuka-domku-stałego-prosimy-o-wspa[/url]
  16. [quote name='Roszpunka']Mam nadzieję, że ładniejsze :)[/QUOTE] Ja też :lol: No i Chaba będzie w lepszej formie, bo wtedy byla świeżutko po sterylce. ;)
  17. [quote name='Roszpunka']Teraz na Chabunię pora![/QUOTE] Poczekamy na kolejne fotki, może będa takie piekne jak Szanti ?
  18. [quote name='Roszpunka']Fantastycznie![/QUOTE] Prawda ? Az trudno uwierzyć!
  19. [quote name='barb']Mam dwie wiadomości dotyczące Chaby - dobra i złą. Zła - nie bylo ani jednego telefonu w sprawie suni. :shake: Dobra - obiecane świeże foty przez nowych orzechowskich wolontariuszy. ;)[/QUOTE] No i jest jeszcze dobra wiadomość odnośnie Kamy - od wczoraj jest juz w nowym domu.
  20. [quote name='Olena84']Zupelnie o nim zapomnialam:(, juz tak sie podekscytowalam tym domem, ze nie chcialam chyba myslec o schronisku;).[/QUOTE] Wszyscy się podekscytowaliśmy, bo to byl nadzwyczajny zwrot akcji, w jeden dzień wizyta, na drugi wyjazd do domku .:lol::lol::lol:
  21. [quote name='Olena84']Jestem, jestem, tak jutro zadzwonie do tego pana i przesle mu na maila wszystkue dane. Dziekuje barb za przypomnienie:oops:[/QUOTE] Przepraszam, że sie wcinam ale będzie akurat dobra okazja, zeby wszystko dopiąć.;) Oczywiście Kierownik jest bardzo wdzięczny wszystkim Dogomaniakom, którzy tak sie zaangazowali w sprawę Kamy. :lol: Na pewno zresztą, sam Ci to powie.
  22. Mam dwie wiadomości dotyczące Chaby - dobra i złą. Zła - nie bylo ani jednego telefonu w sprawie suni. :shake: Dobra - obiecane świeże foty przez nowych orzechowskich wolontariuszy. ;)
  23. [quote name='ocelot']To juz Reno będzie decyzja Dogo. Ja tych pieniędzy nie chcę. Po prostu zwyczajnie po ludzku nie chcę. Mam nieco ograniczone ruchy jeśli chodzi o bazarki i ogłoszenia. Mój laptop niestety pojedzie do serwisu. Gdyby ktoś mógł porobić Oczce ogłoszenia byłabym zobowiązana.[/QUOTE] Ocelot nie unoś sie ambicją. Możesz się obrazić za to co napisze ale to pieniądze Oczki, nie Twoje, jesli ona nie bedzie ich potrzebować, to wierzę że przekażesz/przekażecie je na inna biedę - ktora np. mozewskazać Reno. Poczekaj niech sytuacja Oczki sie wyklaruje z dt, niech będą jej zabezpieczeniem.
  24. [quote name='NusiaiJa']Rodzice Maciusia, nie rozumiem czemu właśnie tak w moja stronę ... Wszystkie mamy jeden cel : pomagać psiakam i ratować je za każdą cenę i zdarza sie ze czasami coś nie wychodzi....Ale trzeba zrobić wszystko , co najlepsze w danej chwili dla psa.Uważam również że ten wątek jest równiez dlatego, abyśmy sie wspierały i korzystały z własnych doświadczeń .Cioteczko, twój ton nie jest dla mnie miły , z rad twoich również nie skorzystam . Mam własna wizję ratowania psich nieszczęść. Nie było również moim zamiarem zdenerwować Cię. Jednak bardzo zależało mi aby taki pies jak Henio , który podbił moje serce, znalazł się w fajnym domku. Dziś jeszcze tego powiedzieć nie można..... Mam nadzieję ze nie jestem odosobniona w swojej opinii. Pozdrawiam CiotkaE[/QUOTE] Nusia czy to tez do mnie? Bo ja nic zlego nie mialam na myśli. Naprawde nie znam calego wątku i trochę czasu zajęloby mi zapoznanie się z nim dlatego tylko zadalam to pytanie. A nie przez zlośliwość. :shake: Przeciez to ja sie upominalam o kase dla niego na wątku Zuzki, żeby mial na zabezpieczenie gdyby ewentualnie wrocił z adopcji. I chociaż jestem przeciwna platnym dt to dla Henia jestem gotowa zlamać zasady i jakąś symboliczną chociaz kwote zadeklarować gdyby zaistniala potrzeba. ;)
  25. [quote name='Reno2001']Jutro zapewne tu wejdzie. Na razie nie odbiera telefonu.[/QUOTE] To nie wysyłam. Jest jeszcze troche czasu.
×
×
  • Create New...