barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='Gonia13']Czasem na to wszystko brakuje słów:([/QUOTE] Goniu, może Weronika wie coś konkretnego na temat Cindy i Jenny ?
-
Dobrze, ze zadalaś to pytanie. Ostatnio bardzo smutno zakończyl sie wątek malutkiej Blondi z Przytuliska w Boguchwale, ktora wyrwala sie ze smyczy w pierwszy dzień pobytu w nowym domu i jak sie okazalo zginęła potrącona przez samochod. :-( Trzeba zastosować wszystkie zabezpieczenia jakie Wam tylko przyjdą do glowy. Czy sunia ma szelki? Z nich chyba trudniej sie wyrwać. Moze tez wymiotować w samochodzie. Ale są też psy, ktore bardzo dobrze znosza jazdę i może Warka do nich należy?
-
Rambo wyjechał na Mazury i rozpoczął nowe szczęśliwe życie !!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucyja']Dzwoniła do mnie pani Rambusia z informacją, że ich slepy kolaczek odszedł za TM w sobotę :( Tak więc Rambuś stracił swojego domowego kumpla. Państwo bardzo cierpią z powodu straty jednego kolaczka.[/QUOTE] Ciotki z Boguchwały wpisały tę smutną informacje na wątku Nero.:-( -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Pakuś, a byla u Ciebie Ciotka Agula? Widzialeś ją? -
[quote name='Zosia123']Przepraszam za offa - zapraszam na psiaczkowy bazarek :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/216784[/url][/QUOTE] [B][COLOR="magenta"][/COLOR][/B]Są pluszaki, miski szelki I obróżek wybór wielki, Więc nie czekać lecz kupować I psom domki podarować ;) [Nikaragua, październik 2011]
-
[quote name='Zosia123']Przepraszam za offa - zapraszam na psiaczkowy bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216784-PSIACZKOWY-BAZAREK-%29-na-4-psiaki-do-11-listopada-%29[/url][/QUOTE] [COLOR="magenta"][B]Są pluszaki, miski szelki I obróżek wybór wielki, Więc nie czekać lecz kupować I psom domki podarować ;) [Nikaragua, październik 2011][/B][/COLOR]
-
[quote name='Zosia123']Przepraszam za offa - zapraszam na psiowy bazarek :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/216784[/url][/QUOTE] Są pluszaki, miski szelki I obróżek wybór wielki, Więc nie czekać lecz kupować I psom domki podarować [Nikaragua, październik 2011]
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
barb replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']To co trzymamy dalej ??[/QUOTE] Dziewczyny potrzymajcie jeszcze do nastepnej wizyty... Bo była przecież planowana jeszcze jedna. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Wizytę zgodziła się zrobić osoba ze schroniska ze Starogardu G.[/QUOTE] W takim razie trzymam kciuki za wizytę. -
Mam nadzieję, że to dobry hotelik i że wszystkie osoby, ktore zadeklarowaly wplaty zrobiły to odpowiedzialnie i bedą sie z nich regularnie wywiazywać. To bardzo wazne. Wiem, że moja deklaracja jest raczej symboliczna ale uważam, że lepiej nie deklarować kwot na wyrost, ponad swoje możliwości aby potem nie rezygnować. A niestety zdarza się, ze ludzie tak robią.
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='SZPiLKA23'][url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1921822393[/url][/QUOTE] [B][COLOR="magenta"]Szpilko znowu jesteś [/B]![/COLOR] -
Uratowana spod kół samochodów maleńka Lilu znalazła domek :)))
barb replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
W wolnej chwili przeczytam sobie wszystko dokladnie ;) -
Zaglądam do Viki. Mało tu Ciotek ostatnio.
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
To moze Dogo7 wpisze komentarz na fb ? Naprawdę fajnie by bylo gdyby sunie sie spotkaly . -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Pisze że jest chora, ma grypę i ze na dogo nie dochodzą do TP wiadomości?[/QUOTE] Tak. O to mi chodziło. To znaczy że pani Kamy jest zalogowana na Dogo? Bo żeby wyslać wiadomość treba być zalogowanym? -
Uratowana spod kół samochodów maleńka Lilu znalazła domek :)))
barb replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Roszpunko, wreszcie sie tu zjawiłam żeby zobaczyć sunieczkę. Jest piękna. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Zagladalas na fb na wpis Pani Joanny? -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Napisałam na wątku starogradzkich psów i do Pineski. Innych osób z tamtej okolicy nie znam.[/QUOTE] Czekamy na odzew. Dogo7, Pani Kamy - Gamy odezwala się na fb na wydarzeniu Oczki. Zajrzyj ;) Prosi o kontakt w sprawie spotkania suniek. -
[quote name='sunia2000']Zapraszam serdecznie na bazarek dla dwóch dolnośląskich bid:[URL]http://www.dogomania.pl/threads/216982-Psio-ciuszkowy-dla-Viki-i-Czara-do-7.11.2011-do-godz.-20.00/page5#top[/URL][/QUOTE] Warto zajrzeć - fajne psie akcesoria.
-
[quote name='sunia2000']Zapraszam serdecznie na bazarek dla dwóch dolnośląskich bid:[url]http://www.dogomania.pl/threads/216982-Psio-ciuszkowy-dla-Viki-i-Czara-do-7.11.2011-do-godz.-20.00/page5#top[/url][/QUOTE] Warto zajrzeć na bazarek jest sporo psich akcesoriów.
-
[quote name='weronika1'] ...a drugie to czy prokurator nie umoży postepowania.[/QUOTE] Dziś podano w telewizji informacje o umorzeniu postępowania w sprawie Starachowic. Wyobrażasz to sobie? Znasz sprawę?
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Oglądnęłam właśnie zdjęcia , psiaczek faktycznie brat bliźniak Oczki, nawet oczka ma dwa różne jak sunia, a myślałam że drugiego takiego jak Oczusia nie ma na świecie ;).[/QUOTE] To co teraz potrzebny będzie ktoś do wizyty rownież w Starogardzie Gdańskim? Dogo, Ocelot skontaktujecie sie z Panem Januszem? -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Byliby z Oczka piękną parą. Trzeba sie nad tą propozycja powaznie zastanowić. Moze ten piesek bylby dla niej odpowiedniejszym towarzyszem niz młodziutki jamnik ? -
[quote name='sunia2000']Zapraszam serdecznie na bazarek dla dwóch dolnośląskich bid:[url]http://www.dogomania.pl/threads/216982-Psio-ciuszkowy-dla-Viki-i-Czara-do-7.11.2011-do-godz.-20.00/page5#top[/url][/QUOTE] Warto zajrzeć - są rózne psie akcesoria !
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with: