Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='ocelot']Barb nie rozumiesz. ja się teraz fatalnie z tym czuję, że te 160 zł. może uratować życie innemu psu. Wyszłam z założenia rano że to oczki pieniądze, ale argumenty były sporego kalibru. O proszę może dla Gucia? [url]http://www.dogomania.pl/threads/214595-Sparali%C5%BCowany-Gucio-zbiera-na-leki-opatrunki....brakuje-wszystkiego!-pom%C3%B3%C5%BC[/url]![/QUOTE] Ocelot trzeba być konsekwentnym. A może te 160 zl uratuje zycie akurat Oczce. Czy juz jest po wizycie u weta? Moze ta wizyta jest dla niej rzeczywiscie niezbedna.
  2. [quote name='Reno2001']Ups, sądziłam, ze to jest załatwione.[/QUOTE] Niestety nie, ale jest jeszcze trochę czasu. A w piatek, sobotę wszyściutko mogloby być na bank dopięte.;) Nie wiem czy Olena zajrzy na wątek czy wyslać jej PW?
  3. [quote name='ocelot']Bardzo żałuję, że w ogóle rano zwróciłam się o pomoc finansową dla Oczki. Miałam cały czas wrażenie, że Oczka umyka wszystkim, bo Kama, bo Henio. Jednak sytuacja tamtej dwójki była długo cięższa i niejasna. Dzisiaj doszłam do wniosku, że można bo jedno i drugie w swoim Ds, choć Henia Ds budzi na razie wątpliwości. Pojawiło się wiele złośliwości. Tak jest wiele psów które potrzebuje wiekszej pomocy od Oczki. Ale to ja jestem za Oczke odpowiedzialna, choć nie ja podpisywałam w schronisku umowę. I dlatego chcę dla nej jak najlepiej. Padły złośliwości o kocykach i wsparciu. Tak bardzo się cieszę, że Oczka dostała i kocyk i zabawki. Bardzo bo znam Oczke osobiście, bo wyciągałam ją ze schroniska. Damy rade z Oczką jak dawałyśmy sobie od stycznia. I przyczepienie sie do tych nieszczęsnych zębów jest po prostu nieco krzywdzące dla psa i dla zainteresowanych jego losem. Myslę, że generalnie źle sie Reno zrozumiałyśmy, więc może skończmy te dyskusje?[/QUOTE] Dziewczyny dajcie spokój. Byla to kasa równiez dla Oczki. Jak sie okaże zbędna to przelejesz ją Ocelot na innego psa . A jak sie okaże zbedna Heniowi to tez zostanie przekazana dla innego biedaka.
  4. [quote name='Reno2001']Sprawę umowy adopcyjnej ze schroniskiem miała pilotowac Olena.[/QUOTE] Nie wiem kto mial pilotować, ale do tej pory nikt nie skontaktowal się ze schroniskiem. Kierownik z Orzechowiec bardzo prosi o kontakt bo w ten weekend ma być Krakowie to przywiozlby umowę. :lol:
  5. [quote name='Esiu']Na dogomanie trafiłem poprzez schronisko powiedzieli mi że istnienie taka strona i wszedłem i zobaczyłem i odrazu wstawiłem zdjecia i opisy mustafy i matrioszki A co do zdjęć to nie problem zrobic wszystkim tym psąm co wypisałaś ponieważ ja tam sam nie jeżdze . Jeżdżą ze mna znajomi i oni wezmą te psy na spacer i porbią zdjecia również nastepnie ja wezme te zdjęcia od nich i je wstawie na forum:)[/QUOTE] To czekam na foty :lol:. Ale bardzo fajnie, że w Orzechowcach sa nowi, młodzi wolontariusze. :lol:
  6. Moze w tej sytuacji nie brać już od Pani Kamusi pozostalej części kasy za transport?
  7. [quote name='Reno2001']Może i naginam. Ja też mam niesmak od dawna. EOT. Czekam na dane do przelewu.[/QUOTE] Reno, z mojej strony to byla tylko sugestia, nie musialaś sie do niej stosować. Ale mam jeszcze jedna. nie wiem na ktorym wątku moge napisać, piszę tu. Moze w tej sytuacji nie brać od Pani Kamusi pozostalej części kasy za transport?
  8. [quote name='SZPiLKA23']nie rozumiem obserwatorow:-/[/QUOTE] Chodzi o Allegro?
  9. Jakoś wszystko powolutku zaczyna sie ukladać.
  10. Nie znam calego watku. Dopiero sie z nim zapoznaję. A jak do tej pory mieszkal Henio w mieszkaniu?
  11. Czy ktoś kontaktowal sie już ze schroniskiem, zawiadomił, że Kama jest w DS?
  12. [quote name='Reno2001']Każda najmniejsza wpłata jest bezcenna. Wieniec zamówiłyśmy. Zebrana reszta pieniędzy zostanie przekazana na psy, które były na DT u zuzki [*], czyli Oczkę i Kamę. Psiaki będą jej na starcie bardzo potrzebowały.[/QUOTE] Ds Oczki jest w bliskiej perspektywie, ale to jednak jeszcze perpspektywa. Ds Henia - trzeba poczekać do wizyty poadopcyjnej.
