barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='karolciasz28']Barb nie z takimi transportami dziewczyny sobie radzą.:lol: Ale fakt odległość to zwykle największy problem. Ale przy dobrej współpracy dwóch stron jakoś można dać radę.[/QUOTE] Ja zagladam na wątek Oczki. Ona ma jechać z Krakowa do Stargardu Gdańskiego i zaden okazyjny transport niestety sie nie trafil mimo oglaszania na wątku transportowym i na fb. Koszt transportu tylko za ceną paliwa wyniesie ok.500 zl.
-
[quote name='karolciasz28']Dostałam maila o Feluśka. Brzmi całkiem całkiem, odpowiedziałam pani i czekam na odpowiedź i przekieruje do Aguli. Pani jest z Olsztyna.[/QUOTE] To bardzo daleko. Ale dobrze, że jest pierwszy odzew na ogloszenia !
-
[quote name='Nikaragua']no nie, ale i tak zapraszam[/QUOTE] Szkoda, że nie dla Viki bo zauważylam, że krucho u niej z finansami. :-( Ale i tak zajrzę.;)
-
Funia i Berry z Boguchwały - oba psiaki już w swoich domkach!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']sama bardzo sie denerwuję, wiecie...to nasza pierwsza adopcja po Blondi i sram w gacie wulgarnie mówiąć...[/QUOTE] Agula mowi, że obroża Funi jest dobra. To niech w niej zostanie. Chyba, że jescze jakieś szeleczki jej dolozyć. I adresowke jak najszybciej. -
[quote name='Nikaragua']to zapraszam na rymowankowy bazarek z mojego podpisu[/QUOTE] A to może bazarek dla Vikuni ?
-
Funia i Berry z Boguchwały - oba psiaki już w swoich domkach!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']To nie ja wytrzasnęła tylko z waszych ogłoszeń !!! :loveu: jutro dowiem się, które to szczęście przyniosło...[/QUOTE] To trzymamy Beciu kciuki żeby jutro bylo OK. -
[quote name='Becia66']On nie chciał zjeść Reks tylko ją posiąść :evil_lol:, no ale Reks się dzielnie wybroniła :diabloti:.[/QUOTE] A ja myślalam, że Reks jest płci męskiej ?
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Figa33 pisze takie piękne teksty ... -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']No to ciotki pisać tekst. :)[/QUOTE] Ja nie umiem pisać takich chwytających za serce tekstow. :shake: A ten dotychczasowy niedobry ? -
[quote name='reks']He He! Feluś przytulaśny bardzoooo-jak się mojej nogi czepił to nie chciał jej puścić:)[IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS8MGFWXQegY2ifODmRWxToteD8yehQKUGvclIVFrWyvKGfH1Bt3Q[/IMG][/QUOTE] Serio ??? :crazyeye: Ło matko i Becię też chcial zjeść ...:cool3: Ale dla Aguli słodziak - ja kocha ;)
-
[quote name='Becia66']Jeśli z tych ogłoszeń nic nie wyniknie to w następnych podnieśmy mu trochę wiek, chociaż na 5 lat bo to bliżej prawdy.[/QUOTE] Lepiej, żeby wynikło. :lol: Mysle, że jak Feluś wzbudzi czyjąś sympatię to nie będzie takie wazne czy ma cztery czy pięć lat...;) No i jesli ktoś zadzwoni to Agula nadmieni, ze Feluś jest ciut starszy niz sie wydawalo na poczatku ....;)
-
[quote name='Agula99']Jak zawołasz, to zrymuje, no bo dzisiaj blusa czuje :)[/QUOTE] Brawo ! To może historię Viki wierszem ułożysz i dodamy do ogłoszenia ?
-
[quote name='Agula99']Barb, ale się czepiasz :P, dobra!!! Osiem miesięcy szuka swego domku, bo tak ludziska piszą na jej wątku!!! będzie??? ;)[/QUOTE] Już sie nie bedę czepiać.;) Bardzo ładnie rymujesz i tak na zawołanie. ;)
-
[quote name='Agula99']No wiesz, ciężko sprawdzić, nie mamy innych facetów... :)[/QUOTE] No własnie, to nie martw się na zapas. ;) Teraz trzymajmy kciuki za telefony w sprawie Felusia. :lol: Niech wreszcie zaczną dzwonić :lol:
-
[quote name='Agula99']No dokładnie, to się wie, Feluś ogólnie fajny, przytulaśny, ale przecież każdego innego psa kochać nie musi:diabloti:, w razie W, to się powie co i jak, ale przecież wcale nie musi gdzieś tam być drugiego psa! :razz:[/QUOTE] Agula ale moze on tylko do Pako jest taką zadziorą ?
-
[quote name='Agula99']Vikunia, to taka śliczna niunia!! Domku szuka dzień cały, lecz kłopot z tym niemały, więc kciuki wciąż trzymamy i czekamy na zmiany :)[/QUOTE] Jakie piękne rymy dla Viki. :lol: Tylko mała nieścisłość - ona nie szuka domku dzień cały ale prawie całe 8 miesięcy a przynajmniej tyle ma jej wątek.:shake:
-
[quote name='Agula99'].... tylko że pokazało się jego ja, taka mała cholera :) następna!! [/QUOTE] Idealny narzeczony dla Kai :evil_lol: Agula, wiesz, że mamy tyle samo postów ? :crazyeye:
-
[quote name='Agula99']A Feluś to jest mała cholera, zaczepna, tak się drze do Pako że hej!! Więc ja bym nie ogłaszała go jako przyjazny do psów, do suczek tak, ale do innych psów nie. [/QUOTE] Agula, cytuję z pierwszego postu wątku Felusia : "Feluś jest przyjazny do innych zwierząt". I tak poszło od pierwszego ogłoszenia. Wtedy nie protestowalaś. Teraz juz tego nie odkręcimy. Rozumiem, że zadziorność Felka nie od razu musiala sie objawić . Ale przecież możesz informacje o charakterze Felusia weryfikować na bieżąco w rozmowie telefonicznej (jeśli wreszcie ktoś zadzwoni w jego sprawie) - bo namiary są na Ciebie. Ale moze Feluś nie do wszystkich psów jest zaczepny tylko do Pako?
-
Vikunia na pierwszą, może Cię ktoś wypatrzy !
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Moze trzeba wiecej ogłoszeń ? Ode mnie Pako ma chyba tylko dwa. Ale jeszcze jakieś inne są chyba, bo juz nie pamiętam?[/QUOTE] Byl jeszcze pakiecik ogłoszeń od Majuski ale chyba zaczniemy Pakusiowi po troszkę dorabiać ? -
[quote name='reks']Już jakiś czas temu...ale tak było:( Nie zapłaciła za psa to go wywieźli:( To był starszy pies owczarek coli-biedny z mieszkania w bloku do takiego miejsca trafił!!! Dowiedziałam się o tym długo po tym jak go wywieźli przez przypadek jak zobaczyłam tą kobietę z innym nowym psem(bo to sąsiadka mojej ciotki)Myślałam,że ma innego bo tamten odszedł do PSICH ANIOŁKÓW,niestety odszedł ale do Mielca:((([/QUOTE] Brak słów ....