Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='Agula99']Już potwierdziłam, jest aktualne!!! :) dzięki!! :)[/QUOTE] link [url]http://przemyslak.pl/87058[/url] Wstawilam tu Felusia - post 3 [url]http://www.dogomania.pl/threads/217809-WARSZAWA-przygarnę-malutkiego-pieska-wielkości-yorka-czy-pinczerka[/url]
  2. Wstawiony na mikropsy - [url]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-ogłaszając-swoje-MIKRUSY-pamiętajcie-o-innych-które-cierpią!/page173[/url] post4302 [B]Zrobilam jeszcze ogloszenie na Przemyslaku ale Agula musisz go potwierdzić. Na adres [email][email protected][/email] została wysłana wiadomość z adresem strony WWW, na którą trzeba wejść, aby potwierdzić ogłoszenie.[/B]
  3. Imię: Feluś Plec: samiec Wiek: 4 lata Waga: 6 kg Miejsce: Przytulisko dla bezdomnych zwierząt w Boguchwale koło Rzeszowa Sterylizacja: nie Stosunek do dzieci: sprawdzono do starszych dzieci - lubi i dzieci lubią Felusia. Stosunek do innych psow: przyjazny, lubi inne psy Stosunek do kotow: nie sprawdzono Dodatkowe informacje: ładnie chodzi na smyczy, lubi spacery. Jest zaszczepiony i odrobaczony. Jaka jest jego prawdziwa historia, tego nie wie nikt. Prawdopodobnie został porzucony przez swoich poprzednich właścicieli i przez kilka tygodni błąkał się szukając kogoś kto to nakarmi, przytuli, albo po prostu przygarnie. Przez krótki czas litowała się nad nim Pani, która niestety nie mogła go zostawić u siebie na stałe. W ten sposób Feluś trafił do Przytuliska , gdzie ma ciepła budę, pełną miskę i zawsze kogoś, kto go przytuli i pogłaszcze ale jestzbytmalutkii delikatny byspędzić zimę w budzie. Charakter: bardzo miły, łagodny, pogodny, wesoły. Kontakt: Kontakt: 797297201 (po godzinie 15.00 ) e-mail: [email protected] Wątek: http://www.dogomania.pl/threads/217661-Feluś-przytulaśny-kundelek-szuka-nowego-domku
  4. [quote name='Agula99']No ciut, ale nie stare! 15 lat to jeszcze malutkie ;)[/QUOTE] To zobacz czy moze być, że sprawdzony na starsze dzieci? I pomyśl co jeszcze dodać, zeby Felusia jak najlepiej "sprzedać". Czy on lubi szczekać/ czy jest raczej cichutki? Itp.
  5. [quote name='Agula99']Lata popraw na 4, ja bym powiedziała, że do dzieci miły a mój bratanek to co??? Nie dziecko???? :)[/QUOTE] Ale takie troche starsze?
  6. [quote name='Agula99']Ok szukaj!!! :) wstawiaj go! :) nawet na wilczury może pójść ;)[/QUOTE] To link do wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-ogłaszając-swoje-MIKRUSY-pamiętajcie-o-innych-które-cierpią[/url]! A to szablon. zaczne uzupelniać a Ty Agulu uzupelnij ewentualnie popraw. Foto: Imię: Feluś Plec: samiec Wiek: 4 lata Waga: 6 kg Miejsce: Przytulisko dla bezdomnych zwierząt w Boguchwale koło Rzeszowa Sterylizacja: nie Stosunek do dzieci: sprawdzono do starszych dzieci - lubi i dzieci lubią Felusia. Stosunek do innych psow: przyjazny, lubi inne psy Stosunek do kotow: nie sprawdzono Dodatkowe informacje: ładnie chodzi na smyczy, lubi spacery. Jest zaszczepiony i odrobaczony. Jaka jest jego prawdziwa historia, tego nie wie nikt. Prawdopodobnie został porzucony przez swoich poprzednich właścicieli i przez kilka tygodni błąkał się szukając kogoś kto to nakarmi, przytuli, albo po prostu przygarnie. Przez krótki czas litowała się nad nim Pani, która niestety nie mogła go zostawić u siebie na stałe. W ten sposób Feluś trafił do Przytuliska , gdzie ma ciepła budę, pełną miskę i zawsze kogoś, kto go przytuli i pogłaszcze ale jestzbytmalutkii delikatny byspędzić zimę w budzie. Charakter: bardzo miły, łagodny, pogodny, wesoły. Kontakt: Kontakt: 797297201 (po godzinie 15.00 ) e-mail: [email protected] Wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217661-Feluś-przytulaśny-kundelek-szuka-nowego-domku[/url] Zgloszone psy z niepelnymi informacjami NIE BEDA KOPIOWANE NA WATEK ADOOPCYJNY! Prosze trzymac sie SZABLONU! Jezeli np. stosunek do kotow jest nie sprawdzony prosze wpisac: NIE SPRAWDZONO.
  7. [quote name='karolciasz28']Skończę ogłaszać jedną sunię i biore się po kolei za nasze psiaki :)[/QUOTE] Fajnie. Ja tez będę troszeczkę pomagać.
  8. [quote name='Agula99']Jak go ostatnio brałam na ręcę to był lekki, ale wagi w rękach nie mam, choć raczej 6 kilo nie ważył!!:)[/QUOTE] To szukam tego wzoru do uzupelnienia.
