Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='Becia66']Wygląda na to, że od jutra Funia bedzie grzała dupkę w swoim domku. :loveu: Umówiona jestem na godz.11 w przytulisku z młodym małżeństwem z Nowej Dęby. Mieszkają z mamą w bloku na parterze mają obok dużo terenów zielonych, mieli suczkę znajdkę która odeszła od nich ze starości... Lubię takie domki czułe i troskliwe, ten głos pani taki ciepły....:loveu: Mamy mieć wiadomości, zdjęcia i co tylko chcemy..[/QUOTE] :thumbs::thumbs::thumbs:
  2. Wklejam linki do ogloszeń zrobionych gratisowo dla Felusia przez Cioteczkę popiko. Feluś 1. [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Felus-mikropsiak-szuka-domku-id31488.html"][COLOR=#4444ff]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...u-id31488.html[/COLOR][/URL] 2. [URL="http://www.rozglos.net/ogloszenie-307978.html"][COLOR=#4444ff]http://www.rozglos.net/ogloszenie-307978.html[/COLOR][/URL] 3. [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/18937683_felus_mikropsiak_szuka_domku.html"][COLOR=#4444ff]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1893...uka_domku.html[/COLOR][/URL] 4. [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,43188,Lw==.html"][COLOR=#4444ff]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...3188,Lw==.html[/COLOR][/URL] 5. [URL="http://www.eoferty.com.pl/felus_mikropsiak_szuka_domku_269986.html"][COLOR=#4444ff]http://www.eoferty.com.pl/felus_mikr...ku_269986.html[/COLOR][/URL] 6. [URL="http://tablica.pl/oferta/felus-mikropsiak-szuka-domku-IDw3WJ.html"][COLOR=#4444ff]http://tablica.pl/oferta/felus-mikro...ku-IDw3WJ.html[/COLOR][/URL] 7. [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=88635"][COLOR=#4444ff]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=88635[/COLOR][/URL] 8. [URL="http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=122448"][COLOR=#4444ff]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=122448[/COLOR][/URL] 9. [URL="http://www.rzeszow.neeon.pl/192512-felus-mikropsiak-szuka-domku.html"][COLOR=#4444ff]http://www.rzeszow.neeon.pl/192512-f...uka-domku.html[/COLOR][/URL] 10. [URL="http://rzeszow.swistek.pl/felus-mikropsiak-szuka-domku_128735.html"][COLOR=#4444ff]http://rzeszow.swistek.pl/felus-mikr...ku_128735.html[/COLOR][/URL] 11. [URL="http://owi.pl/ogloszenie/Felus_mikropsiak_szuka_domku.,485547"][COLOR=#4444ff]http://owi.pl/ogloszenie/Felus_mikro..._domku.,485547[/COLOR][/URL] 12. [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/felus-mikropsiak-szuka-domku/40161"][COLOR=#4444ff]http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...ka-domku/40161[/COLOR][/URL] 13. [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Felus-mikropsiak-szuka-domku.html,189785"][COLOR=#4444ff]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/F...ku.html,189785[/COLOR][/URL] 14. [URL="http://www.pineska.pl/?do=view&id=100414&title=felus-mikropsiak-szuka-domku"][COLOR=#4444ff]http://www.pineska.pl/?do=view&id=10...ak-szuka-domku[/COLOR][/URL] 15. [URL="http://top-ogloszenia.net/289-18-119-356408"][COLOR=#4444ff]http://top-ogloszenia.net/289-18-119-356408[/COLOR][/URL] 16. [URL="http://rzeszow.lento.pl/felus-mikropsiak-szuka-domku-,210727.html"][COLOR=#4444ff]http://rzeszow.lento.pl/felus-mikrop...u-,210727.html[/COLOR][/URL] 17. [URL="http://rzeszow.