Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='NUBIK']Ijeszce jedno. Spróbujemy poznać naszego psa z Chabą. Jeśli się zaakceptują,a właściwie jeśli nasz nie będzie atakował suni to zastanowimy się z mężem nad adopcją. Jesli jednak Nubi,bo tak na imię ma mój pies, po raz kolejny nie sprosta sytuacji bezpośredniego kontaktu z drugim psem to adoptujemy Chabę po jego odejściu. Chyba, że znajdzie się dobry właściciel wcześniej[/QUOTE] Jesteś niesamowita :multi::multi::multi:. Czy jeździsz do schroniska? Najlepiej byloby ich poznać na neutralnym gruncie. Jesli nawet dalabyś jej dt na okres zimy to juz byloby jakieś rozwiazanie! Chaba jest bardzo przyjazna dla wszystkich stworzeń, ale tez bardzo żywiolowa. Choć podobno po sterylce troszke grzeczniejsza. A akcja bardzo potrzebna. Przed nadchodzaca zima kazda pomoc jest bardzo wazna dla zwierząt w schronisku.
  2. [quote name='izatemka']Wiesz,ja nie chcę krytykowac tych zdjęć,ale......przydałyby się lepsze....tylko niech mnie nie bije ta osoba, która je robiła :roll:[/QUOTE] To ja wpiszę chłopcom na ich wątkach, żeby zrobili. Tylko nie wiem czy zdążą to wszystko w tę sobotę. ;) Zobacz na wątku Esia sa chyba bardzo ładne zdjęcia [url]http://www.dogomania.pl/threads/215459-Mustafa-Spokojny-Wilczur-z-Orzechowiec-Szuka-Domu[/url]
  3. Rozumiem, ale moze mimo wszystko watek na transportowym na Dogo zalożyć ? A nuz trafi sie cos okazyjnie? A na Facceboku na transportowym pisalyscie, bo juz nie ogarniam.;)
  4. [quote name='Roszpunka']Super! Najbardziej z fotek, bo ja trochę zafiksowana na tym punkcie jestem :oops: Każdy Dogomaniak mile widziany :loveu:[/QUOTE] Foty robia ładne :lol:. To jeden z ich nowych wątkow [url]http://www.dogomania.pl/threads/215459-Mustafa-Spokojny-Wilczur-z-Orzechowiec-Szuka-Domu[/url] - możesz zobaczyć. A ja dzis widzialam Twój bazarek, ale jeszcze sobie go nie zapisałam. Zaraz to zrobię. :lol: Ale, ale - czy Ty też wogóle nie śpisz? :eviltong:
  5. [quote name='izatemka']Gadałam dzisiaj z jednym hodowcą z tamtych rejonów, jestem umówiona na wtorek na telefon, to powie mi jaka to hodowla, pozostaje tylko liczyć na to, że prowadzą rejestry kupujących... Zdjęcie zaraz wstawię.[/QUOTE] Wpisalam na wątkach wolontariuszy żeby tu zajrzeli i rowniez na labradory, to moze zajrzą. :lol: Oni sa świeżutcy na Dogomanii trzeba ich cieplutko przywitać, żeby sie nie zrazili. ;) Izatemko, chłopcy obiecali też nowe foty psiakow, czy myslisz że Bubu i Docent potrzebują jeszcze zdjęć?
  6. [quote name='Roszpunka']Saguniu, co u Ciebie?[/QUOTE] Roszpunko bedziemy wiedzieć moze juz w sobotę! Na Dogo zarejestrowało się w ostatnich dniach troje wolontariuszy z Orzechowiec. :lol: Obiecali fotki psiaków. :lol: W sobotę maja być w schronisku. Trzeba ich cieplutko przywitać na Dogomanii :lol:. Założyli tez nowe wątki.:lol: Wkleję później linki. ;)
  7. Esiu ,zajrzyj jak najszybciej na ten wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/102118-Orzechowce-nadal-potrzebujĄ-pomocy!/page310-[/url] trzeba odpowiedzieć Izatemce od labradorów j A moze bedziesz umial zarejestrować sie na [url]www.labradory.info[/url] ? Tam jest wstawiony Bubu i Docent. Wpisalam to samo u Miska. Mozecie sie zarejestrować tam obaj bo mało tam wpisów.
  8. Misek,zajrzyj jak najszybciej na ten wątek - trzeba odpowiedzieć Izatemce od labradorów :[url]http://www.dogomania.pl/threads/102118-Orzechowce-nadal-potrzebujĄ-pomocy[/url]! A moze bedziesz umial zarejestrować sie na [url]www.labradory.info[/url] ? Tam jest wstawiony Bubu i Docent. Wpiszę to samo u Esia. Mozecie sie zarejestrować obaj bo malo tam wpisów.
  9. [quote name='inga.mm']na miau jest taki wątek transportowy. Może tam się wpisać?[/QUOTE] A czemu nie wstawilyscie tego na transportowy na Dogo ? Bo nie znalazłam?
