Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='Gonia13']Czasem na to wszystko brakuje słów:([/QUOTE] Goniu, może Weronika wie coś konkretnego na temat Cindy i Jenny ?
  2. Dobrze, ze zadalaś to pytanie. Ostatnio bardzo smutno zakończyl sie wątek malutkiej Blondi z Przytuliska w Boguchwale, ktora wyrwala sie ze smyczy w pierwszy dzień pobytu w nowym domu i jak sie okazalo zginęła potrącona przez samochod. :-( Trzeba zastosować wszystkie zabezpieczenia jakie Wam tylko przyjdą do glowy. Czy sunia ma szelki? Z nich chyba trudniej sie wyrwać. Moze tez wymiotować w samochodzie. Ale są też psy, ktore bardzo dobrze znosza jazdę i może Warka do nich należy?
  3. [quote name='Lucyja']Dzwoniła do mnie pani Rambusia z informacją, że ich slepy kolaczek odszedł za TM w sobotę :( Tak więc Rambuś stracił swojego domowego kumpla. Państwo bardzo cierpią z powodu straty jednego kolaczka.[/QUOTE] Ciotki z Boguchwały wpisały tę smutną informacje na wątku Nero.:-(
  4. Pakuś, a byla u Ciebie Ciotka Agula? Widzialeś ją?
  5. [quote name='Zosia123']Przepraszam za offa - zapraszam na psiaczkowy bazarek :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/216784[/url][/QUOTE] [B][COLOR="magenta"][/COLOR][/B]Są pluszaki, miski szelki I obróżek wybór wielki, Więc nie czekać lecz kupować I psom domki podarować ;) [Nikaragua, październik 2011]
  6. [quote name='Zosia123']Przepraszam za offa - zapraszam na psiaczkowy bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216784-PSIACZKOWY-BAZAREK-%29-na-4-psiaki-do-11-listopada-%29[/url][/QUOTE] [COLOR="magenta"][B]Są pluszaki, miski szelki I obróżek wybór wielki, Więc nie czekać lecz kupować I psom domki podarować ;) [Nikaragua, październik 2011][/B][/COLOR]
  7. [quote name='Zosia123']Przepraszam za offa - zapraszam na psiowy bazarek :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/216784[/url][/QUOTE] Są pluszaki, miski szelki I obróżek wybór wielki, Więc nie czekać lecz kupować I psom domki podarować [Nikaragua, październik 2011]
  8. [quote name='Szarotka']To co trzymamy dalej ??[/QUOTE] Dziewczyny potrzymajcie jeszcze do nastepnej wizyty... Bo była przecież planowana jeszcze jedna.
  9. [quote name='Dogo07']Wizytę zgodziła się zrobić osoba ze schroniska ze Starogardu G.[/QUOTE] W takim razie trzymam kciuki za wizytę.
  10. [quote name='majuska']Jesteśmy już w domku, wszystko dobrze...[/QUOTE] :lol: :buzi: :lol:
  11. Mam nadzieję, że to dobry hotelik i że wszystkie osoby, ktore zadeklarowaly wplaty zrobiły to odpowiedzialnie i bedą sie z nich regularnie wywiazywać. To bardzo wazne. Wiem, że moja deklaracja jest raczej symboliczna ale uważam, że lepiej nie deklarować kwot na wyrost, ponad swoje możliwości aby potem nie rezygnować. A niestety zdarza się, ze ludzie tak robią.
  12. [quote name='SZPiLKA23'][url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1921822393[/url][/QUOTE] [B][COLOR="magenta"]Szpilko znowu jesteś [/B]![/COLOR]
  13. W wolnej chwili przeczytam sobie wszystko dokladnie ;)
  14. Zaglądam do Viki. Mało tu Ciotek ostatnio.
  15. To moze Dogo7 wpisze komentarz na fb ? Naprawdę fajnie by bylo gdyby sunie sie spotkaly .
  16. [quote name='andegawenka']Pisze że jest chora, ma grypę i ze na dogo nie dochodzą do TP wiadomości?[/QUOTE] Tak. O to mi chodziło. To znaczy że pani Kamy jest zalogowana na Dogo? Bo żeby wyslać wiadomość treba być zalogowanym?
  17. Roszpunko, wreszcie sie tu zjawiłam żeby zobaczyć sunieczkę. Jest piękna.
  18. Zagladalas na fb na wpis Pani Joanny?
  19. [quote name='Dogo07']Napisałam na wątku starogradzkich psów i do Pineski. Innych osób z tamtej okolicy nie znam.[/QUOTE] Czekamy na odzew. Dogo7, Pani Kamy - Gamy odezwala się na fb na wydarzeniu Oczki. Zajrzyj ;) Prosi o kontakt w sprawie spotkania suniek.
  20. [quote name='sunia2000']Zapraszam serdecznie na bazarek dla dwóch dolnośląskich bid:[URL]http://www.dogomania.pl/threads/216982-Psio-ciuszkowy-dla-Viki-i-Czara-do-7.11.2011-do-godz.-20.00/page5#top[/URL][/QUOTE] Warto zajrzeć - fajne psie akcesoria.
  21. [quote name='sunia2000']Zapraszam serdecznie na bazarek dla dwóch dolnośląskich bid:[url]http://www.dogomania.pl/threads/216982-Psio-ciuszkowy-dla-Viki-i-Czara-do-7.11.2011-do-godz.-20.00/page5#top[/url][/QUOTE] Warto zajrzeć na bazarek jest sporo psich akcesoriów.
  22. [quote name='weronika1'] ...a drugie to czy prokurator nie umoży postepowania.[/QUOTE] Dziś podano w telewizji informacje o umorzeniu postępowania w sprawie Starachowic. Wyobrażasz to sobie? Znasz sprawę?
  23. [quote name='Dogo07']Oglądnęłam właśnie zdjęcia , psiaczek faktycznie brat bliźniak Oczki, nawet oczka ma dwa różne jak sunia, a myślałam że drugiego takiego jak Oczusia nie ma na świecie ;).[/QUOTE] To co teraz potrzebny będzie ktoś do wizyty rownież w Starogardzie Gdańskim? Dogo, Ocelot skontaktujecie sie z Panem Januszem?
  24. Byliby z Oczka piękną parą. Trzeba sie nad tą propozycja powaznie zastanowić. Moze ten piesek bylby dla niej odpowiedniejszym towarzyszem niz młodziutki jamnik ?
  25. [quote name='sunia2000']Zapraszam serdecznie na bazarek dla dwóch dolnośląskich bid:[url]http://www.dogomania.pl/threads/216982-Psio-ciuszkowy-dla-Viki-i-Czara-do-7.11.2011-do-godz.-20.00/page5#top[/url][/QUOTE] Warto zajrzeć - są rózne psie akcesoria !
×
×
  • Create New...