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/633912-felus_mikropsiak_szuka_domku.html"][COLOR=#4444ff]http://rzeszow.pajeczyna.pl/Spoleczn...uka_domku.html[/COLOR][/URL] 18. [URL="http://www.soowa.eu/oferta/felus-mikropsiak-szuka-domku-885.htm"][COLOR=#4444ff]http://www.soowa.eu/oferta/felus-mik...-domku-885.htm[/COLOR][/URL] 19. [URL="http://www.drobny.com.pl/ogloszenie,39047,felus_mikropsiak_szuka_domku__,pl.htm"][COLOR=#4444ff]http://www.drobny.com.pl/ogloszenie,...domku__,pl.htm[/COLOR][/URL] 20. [URL="http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/40868.html"][COLOR=#4444ff]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/40868.html[/COLOR][/URL] 21. [URL="http://ogloszenia.24polska.pl/darmowe_ogloszenia/psy/felu_mikropsiak_szuka_domku_27533.html"][COLOR=#4444ff]http://ogloszenia.24polska.pl/darmow...mku_27533.html[/COLOR][/URL] 22. [URL="http://www.adoos.pl/post/22542218/fe...ak_szuka_domku"][COLOR=#4444ff]http://www.adoos.pl/post/22542218/fe...ak_szuka_domku[/COLOR][/URL] Dodając ogłoszenia zrobione przeze mnie, karolciasz28 i Figę33 - Feluś jest teraz chyba najbardziej promowanym psiakiem w Przytulisku.
  3. [quote name='majuska']Barb bardzo dobrze zrobiłaś, dziękujemy!!![/QUOTE] Ciotce Baster i Lusi dziekujemy za czujność. Feluś ma juz ma zrobione 22 ogloszenia + te zrobione przez nas.
  4. [quote name='barb'] Zarezerwowalam pakiet dla jednego psiaka. Ciotki wytypują, ktoregoś - to sie wstawi tekst i zdjęcia.[/QUOTE] Nie doczekalam sie na Ciotki. Wstawilam Felusia. Niech ma zmasowaną akcje ogloszeniową. A innym będziemy same sukcesywnie dorabiać.
  5. [quote name='baster i lusi']jest darmowy bazarek ogłoszeniowy podeślijcie jakiegoś psiaka. [url]http://www.dogomania.pl/threads/218100-Oferuj%C4%99-po-20-og%C5%82osze%C5%84-dla-potrzebuj%C4%85cych-psiak%C3%B3w-kot%C3%B3w[/url][/QUOTE] Baster i Lusi, dopiero wczoraj pisalyśmy, że dawno Cie tu nie było. Nie wiem czy Ciotki są teraz obecne na dogo? Zarezerwowalam pakiet dla jednego psiaka. Ciotki wytypują, ktoregoś - to sie wstawi tekst i zdjęcia. Wielkie dzięki.
  6. [quote name='Mysza2']... ale do Viki stale zaglądam chociaż nie piszę... [/QUOTE] To napisz coś czasem Ciotka, tak tu pusto ostatnio...
  7. [quote name='karolciasz28']Becia na Ciebie nakrzyczała?:razz: Oj musisz się przyzwyczaić:diabloti: [/QUOTE] Ktoś musi pilnować porządku.:lol:
  8. [quote name='Becia66']co za pytanie barb, będziemy zaszczycone naszym banerkiem w twoim podpisie :loveu:.[/QUOTE] Dziekuję. Tylko podlinkować fachowo nie umiem. Ale Agula też ma link pod banerkiem.
  9. To nie muszę edytować? W takim razie też gorąco polecam Ci ten film. ;)
  10. Ciotki, czy mogę się też poczęstować Waszym banerkiem "Psiaki z Boguchwały" ?
  11. Wiem, że są psy które to robią. Ale żeby taka malota?
  12. [quote name='reks']Tak pomyślałam w pierwszech chwili,że ktoś ją ukradł...ale czy wogóle jest taka możliwość,żeby ktoś tam wszedł i ją zabrał???[/QUOTE] No własnie, też chcialam o to zapytać. Reks na jedynce jest film Leningrad. Ogladaj bo warto.