  13. [quote name='funia']WIesz nie do kóńca ....Bo nie daję sobie z tym rady .Te psy mi się śnią nie wierzę nikomu nawet jak pozornie wydaję mi się .ze mu zaufałam ....Męczę się z tym i nie wiem ,ale wydaje mi się ze długo tak nie pociągnę .....[/QUOTE] To pojedziecie szybciutko na wizyte, jakby coś bylo nie tak weźmiecie Henia z powrotem. Nie martw sie na zapas kobieto. Ale dobrze Cie rozumiem. ja mialam sunie u siebie tylko 3 tygodnie, trafila do dobrego domku a i tak dlugo nie moglam przestać o niej mysleć.
  14. Agulu pisze na wątku Chaby bo u Was nie mozna zaśmiecać . :shake: Jakby co pisz tutaj, tu mozna bleblać do woli i do syta przynajmniej watek się podnosi. Chyba, że na innych wątkach tez Ci nie wolno bleblać ? :shake:
  15. [quote name='Roszpunka']No powiem Ci, że aż mi się cieplutko w sercu robi, jak oglądam takie fotki :)[/QUOTE] Widać, ze dobrze malutka trafila.
  16. [quote name='Szarotka']Badzmy dobrej mysli, ze Heniowi bedzie dobrze.[/QUOTE] Może Funia jutro zadzwoni, jesli Państwo sie nie odezwą?
  17. Przecież ona jest identyczna jak Chaba w bardzo wczesnej młodosci ;)
  18. [quote name='Esiu']Ja zapiszę sobie te psy na kartkę i w sobotę jak będę w schronisku wezmę je na spacer i porobię im zdjęcia gdzieś tak do godziny 20 w sobotę by były juz na forum :)[/QUOTE] Dzięki szczegolnie zalezy mi na fotkach Chaby. Dostalam kilka ze schroniska ale bardzo slabe niestety. A reszcie psow stopniowo - wszystkim na raz nie dasz rady ;) Jest jesczcze wątek Kamy, która dzis pojechala do ds [url]http://www.dogomania.pl/threads/206929-Kamusia-juz-dziś-będzie-w-swoim-wymarzonym-domku[/url]!!!!! A jak trafileś na Dogomanię ?
  19. To jutro na stronie schroniska w Orzechowcach mozna juz będzie szukać Kamy w dziale Psy w nowych domach ?
  20. [quote name='barb']Funiu a gdzie państwo wypatrzyli Henia? Bo ja nie znam calego wątku ?[/QUOTE] Zapytam jeszcze raz: Skąd państwo dowiedzieli sie o Heniu?
  21. Dziś Ciotka Agula pewnie tu nie zajrzy. Przeżywa odejście Atoska :-(. Mnie też go strasznie szkoda choć znalam go tylko ze zdjęć :-( W Orzechowcach też byl Atos, ktory odszedl w tym roku i nie doczekal sie domku :-(
  22. Funiu a gdzie państwo wypatrzyli Henia? Bo ja nie znam calego wątku ?
  23. Wkleję Ci linki do innych orzechowskich wątków. Niestety malo kto na nie zagląda :shake: watek Mohombiego [url]http://www.dogomania.pl/threads/210168-Cocker-spaniel-Mohombi-już-3-raz-wylądował-w-schronisku...-czy-na-zawsze[/url] watek Sagi [url]http://www.dogomania.pl/threads/211775-Biała-szorstkowłosa-roczna-Saga-smutnieje-w-schronisku.-WEŹ-MNIE-DO-DOMKU[/url]... watek Pixi i Dixi [url]http://www.dogomania.pl/threads/172296-Dwie-siostrzyczki-w-schronisku-od-zawsze...Orzechowce[/url] wątek Cindy i Jeny [url]http://www.dogomania.pl/threads/180064-Życie-spędzone-na-czekaniu-11-lat...a-nie-znalazły-DS-czy-Ich-wiara-jest-naiwnością[/url] wątek Clieforda [url]http://www.dogomania.pl/threads/210085-Clifford-czyli-pies-o-ludzkiej-twarzy.-Za-stary-za-duży-za-mądry...-by-go-kochać[/url] wątek ogolny schroniska [url]http://www.dogomania.pl/threads/102118-Orzechowce-nadal-potrzebujĄ-pomocy[/url]!
  24. A umowa adopcyjna jest podpisana ?
  25. To z takimi kotami testy powinny wypaśc ok. A tytulu watku nie chcesz zmienić?
×
×
  • Create New...