barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Piękne zdjęcia psiej gromadki ? Obiecalam sobie w wolnej chwili przeczytać cały wątek.;)
-
[quote name='Becia66']to fajnie ze się dublują, więcej osób zwróci uwagę...:lol:[/QUOTE] Strasznie wolny mam dziś internet. Nie dam rady nic dorobić. :shake: A gdzie sie podziewa Agula? Juz trzeci dzień jej tu nie ma. :roll: Szyje kubraczki? ;)
-
[quote name='barb']Pozwolę sobie na wątku suniek zaprosić na dwa bazarki, z których ewentualny dochód będzie przeznaczony dla psiaków z Przytuliska w Boguchwale na Podkarpaciu :lol: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217483-Psiaki-i-gryzaki-ZAPRASZAMY.-Smycze-legowisko-jedzonko-dla-gryzoni.-Do-19.11.2011[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217482-Tego-jeszcze-nie-było!-AUTOGRAFY-znanych-osob!-Jacykow-Potocka-Stalinski...do19.11[/url]! :dog::dog::dog::dog: Liczy się również podrzucanie ;)[/QUOTE] Tylko do jutra. A nikt nie zagląda... nawet podrzucić :shake: A psiaki z Przytuliska tak pieknie zapraszają :modla: :dog::dog::dog::dog:
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='karolciasz28']...dzisiaj idąc do szkoły widziałam ślicznego kota nie wiem czy był czyjś czy bezdomny, był dość zadbany, ale kanapką i tak się podzieliłam;)[/QUOTE] I jadł ? ;) Dzis przeczytalam caly wątek Dinki-Shelty-Łajki. :lol:
-
[quote name='Becia66']Karolciu ale zaszalałaś...[/QUOTE] Na dwóch portalach mamy teraz zdublowane ogloszenia Felka: przygarnijzwierzaka i przemyślak. Ale chyba nie będę usuwać?
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='NusiaiJa']Ja też jestem " za " mam nadzieję że sunia bedzie jechała do swojego domku w dobrych " warunkach ", i dobrym opiekunem ,jak prawdziwa pasażerka z biletem[/QUOTE] To chyba dobra opcja dla Oczki. A te opłaty autostradowe dużo wynoszą? -
Na wątku Carli zaproszę na dwa bazarki : [COLOR="magenta"]psiaczkowo-gryzoniowy[/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217483-Psiaki-i-gryzaki-ZAPRASZAMY.-Smycze-legowisko-jedzonko-dla-gryzoni.-Do-19.11.2011[/url] [COLOR="magenta"] [/COLOR]autografowy [url]http://www.dogomania.pl/threads/217482-Tego-jeszcze-nie-było!-AUTOGRAFY-znanych-osob!-Jacykow-Potocka-Stalinski...do19.11[/url]! :dog::dog::dog::dog:[COLOR="magenta"][/COLOR][COLOR="red"][/COLOR][COLOR="red"][/COLOR]
-
[quote name='barb']Na wątku Clifforda pozwalam sobie zaprosić na dwa bazarki, zrobione przez Szpilkę, z których ewentualny dochód będzie przeznaczony dla psiaków z Przytuliska w Boguchwale na Podkarpaciu :lol: http://www.dogomania.pl/threads/217483-Psiaki-i-gryzaki-ZAPRASZAMY.-Smycze-legowisko-jedzonko-dla-gryzoni.-Do-19.11.2011 http://www.dogomania.pl/threads/217482-Tego-jeszcze-nie-było!-AUTOGRAFY-znanych-osob!-Jacykow-Potocka-Stalinski...do19.11! :dog::dog::dog::dog: Liczy się również podrzucanie ;) Bazarki: autografowy i psiaczkowo-gryzoniowy
-
[quote name='barb'][url]http://www.dogomania.pl/threads/217483-Psiaki-i-gryzaki-ZAPRASZAMY.-Smycze-legowisko-jedzonko-dla-gryzoni.-Do-19.11.2011[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217482-Tego-jeszcze-nie-było!-AUTOGRAFY-znanych-osob!-Jacykow-Potocka-Stalinski...do19.11[/url]! :dog::dog::dog::dog:[/QUOTE] [B]Bazarki : autografowy i psiaczkowo-gryzoniowy [/B]
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb'][url]http://www.dogomania.pl/threads/217483-Psiaki-i-gryzaki-ZAPRASZAMY.-Smycze-legowisko-jedzonko-dla-gryzoni.-Do-19.11.2011[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217482-Tego-jeszcze-nie-było!-AUTOGRAFY-znanych-osob!-Jacykow-Potocka-Stalinski...do19.11[/url]! :dog::dog::dog::dog:[/QUOTE] [B]Bazarki: autografowy i psiaczkowo-gryzoniowy[/B] .... -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='figa33']Pakusiu , zimno już u ciebie i mokro...:shake:[/QUOTE] Dziś troszkę chyba troszkę cieplej i sucho ? [B]I Pakuś zaprasza na bazarki :[/B] [COLOR="magenta"]psiaczkowo-gryzoniowy[/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217483-Psiaki-i-gryzaki-ZAPRASZAMY.-Smycze-legowisko-jedzonko-dla-gryzoni.-Do-19.11.2011[/url] [COLOR="magenta"] [/COLOR]autografowy [url]http://www.dogomania.pl/threads/217482-Tego-jeszcze-nie-było!-AUTOGRAFY-znanych-osob!-Jacykow-Potocka-Stalinski...do19.11[/url]! :dog::dog::dog::dog:[COLOR="magenta"][/COLOR][COLOR="red"][/COLOR][COLOR="red"][/COLOR] -