  10. [quote name='izatemka']U056to oddział przemyski, nie wiesz, czy sprawdzano hodowlę?[/QUOTE] Nie wiem. To nicki wolontariuszy z Orzechowiec, którzy ostatnio zarejestrowali sie na dogo : Esiu, Misek, Drzemka - moze ktoś z nich wie? A to jeden z ich wątkow [url]http://www.dogomania.pl/threads/215459-Mustafa-Spokojny-Wilczur-z-Orzechowiec-Szuka-Domu[/url] Wpiszę na ich watkach by tu zajrzeli :lol:. W każdym razie nie widzialam żadnego ogloszenia i tym żeby ktoś szukal takiej labki. A tu jeszcze raz wkleję zdjęcie Bubu z malym szczeniakiem. Może go skopiujesz na labradory? Bubu mimo, że niewidomy starał się opiekować maluszkiem, mył go i zasypiał z nim. Maly znalazł juz dom a Bubu dalej zostal w schronisku. [IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/787/787_image_6.jpg[/IMG]
  11. [quote name='izatemka']Nieczytelny?[/QUOTE] Ja wiem tylko tyle ile jest nastronie schroniska. "Szukamy właściciela labradorki, która ma tatuaż w uchu prawdopodobnie 0056 albo UO56 . Możliwe, że jej właściciel mieszka w okolicach Kruchela w Przemyślu - kiedyś suka była prezentowana w dziale zwierzęta znalezione. " [IMG]http://schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/842/842_image_2.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Florentynka']Ufff, to mi ulżyło ;). Barb, a Ty masz ewentualnie jakąś koncepcję przerzucenia Mimi do Krakowa?[/QUOTE] A ten Krakow by was urządzal ? Ale to nie byloby jutro. To jeszcze nic pewnego i niestety nie jutro i wolalam bym zapytać po akceptacji Beci. I bylby to raczej tylko pociąg.
  13. [quote name='izatemka']Dawaj na maila. A co do rejestracji,to pogadam z adminkączy cos się nie dzieje. Napisz mi w tym mailu jaki chcesz nick i na jakiego maila,to Ci założe i przeslę hasło na maila,to sobie potem zmienisz[/QUOTE] Może po prostu coś żle robilam. Jutro sprobuje jeszcze raz a jeśli sie nie uda wyślę Ci maila. Poza tym na Dogo zarejestrowali sie mlodzi wolontariusze z Orzechowiec to sprobuję ich podeslać na labradory. Na pewno bedą bystrzejsi ode mnie. A biszkoptowa labradorka z tatuazem, jak na razie dalej w schronisku.
  14. [quote name='inga.mm']nie ma czasu, nie ma czasu, nie ma czasu....[/QUOTE] Wiem. Kojarze Twoje piękne bazarki :lol: ale Becia znowu nas opieprzy za bleblanie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. [quote name='inga.mm']Jeny, znowu zgubiłam dzień????? Wczoraj w moim kalendarzu był 5.10. Dziś mam już czwartek. Urlopu! urlopu! urlopu!!!!! Albo psychiatryka....[/QUOTE] Inga dziś jest 5.10. środa - do pólnocy ;) naprawdę odpocznij.:evil_lol:
  16. [quote name='inga.mm']obawiam się, że Slay będzie wyjeżdżał jakoś teraz, bo musi na rano dotrzeć do dr Garncarza[/QUOTE] Czyli nic z tego :shake:.
  17. [quote name='Neczka']Wszelkie informacje o psiaku można próbować uzyskać kontaktując się ze schroniskiem. Ja niestety nie mam już pojęcia.[/QUOTE] Na Dogo są od niedawna wolontariusze z Orzechowiec. Pewnie będą jakieś nowe informacje i foty. ;)
  18. [quote name='Agula99']Sagunia pokazuj się, hopaj, podskakuj, no śliczna!!!! Niech cię każdy zobaczy!!!!! :)[/QUOTE] Agulu gdzie ty sie podzialas, na ktorym wątku Cie szukać ? :shake:
  19. [quote name='majuska']Nie dowierzam, nie dowierzam...taki roześmiany na tych fotach.....[/QUOTE] :-(:-(:-(:-(:-(
  20. [quote name='weronika1']Dajcie mi zdjęcia to wstawię na stronie stowarzyszenia , "psy do adopcji" [url]www.soz-nadzieja.cba.pl[/url][/QUOTE] Nie wiedzialam, że jest taka strona. Będę zaglądać.
  21. Już sie pogubilam. Czy bylaby mozliwośc wspolnego transportu z Krakowa do Warszawy?
  22. [quote name='Agula99']I co tam słychać u Kolusi???[/QUOTE] Są jakieś wieści po wizycie u kardiologa?
  23. [quote name='iwoniam']Jak będziecie mieć jakies nowości dajcie mi znac tu na pw lub na fecebooku- nie mam mozliwosci na bieząco czytac całosci, ale Wam pomoge jak mogę ;-)[/QUOTE] Iwoniam, na Dogo pojawili sie wolontariusze z Orzechowiec, Esiu, Misek, Drzemka) - więc powinny być nowe foty i informacje o Cliefordzie ;)
  24. Piękne zdjecia i sunia tez piękna. Misek, witam na Dogo kolejnego wolontariusza z Orzechowiec. :lol: W watku Esia o Matrioszce wpisalam linki do innych (niektorych) wątkow orzechowskich. W miarę mozliwości uzupelniajcie podane wątki bo tam bardzo brakuje aktualnych informacji, nie tylko zdjęć. Na pewno macie sporą wiedze o psach, ktorym są poświęcone. ;)
×
×
  • Create New...