  13. [quote name='Agula99']Nie ma dziury, nie ma nic!!!![/QUOTE] Dziwne. Agula, świetny film sie zacząl na jedyne "Leningrad" . Oglądałam wczoraj w nocy, dziś drugi raz będę. Zaraz wyedytuje post bo becia bedzie krzyczć.
  14. [quote name='reks']Więcej nie waży niż 6kg :) Taka kruszynka z niego.Jakby nie miał tego futerka to naprawdę drobniutki piesek:)[/QUOTE] Dzieki reks. Widzę, że aż z Krosna przyjeżdzasz do Boguchwały ?
  15. [quote name='iwa77'].... Całe stadko zaakceptowało Vikunię , a jej najbardziej przypadł do gustu Lisiu :) i biega sobie chętnie z nim po ogrodzie . ....Kondycyjnie inne dziadeczki i babciunie nie dorównują kroku Viki , jedynie własnie Lisiu jest w stanie sprostać zadaniu :) ...[/QUOTE] Rzeczywiście Viki byla w bardzo dobrych relacjach z Lisiem.;)
  16. [quote name='Mysza2']No przecież Viki była wcześniej w hoteliku u Kikou, razem z naszym Lisiem:):) i lubili się. Lisio jest nadal u Kikou :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/185837-Lisio-rok-w-hoteliku-i-%C5%BCadnej-wizji-DS.-Pom%C3%B3%C5%BCcie-og%C5%82asza%C4%87[/url]![/QUOTE] To szkoda, że Viki musiała opuscić tamten hotelik i narzeczeni zostali rozdzieleni.:-(
  17. [quote name='karolciasz28']A to koty u babci nie piją z niczego! Wchodzą na kran i trzeba im lekko odkręcić wodę.:p Też dziwaki:evil_lol:[/QUOTE] U mnie przebywał kiedyś znaleziony kot, ktorego przyłapałam na piciu z toalety...
  18. [quote name='panbazyl']dziś porobilam kilka nowych fot, ale wrzuce moze jutro, jak ocenią czy się nadają ;) no i bedzie dla miłosnikow Piranii tez kilka zdjęc tej małpy.[/QUOTE] A tereny wokół domu tez masz niesamowite ...;)
  19. [quote name='karolciasz28']Nie Łajka ma ;-) dla kotów, chociaż one też mają:evil_lol:. [/QUOTE] Nasz kot nie chce jeśc w góle z żadnych miseczek - plastikowych, ceramicznych, metalowych...:shake: Je tylko z talerzyka, tak jak pisalam na Vikuniowym bazarku. Pije też z talerzyka tylko głębszego ;) Taki dziwak...:evil_lol:
  20. [quote name='karolciasz28']Barb u Łajki jestem prawie co sobota albo niedziela:lol:[/QUOTE] To miło, że często jeździsz do Babci :lol:
  21. [quote name='karolciasz28']Trochę wstyd bo ja założycielka wątku nic nie piszę, ale niestety my nic nie wiemy.[/QUOTE] Dobrze Cie rozumiem Karolciasz... A byłaś może w odwiedzinach u Łajki w tym tygodniu ?
  22. [quote name='Agula99']Pakuś, co się stało z twoją koleżanką Inką????[/QUOTE] Jak ona dała radę zwiać? Znalazła jakąś dziurę ?
  23. Qrcze, ogłoszenia porobione a suni nie ma....
  24. [quote name='panbazyl'] tez wychowuje dzieci z psami, bo dla mnie inaczej nie jest normalnie. ja sie z psami wychowywałam wiec i moje dzieci też.[/QUOTE] Dzis przeglądalam wątek. :lol: Rozbrajające są te zdjecie psow z dziećmi :lol:
  25. [quote name='Agula99']A czy to ważne ile on waży?? Chyba tylko dla mikrpiesków, bo tak nikt o to nie pyta.[/QUOTE] Tak to do mikropiesków - górna granica 6 kg .
×
×
  • Create New...