  9. To zaglądam. Juz czytalam, ze Kaja grzeczna na spacerkach. A jak jej relacje z Felusiem?
  10. [quote name='Agula99']Barb, jak cchesz to wstaw go do tych mikrusków, tylko czy on mikrusek???[/QUOTE] Najpierw trzeba spisać wszystkie jego dane - wedlug schematu. Pamietasz robilysmy takie coś dla Mimi ale Becia w międzyczasie znalazla jej domek. Mogę ten schemat odszukać tylko, że te 6 kilo to górna granica na mikropsach i dlatego tak sie tego czepiam. A Feluś wyglada na bardzo malutkiego to chyba lekki powinien być?
  11. [quote name='Agula99']Oj wiem, wiem, barb, ale Ty też wiesz, że u nas ten sam problem z naszymi bidusiami ....[/QUOTE] Ale Viki juz nie młoda i charakterek swój ma. To pies dla konesera powiedziałabym.
  12. [quote name='Agula99']Nie mam pojęcia ile on waży, jakiś ciężki to nie jest, bo jak na razie jest ciut niedożywiony, aż kręgosłup mu czuć!!! Ale czy on do mikropiesków się nadaje....hmmmm[/QUOTE] To jeszcze nad tym pomyśl. Szkoda, że nie ma wagi w Przytulisku. Na wątku mikrusów zawsze większe szanse...
  13. [quote name='Agula99']Vikuniu pozdrawiam!!! Cioteczki już działają, za ciebie kciuki trzymają, domek znajdą cud malinka, bo strasznie z ciebie fajna dziewczynka !!! :)[/QUOTE] Piękny wierszyk ale żeby chociaż jeden telefon zadzwonił w sprawie Viki....
  14. [quote name='Agula99']A o Pakunia nikt nie pyta, nie wiem o co chodzi...takie fajne, ładne, mądre psisko i nic ............[/QUOTE] Może trzeba mu więcej ogloszeń? Ja mu robilam tylko na przygarnijzwierzaka i na Przemyslaku i te są aktualne. Na Przemyslaku caly czas odświezam. Ale juz nie pamiętam czy i gdzie jest więcej.
  15. [quote name='Nikaragua']to są grosze, dosłownie 30gr (czyli 1zł/miesiąc)[/QUOTE] To zasponsorujesz Viki 1 miesiąc czy przelać? Bo wyrożniać na razie nie będziemy.
  16. [quote name='Agula99']Funia przynajmniej biega sobie cały dzień i całą noc, nawet na spacerki z nami chodzi grupowo. Nie wiem jakim cudem, ale udało mi się im wszystkim przemówić do rozsądku (najbardziej chyba Kai), powiedziała, nie gryziemy się, nie kłócimy, idziemy ładnie na spacerek...i poszliśmy, czyli za jednym razem wyprowadzam wszystkie cztery bestyje :) i idą ładnie, nie ma gryzienia, kłócenia, normalnie idziemy na spacerek!!!! :)[/QUOTE] Prawdziwy psi behawiorysta z Ciebie. Tak Cię sluchają te psiaki :lol:
  17. To dobrze. A za to zwykłe trzeba coś zaplacić?
  18. [quote name='Agula99']Dzięki barb, teraz czekajmy na jakiegoś odpowiedniego człowieczka :)[/QUOTE] Nie ma za co to dopiero dwa. Będę sukcesywnie dorabiać. Jedno wejście na allegro to moje. A Feluś maluśki, fajniuśki. Agula a może on by się nadał na mikropieski? Nie wiesz ile waży? Może nie wiecej jak 6 kilo ? Bo to warunek?
  19. [quote name='Nikaragua']jasne odnowię[/QUOTE] Ale kasa za wyróznione allegro doszła? Bo przelałam ale chyba nie zapytałam czy dotarla?
  20. [quote name='Nikaragua']allegro wyróżnione. które zafundowała barb miało ok 150 wejść, skończyło się i nie było wcale telefonów :([/QUOTE] Szkoda.Ale można go odnowić jako zwykłe ?
  21. Wklejam linki [url]http://przemyslak.pl/86920[/url] [url]http://www.brzozowiak.pl/ogloszenie.php?nr=142258[/url] [url]http://www.wroclawiak.pl/141783_viki_po_przejsciach_szuka_wyrozumia.html[/url] a tu jeszcze do Jaroslawiaka - stale odnawiam ale wyrożnienie juz sie skończyło. Odnowiłam jako zwykłe. [url]http://www.jaroslawiak.pl/Wiki-cudem-uratowana-szuka-domu,ann6587.html[/url]
  22. [quote name='karolciasz28']A ja zrobiłam na: [B]kupię psa, przygarnij zwierzaka, cafeanimal, adopcje psów, adopcja psa, morusek, gumtree, olx, tablica, ojej, e-zwierzak [/B][/QUOTE] Super - aż tyle. A ja zrobilam dziś dwa dla Felusia.
  23. [quote name='Becia66']och, dziękujemy bardzo barb :calus:, no to Feluś czeka na telefony.[/QUOTE] I jeszcze tu: [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/2928/[/url]
  24. Ogłoszenie Felusia [url]www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Felus--przytulasny-kundelek-szuka-nowego-domku-id31114.html[/url]
  25. [quote name='Roszpunka']Z lepszych wieści - Pako dzięki Wam kochane Cioteczki zostanie jednym z bohaterów Kalendarza Metamorfoz :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213526-KALENDARZ-METAMORFOZY-na-2012-g%C5%82osujesz-wygrywasz-pomagasz-ZLICZAMY/page11[/URL] W imieniu własnym i Pakunka [SIZE=3][COLOR=darkred][B]dziękuję[/B][/COLOR][/SIZE] :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] :multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...