[quote name='barb']Na wątku Felusia zapraszam na dwa bazarki, robione przez Szpilkę, z których ewentualny dochód będzie przeznaczony dla psiaków z Przytuliska w Boguchwale :lol: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217483-Psiaki-i-gryzaki-ZAPRASZAMY.-Smycze-legowisko-jedzonko-dla-gryzoni.-Do-19.11.2011[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217482-Tego-jeszcze-nie-było!-AUTOGRAFY-znanych-osob!-Jacykow-Potocka-Stalinski...do19.11[/url]! :dog::dog::dog::dog: Liczy się również podrzucanie ;)[/QUOTE] [B]Feluś nadal pięknie zaprasza na bazarki [/B] :lol: : [COLOR="magenta"]autografowy[/COLOR] i [COLOR="plum"]psiaczkowo-gryzoniowy[/COLOR] Wstawiłam Felka na dwa wątki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217905-Mikropsiak-do-7-kg-do-mieszkania-w-Toruniu[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217876-dom-w-krakowie-dla-małego-psa-lub-suni[/url]
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Takie coś znalazłam: [url]http://www.dogomania.pl/threads/214479-Oferuj%C4%99-transport-Gda%C5%84sk-ca%C5%82a-Polska-%28-grzeczno%C5%9Bciowy-%29[/url].[/QUOTE] Ale nie kontaktowalaś sie jeszcze ? -
Funia i Berry z Boguchwały - oba psiaki już w swoich domkach!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
A Funia zaprasza na bazarki : [COLOR="magenta"]psiaczkowo-gryzoniowy[/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217483-Psiaki-i-gryzaki-ZAPRASZAMY.-Smycze-legowisko-jedzonko-dla-gryzoni.-Do-19.11.2011[/url] [COLOR="magenta"] [COLOR="magenta"][/COLOR]autografowy[/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217482-Tego-jeszcze-nie-było!-AUTOGRAFY-znanych-osob!-Jacykow-Potocka-Stalinski...do19.11[/url]! :dog::dog::dog::dog:[COLOR="magenta"][/COLOR][COLOR="red"][/COLOR][COLOR="red"][/COLOR] -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='figa33']... szkoda małego warkota[/QUOTE] [B]A mały warkot zaprasza na dwa fantastyczne bazarki, zrobione przez Szpilkę, z których dochód będzie przeznaczony na potrzeby psiaków z przytuliska[/COLOR] [/B]. ;)[/B] [COLOR="magenta"]psiaczkowo-gryzoniowy[/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217483-Psiaki-i-gryzaki-ZAPRASZAMY.-Smycze-legowisko-jedzonko-dla-gryzoni.-Do-19.11.2011[/url] [COLOR="magenta"] [/COLOR]autografowy [url]http://www.dogomania.pl/threads/217482-Tego-jeszcze-nie-było!-AUTOGRAFY-znanych-osob!-Jacykow-Potocka-Stalinski...do19.11[/url]! :dog::dog::dog::dog:[COLOR="magenta"][/COLOR][COLOR="red"][/COLOR][COLOR="red"][/COLOR] -
[quote name='barb'][B]Na wątku Sagi zapraszam na dwa bazarki, z których ewentualny dochód będzie przeznaczony dla psiaków z Przytuliska w Boguchwale na Podkarpaciu :lol: [/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217483-Psiaki-i-gryzaki-ZAPRASZAMY.-Smycze-legowisko-jedzonko-dla-gryzoni.-Do-19.11.2011[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217482-Tego-jeszcze-nie-było!-AUTOGRAFY-znanych-osob!-Jacykow-Potocka-Stalinski...do19.11[/url]! :dog::dog::dog::dog: Liczy się również podrzucanie ;)[/QUOTE] [COLOR="magenta"][B]Jeden bazar autografowy[/COLOR] :lol: [COLOR="purple"]drugi psiaczkowo-gryzoniowy [/B][/COLOR] :lol:
-
[quote name='barb']Na wątku Chaby zapraszam na dwa bazarki, z których ewentualny dochód będzie przeznaczony dla psiaków z Przytuliska w Boguchwale na Podkarpaciu :lol: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217483-Psiaki-i-gryzaki-ZAPRASZAMY.-Smycze-legowisko-jedzonko-dla-gryzoni.-Do-19.11.2011[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217482-Tego-jeszcze-nie-było!-AUTOGRAFY-znanych-osob!-Jacykow-Potocka-Stalinski...do19.11[/url]! :dog::dog::dog::dog: Liczy się również podrzucanie ;)[/QUOTE] [COLOR="magenta"][B]Jeden bazar autografowy[/COLOR] :lol: [COLOR="purple"]drugi psiaczkowo-gryzoniowy [/B][/COLOR] :lol:
-
[quote name='barb'][B][COLOR="magenta"]Skoro nie ma aktualnie bazarku dla Viki to pozwolę sobie na jej wątku zaprosić na dwa bazarki, z których ewentualny dochód bedzie przeznaczony dla psiaków z Przytuliska w Boguchwale na Podkarpaciu :lol: [/COLOR][/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217483-Psiaki-i-gryzaki-ZAPRASZAMY.-Smycze-legowisko-jedzonko-dla-gryzoni.-Do-19.11.2011[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217482-Tego-jeszcze-nie-było!-AUTOGRAFY-znanych-osob!-Jacykow-Potocka-Stalinski...do19.11[/url]! :dog::dog::dog::dog: Liczy się również podrzucanie ;)[/QUOTE] [COLOR="magenta"][B]Jeden bazar autografowy[/COLOR] :lol: [COLOR="purple"]drugi psiaczkowo-gryzoniowy [/B][/COLOR] :lol:
-
Cocker spaniel Mohombi już 3 raz wylądował w schronisku... czy na zawsze ?
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb'][url]http://www.dogomania.pl/threads/217483-Psiaki-i-gryzaki-ZAPRASZAMY.-Smycze-legowisko-jedzonko-dla-gryzoni.-Do-19.11.2011[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217482-Tego-jeszcze-nie-było!-AUTOGRAFY-znanych-osob!-Jacykow-Potocka-Stalinski...do19.11[/url]! :dog::dog::dog::dog:[/QUOTE] [COLOR="magenta"][B]Jeden bazar autografowy[/COLOR] :lol: [COLOR="purple"]drugi psiaczkowo-gryzoniowy [/B][/COLOR] :lol: -
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Karolciasz, pozwolę sobie na wątku Shelty zaprosić wszystkich na dwa bazarki, robione przez Szpilkę, z których ewentualny dochód będzie przeznaczony dla psiaków z Przytuliska w Boguchwale na Podkarpaciu :lol: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217483-Psiaki-i-gryzaki-ZAPRASZAMY.-Smycze-legowisko-jedzonko-dla-gryzoni.-Do-19.11.2011[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217482-Tego-jeszcze-nie-było!-AUTOGRAFY-znanych-osob!-Jacykow-Potocka-Stalinski...do19.11[/url]! :dog::dog::dog::dog: Liczy się również podrzucanie ;)[/QUOTE] [COLOR="magenta"][B]Jeden bazar autografowy[/COLOR] :lol: [COLOR="purple"]drugi psiaczkowo-gryzoniowy [/B][/COLOR] :lol: -
Dwie siostrzyczki w schronisku od zawsze...Orzechowce
barb replied to karolciasz28's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Na wątku suniek zapraszam na dwa bazarki, z których ewentualny dochód będzie przeznaczony dla psiaków z Przytuliska w Boguchwale na Podkarpaciu :lol: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217483-Psiaki-i-gryzaki-ZAPRASZAMY.-Smycze-legowisko-jedzonko-dla-gryzoni.-Do-19.11.2011[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217482-Tego-jeszcze-nie-było!-AUTOGRAFY-znanych-osob!-Jacykow-Potocka-Stalinski...do19.11[/url]! :dog::dog::dog::dog: Liczy się również podrzucanie ;)[/QUOTE] [COLOR="magenta"][B]Jeden bazar autografowy[/COLOR] :lol: [COLOR="purple"]drugi psiaczkowo-gryzoniowy [/B][/COLOR] :lol: -
Funia i Berry z Boguchwały - oba psiaki już w swoich domkach!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Taką małą chwilkę na zmianę tytułu wątku znajdę ;)[/QUOTE] Dzielna z Ciebie kobieta. MATKA - POLKA -DOGOMANIACZKA :lol: -
[quote name='barb']Pozwolę sobie na wątku suniek zaprosić na dwa bazarki, z których ewentualny dochód będzie przeznaczony dla psiaków z Przytuliska w Boguchwale na Podkarpaciu :lol: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217483-Psiaki-i-gryzaki-ZAPRASZAMY.-Smycze-legowisko-jedzonko-dla-gryzoni.-Do-19.11.2011[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217482-Tego-jeszcze-nie-było!-AUTOGRAFY-znanych-osob!-Jacykow-Potocka-Stalinski...do19.11[/url]! :dog::dog::dog::dog: Liczy się również podrzucanie ;)[/QUOTE] [COLOR="darkorchid"][B]Jeden bazarek autografowy[[/COLOR]/B] ;) [COLOR="purple"][B]A drugi psiaczkowo - gryzoniowy[/B] ;)[/COLOR]
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with: